Отзывы и рассказы об отелях Ждениева

Рассказы туристов о Ждениево добавить рассказ
Це найраще місце для відпочинку!!!
Це було неперевершено! Це одне з найкращих та найкрасивіших місць для відпочинку в якому ми були, а ми багато де були в Карпатах і не тільки. Чудова природа та саме розташування готелю, поруч річка, з обох сторін ліс та гори.
 •  4 месяца назад
Хороший готель для проживання сімей з дітьми
Гарна кухня. Хороші номери. Більшо нові знаходяться в корпусі SPA. У головному корпусі звертайте увагу, бо деякі номери-коннект і в них спільні двері з сусіднім номером. Аніматори працюють на 5 з 10.
 •  1 год назад
Безтолкова господиня
Хочеться залишити правдивий відгук. Пройшло кілька днів після поїздки, був час для перезагрузки емоцій. "Смерековий двір" рекламують гіди з Сваляви-Поляни і т.д. Начебто там найкрутіша колиба і чудовий готель.
 •  3 года назад
Отличный отель
Очень понравился отель, домашняя обстановка, тихо, спокойно и уютно. Отдыхать с детьми, очень комфортно, ресторан на первом этаже, поэтому, одеваться и выходить на улицу не нужно.
 •  4 года назад
Супер!
Відпочинок вдався!) В Екстримі відпочивали вперше. Готель хороший, скромний, але все необхідне є. Жили в затишному, комфортному номері, кожного дня прибирали. Персонал привітний, радий завжди допомогти) Кухня смачна, природа шикарна і з погодою нам пощастило) Відпочивали по акційній ціні, дякуємо з...
 •  4 года назад
Чудовий отель, доглянута територія, првітні і дбайливі господарі.
Нас переповнюють позитивні емоції і приємні враження. Хочеться поділитися. З групою дітей 7-9 років відпочивали у готелі «Берегиня» в с. Жденієво. Не всі господарі бажають бачити серед своїх гостей дітей у кількості 18 осіб.
Дуже хороший готель.
Готель дуже сподобався! Персонал і хазяї готелю привітнні, обслуговування на високому рівні. Дуже сподобалася кухня ресторану, досить смачно і ситно, великі порції відповідають своїй ціні.
 •  5 лет назад
Уютный, чистый, приятный отель с вкусной домашней кухней. Европейский стандарт
Были с подругой в начале мая 2019. Отель уютный, дмашняя атмосфера, вкусная кухня - хозяюшка очень вкусно готовит (особенно понравились сырники на завтрак! ) Номера на разный вкус.
Дуже сподобалося)))
Відпочивали в Рейкарц Карпати на свята, і хотіли б залишити свої відгуки. Місце розташування готелю шикарне. Сам готель досить затишний і тихий, як раз такий який ми хотіли) Відпочити від галасливого Києва - було нашою первинною метою.
Очень понравилось
Отдыхали в Рейкарц Карпаты 5 дней. Специально подбирали даты, чтобы попасть на лыжи. Успели, хотя погодка уже теплая и все начало таять...но мы до последнего дня катались.

Еще о Ждениево