Отзывы и рассказы об отелях Ворохты

Рассказы туристов о Ворохте добавить рассказ
Номер хороший, но очень холодно
Отдыхаем сейчас в отеле Ворохта(5-й корпус) в номере батарея холодная - от слова совсем. Василий (главный админ) утверждает что это нормально. На термометре у Вас 22 градуса и это по закону.
 •  3 месяца назад
Плохо
Все началось очень плохо. При поселении нам дали номер в 3 корпусе в мансарде. Номер на 3 человек, а там развернуться негде. Головой ударяется об потолок, и это реально, а не в переносном смысле!
 •  9 месяцев назад
Очень уставший отель вместе с персоналом
Были в марте 2023. Перед ковидом и войной было намного лучше с питанием, лыжи на трассе вышли из строя, и если бы не мужчина с отверткой-- несла бы их на горбу с 15 до 1 подъемника в Буковели.
 •  3 месяца назад
Послуги, які ви не отримаєте, непрофесійні адміністратори одного з корпусів
Перед тим, як купувати тижневу подорож, не читала жодних відгуків. А треба було. Тому що могла б зберегти кошти й обрати житло/їжу/екскурсії самостійно. ЛИШЕ завдяки ПРИРОДІ та ЗАГАЛЬНІЙ АТМОСФЕРІ КАРПАТ я відчула, що відпочила.
Ожидала большего.
Вся правда о туркомплексе Ворохта 365. Начну с того, что в сети отдыхаем не первый раз. Ранее неоднократно были в Трускавец 365, впечетленные уровнем сервиса, я предвкушала увидеть такой же в Ворохте.
Гарний готель!
Відпочивали в готелі Ворохта(3 корпус) з 14.08. 2022-20.08. 2022, сам корпус розташован у мальовничому місці, біля лісу, дуже гарний краєвид з балкону. Наш номер 21 нам дуже сподобався, він великий, також за моїм прохання в нашому номері було дуже велике ліжко.
Ферма, а не хатки
Фото розміщені на сайті дуже віддалено нагадують дійсність. Бруд і сморід - те що вас зустріне. Припнута корова напроти одного з будиночків, зі всіма наслідками - гноєм. Зрозуміло, жива істота, і природньо все.
 •  2 года назад
Скита Ворохта
Доброго дня. Не витрачайте свій час в готелі Скита. Нашій сім‘ї (4 чол.) запропонували котедж який буде повністю!!! Наш 1900 грн на добу це без харчування. Коли приїхали виявилось що першим поверхом де є кухня і санвузол можуть користуватись інші гості які відвідують чани.
Обережно, шахрай!
Відпочивала тут 3 роки тому, ліжко на двох було одне. Ремонт хороший, на кухню (немиту) доводилося йти по крутим сходам через вулицю, так само і в басейн (платний, маленький теплий басейн безкоштовний, але треба записуватися в чергу).
Прекрасный отдых на выходных
Меня встретили на вокзале, заселили, накормили. Территория отеля просторная, ухоженная, чистая. Номер убран, проветрен. В номере есть всё необходимое. Фото соответствуют.

Еще о Ворохте