Термал Стар 4*– Отзывы

№14 в рейтинге отелей Ужгорода
Современный санаторный комплекс Термал Стар расположен в живописной местности, недалеко от г. Ужгорода. Подходит для лечебного отдыха.Подробнее →
аватар Bondarchiha84
Приїхала з дитиною відпочити на 14 днів, але поїхали додому через 2, тому що нема куди діти 4х-річну дитину під час проходження процедури відвідування термального басейну. … Еще ▾ Приїхала з дитиною відпочити на 14 днів, але поїхали додому через 2, тому що нема куди діти 4х-річну дитину під час проходження процедури відвідування термального басейну. Працівниця в термальному басейні грубо повідомила, що не пустить дитину, навіть, щоб могли посидіти біля мене на шезлонгу (під час бронювання про це ніхто не повідомив). В столовці ще один стілець надати (для дитини - бо для дитячого вона задоросла) була теж велика проблема. Взагалі у персонала дуже "совдєповське" відношення; якщо ти забув папірця про проходження процедури - тебе теж не приймуть, навіть з урахуванням того, що ти кажеш,
що піднесеш пізніше, наче в ньому написана якась секретна інформація. Дуже шкода зіпсованої відпустки, і часу, і коштів, і витрачених нервів. Ми приїхали відпочити від тривог, постійного спускання в бомбосховища, відчуття втоми, недосипу від регулярних нічних тривог, оздоровитися від тяжко перенесеного Ковіду на протязі 3.5 міс., а натомість отримали таке відношення "собаче" зі сторони своїх же громадян, при чому ще й за свої гроші. Поваги до людей нема!!!
аватар gorobejana
В цьому санаторії я відпочивала вперше. Ми з чоловіком та дітьми забронювали номер заздалегіть. На Закарпатті ми були також вперше, їхали на власному авто. Добратися до санаторію не важко, він зручно знаходиться біля траси, дорога хороша. … Еще ▾ В цьому санаторії я відпочивала вперше. Ми з чоловіком та дітьми забронювали номер заздалегіть. На Закарпатті ми були також вперше, їхали на власному авто. Добратися до санаторію не важко, він зручно знаходиться біля траси, дорога хороша.
За час відпочинку в мене не виникло ні одного зауваження - персонал дуже вічливий, особливо дівчата на ресепшені, завжди готові допомогти та підсказати в питаннях в яких я не дуже добре освідчена. В їдальні годували добре. Лютий місяць це такий період міжсезоння коли людей в санаторії небагато, тому мені з моєю сім`єю було вкрай спокійно, ніхто не докучав та вся потрібна мені увага персоналу дійсно мені і належала. Регулярно прибирають в номері, в процедурних кабінетах чистота, а самі процедури мені дуже сподобалися. Чи варто щось говорити про термальний басейн? Як на мене краща процедура санаторію! Також в день поселення нас проконсультував лікар, яка призначила мені та моєму чоловіку лікування. Деякі рекомендації ми продовжимо застосовувати навіть після приїзду додому.
Є можливість замовити баню та чан, що ми просто обожнюємо. Вдома ходимо щотижня і дуже добре що навіть тепер ми не пропустили))
Також на території є плавальний басейн, але ми туди не потрапили, нажаль він працює лише в сезон, тобто травень-вересень. Можливо влітку також приїдемо під час відпустки чоловіка, надто вже хочеться спробувати все))
Ставлю оцінку відмінно тому що не очікувала такого сервісу, направду, все дуже добре і ніяких зауважень нема. Продовжуйте тримати марку!
аватар boronindik
Недавно с женой отдыхали в Термал Стар. Мы частые клиенты на Закарпатье и уже хорошо знаем местные "подводные камни", поэтому хочу сказать что этот санаторий приятно выделяется на фоне остальных. … Еще ▾ Недавно с женой отдыхали в Термал Стар. Мы частые клиенты на Закарпатье и уже хорошо знаем местные "подводные камни", поэтому хочу сказать что этот санаторий приятно выделяется на фоне остальных. Прекрасные процедуры, жена была в восторге, еда тоже соответствует заявленному качеству - все вкусно и полезно. Врачи профессионалы своего дела, на протяжении всей поездки следили за моим здоровьем (иногда бывают скачки давления). Отдельного упоминания стоит термальный бассейн - как по мне это лучшее что есть в санатории, ни чуть не уступает термальным бассейнам в том же Косино или Берегово, одним словом советую. На ресепшене также всегда готовы оказать всю нужную помощь и объяснить что и в какой последовательности надо делать.
Если будете проезжать мимо Закарпатья - загляните в Термал Стар, он удобно находится по трассе.
аватар mishapeterniy
Перше і основне для мене, що тут є - це Вода. Вода просто неймовірна, смачна і має гарний вплив на загальний стан організму. Дуже хороший, привітний персонал на рецепції, медицина та кухня на вищому рівні. … Еще ▾ Перше і основне для мене, що тут є - це Вода. Вода просто неймовірна, смачна і має гарний вплив на загальний стан організму. Дуже хороший, привітний персонал на рецепції, медицина та кухня на вищому рівні. Ми дуже задоволені, і приїдемо ще з сімєю)
аватар Olena12321
Цена абсолютно не соответствует качеству предоставляемых услуг, такое впечатление, что приехал в совдеповский санаторий: чайник в номере (люкс) не положен по технике безопасности, все бассейны закрыли в связи с экономией (зато в цену включены), питание не ресторанное, а столовское, фрукты не давали ни разу, пару раз только яблоки. … Еще ▾ Цена абсолютно не соответствует качеству предоставляемых услуг, такое впечатление, что приехал в совдеповский санаторий: чайник в номере (люкс) не положен по технике безопасности, все бассейны закрыли в связи с экономией (зато в цену включены), питание не ресторанное, а столовское, фрукты не давали ни разу, пару раз только яблоки. Также очень напрягало хамское отношение и руководства санатория, и на ресепшене.
аватар aidakhasanova
Мы компанией путешествовали по Карпатам на машине. Отели заранее не бронировали, смотрели, что « глазу любо» Заезжаем в гостиничный комплекс « Термал Стар» и охранник на воротах устраивает нам допрос с пристрастиеи. … Еще ▾ Мы компанией путешествовали по Карпатам на машине. Отели заранее не бронировали, смотрели, что « глазу любо» Заезжаем в гостиничный комплекс « Термал Стар» и охранник на воротах устраивает нам допрос с пристрастиеи. Ответив на все неуместные вопросы, мы тем немение решили посмотреть на номера, но бдительный охранник Роман запросил с нас 75 гривен за въезд на территорию. Было ощущение, что он владелец этого санатория и сам решает кого ему пускать.
Уважаемый состав администрации, выразите мою благодарность Роману, благодаря ему мы потратили 7.500 гривен( за ночь) в отеле Иванчо Бирток, где нас радушно встретили и не хамили!
И я, как гражданка США, оставлю вам «прекрасный» отзыв
Потому что, costumer is always right!
аватар lenorka11
Відпочивали сім'єю в середині липня 2018. Це чудовий санаторій для відпочинку з дітьми, а також для людей, які приїхали оздоровитись. Дуже велика територія, на якій є майже усе для відпочиваючих - неймовірний краєвид на гори і ліс (тому і чисте повітря), два озера з лебедями, звіринець, спорт. … Еще ▾ Відпочивали сім'єю в середині липня 2018. Це чудовий санаторій для відпочинку з дітьми, а також для людей, які приїхали оздоровитись. Дуже велика територія, на якій є майже усе для відпочиваючих - неймовірний краєвид на гори і ліс (тому і чисте повітря), два озера з лебедями, звіринець, спорт. майданчик з тренажерами, дит. майданчик та будиночок з іграшками( правда там їх майже і не було), різні майданчики для гри у футбол, теніс, волейбол. Є кафе, є баня та чан. Окремо є комплекс з басейнами. Вхід туди платний або як окрема процедура. На території басейну також є кафе. Є окремо дит. басейн з гіркою. І є окремо гірка для дорослих.. Вода дуже приємна, тепла , з додаванням терм. водички. Ми жили у номері люкс. Прибирали добре, міняли нам і постіль, і рушники вчасно. Бальнеологічне відділення у дуже гарному стані. Все нове, чисте. Привітні працівники.
Але є один , але дуже великий мінус, це їжа. Їжа там залишилась, ще за часів рад. союзу. Хоча і є можливість вибору з трьох страв наперед, але їсти то не завжди можна. Картопля завжди не доварена, курка з кров'ю. Вранці страви були холодні. Овочів і фруктів (а це були тільки яблуко і банан) дуже мало і це влітку!!! Пити тільки чай, компот, ніякої кави. Воду треба було просити.
Взагалі санаторій гарний, і хочеться щоб змінили меню!!!
аватар Ccdom1
Плюсы: большая территория, небольшой зверинец, тёплый бассейн каждый день. Минусы: обман- когда бронирова посчитали одну сумму, а по приезду заплатила на 5 тыс больше. Недоброжелательное отношение к отдыхающим особенно на ресепшн. … Еще ▾ Плюсы: большая территория, небольшой зверинец, тёплый бассейн каждый день.
Недоброжелательное отношение к отдыхающим особенно на ресепшн.
В номере ( люкс) нет чайника. Кофе можно выпить только в 9 утра в кафе. На завтраке кофе нет.
Купить процедуру ребёнку просто нельзя (контрастные ванночки для ног с камешками или соляную комнату) нужна консультация врача - 120 грн.
Еда за такие деньги могла быть и получше - черешню в разгар сезона дали один раз. А купить негде.
Вечером скучно, никаких развлечений.
аватар Nastysha2000
Знову відпочивали в "Термал-Стар" і хочу поділитися приємними враженнями від побаченого в цей рас ... Приємно здивувало додавання ще однієї процедури в суботу і ще один робочий день в бюветі (неділя). … Еще ▾ Знову відпочивали в "Термал-Стар" і хочу поділитися приємними враженнями від побаченого в цей рас ... Приємно здивувало додавання ще однієї процедури в суботу і ще один робочий день в бюветі (неділя). Обслуговування стало ще краще, кухня смачніше, а номери чистіше. Проживали ми з чоловіком і дітьми в двокімнатному номері люкс, було дуже зручно і просторо. Особливо вразила кухня: кухарі майстри своєї справи, як і дівчатка офіціантки. На рахунок процедур можна сказати що тут так і залишився індивідуальний підхід до кожного клієнта: чоловік залишився задоволений термальним басейном, я масажем, а дітки соляною кімнатою. У неділю, так як немає процедур, можна спокійно виїхати на екскурсію зі Степаном, або ж самим куди небуть відпочити з сім'єю. Загалом притензій до санаторію немає! Будемо приїжджати і обов'язково рекомендувати "Термал-Стар" всім знайомим.
аватар masha145
Хочу поділитися враженням від літнього відпочинку в Термал-Стар, в якому доречі відпочивали по рекомендації друзів. Приїхали раніше часу заїзду, але поселили нас без проблем, що вже налаштувало на позитив. … Еще ▾ Хочу поділитися враженням від літнього відпочинку в Термал-Стар, в якому доречі відпочивали по рекомендації друзів. Приїхали раніше часу заїзду, але поселили нас без проблем, що вже налаштувало на позитив. Номер вибрали напівлюкс у котеджі, так як були з дітьми. Номер просторий та чистий, близько до лісу. Відпочивали по путівці, тобто з лікуванням та харчуванням, яке підійшло навіть дітям. У неділю процедур не було, тому мали змогу трохи погуляти. Буду рекомендувати знайомим та обов'зково поїдемо ще у це чудове місце.

аватар larasim
В прошлом году еще все строилось, интересно когда откроют, будет ли что-то новое, хотелось приехать на новогодние праздники с компанией.
10 лет назад  •  1 подписчик 1 ответ
аватар anna55roz
Санаторий Термал-Стар расположен в тихом районе. Из окон открывается потрясающий вид на горы и озёра. На всей территории санатория предоставляется бесплатный Wi-Fi. Все номера оснащены кондиционером и телевизором с плоским экраном и спутниковыми каналами. Очень радушный персонал. Помогут со всеми вопросами. Рекомендую для отдыха .
10 лет назад  •  1 подписчик 1 ответ
аватар memory
Моему ребенку 6 лет, при покупке путевке в фирме мне сказали, что детей категорически не принимают. Я хотела уточнить можно ли мне взять ребенка с собой или действительно нельзя?
аватар hotel-star-veronika
‹ Отель Термал Стар 4*

Расположение Международный аэропорт Кошице-Барца в 90 км.

Круглосуточная стойка регистрации/ Мини-маркет на территории. Летняя терраса, беседки и площадки для барбекю.

• врач
  • банкомат
Развлечения и спорт Основным лечебным фактором санатория является минеральная вода с высоким содержанием кремния. Cанаторий предлагает своим гостям лечебные термальные источники в состав которых входят полезные для организма людей: бор, бром, натрий и другие. Дартс, волейбольная площадка, футбольное поле, поле для мини-футбола, натольные игры. Озеро для ловли рыбы. Бассейн с массажными форсунками с высококремнистой термальной водой; жемчужные и углекислые ванны; душ Шарко, восходящий и циркулярный души; кабинет озокеритотерапии и физиотерапии. Чан.
  • теннисный корт
  • гольф
  • рыбная ловля

Всего 165 номеров.

душ, телевизор с кабельным телевидением, мини-бар, телефон с выходом на международную связь, фен, холодильник, минисейф.

Адрес с.Нижнее Солотвино, 226, урочище Дереновка, Ужгородский район, Закарпатская обл., Украина, 88442
Телефоны: +38 066-504-20-20
Вы можете прекрасно провести время за игрой в теннис, гольф (платно). Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. Море и волны заиграют новыми красками если воспользоваться услугами рыбной ловли. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.