v-1_1

Була приємно вражена!

Написано: 6 марта 2019
Время поездки: 16 — 23 февраля 2019
Кому автор советует отель: семьи с детьми; пожилые люди; бизнесмены
Оценка отеля:
10.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 9.0
Сервис: 10.0
Чистота: 10.0
Питание: 10.0
Инфраструктура: 8.0
В цьому санаторії я відпочивала вперше. Ми з чоловіком та дітьми забронювали номер заздалегіть. На Закарпатті ми були також вперше, їхали на власному авто. Добратися до санаторію не важко, він зручно знаходиться біля траси, дорога хороша.
За час відпочинку в мене не виникло ні одного зауваження - персонал дуже вічливий, особливо дівчата на ресепшені, завжди готові допомогти та підсказати в питаннях в яких я не дуже добре освідчена. В їдальні годували добре. Лютий місяць це такий період міжсезоння коли людей в санаторії небагато, тому мені з моєю сім`єю було вкрай спокійно, ніхто не докучав та вся потрібна мені увага персоналу дійсно мені і належала. Регулярно прибирають в номері, в процедурних кабінетах чистота, а самі процедури мені дуже сподобалися. Чи варто щось говорити про термальний басейн? Як на мене краща процедура санаторію! Також в день поселення нас проконсультував лікар, яка призначила мені та моєму чоловіку лікування. Деякі рекомендації ми продовжимо застосовувати навіть після приїзду додому.
Є можливість замовити баню та чан, що ми просто обожнюємо. Вдома ходимо щотижня і дуже добре що навіть тепер ми не пропустили))
Також на території є плавальний басейн, але ми туди не потрапили, нажаль він працює лише в сезон, тобто травень-вересень. Можливо влітку також приїдемо під час відпустки чоловіка, надто вже хочеться спробувати все))
Ставлю оцінку відмінно тому що не очікувала такого сервісу, направду, все дуже добре і ніяких зауважень нема. Продовжуйте тримати марку!