НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Написано: 26 июня 2017
Время поездки: 23 — 24 июня 2017
1.0
Відпочивали сім'єю, двоє дорослих та однорічна дитина. Від відпочинку залишилось одні негативні спогади. Відпочинок закінчився достроково на один день через хамство та не відповідність заявленому рівню готелю.
Перший момент - шум у ночі. В готелі дозволено шумним компаніям проводити відпочинок у ночі біля басейну, співати, випивати, "ржати", не зважати на інших відвідувачів ( хоча співвідношення по номерах було 20:1, не на користь шумної компанії). У відповідь, адміністрація готелю відповіла: "Ми ходили і просили їх, але ......). Вечірка закінчилась в 03.30!!!!

Другий момент - зранку було зарезервовано альтанку на 19,00 ( запис зробили, адміністратору було задано питання коли потрібно оплатити, відповідь - можна і пізніше, можна і коли будете сідати). Ок. В 17,45 альтанка була проплачена. В 18,55 коли прийшли сідати всі альтанки зайняті. Питання - чому? Вийшло непорозуміння, як виявляється адміністратор зняв бронь оскільки не оплатили, хоча це питання задалось одразу при замовленні. В хамській формі адміністратор об'яснила: "Я Вам дзвонила, я до Вас ходила..." Чому ходила, чому дзвонила???? Висновок зробили наступний, скоріш за все коли резервуєте альтанку з готелю виходити не можна і телефон обов'язково носити з собою, а за резервацію ходити з періодичністю запитувати чи все добре!!!!

Особливо хочеться відзначити керівника ( директора ) готелю!!!! Хороших відгуків не буде. На ситуацію, що склалась, по хамськи було сказано: " Я в курсі Вашої ситуації, але Ви не праві і самі винуваті!!!! Це просто не вкладається в голові, це хамська відповідь директора. Це один єдиний раз коли вона до нас вийшла!!! Після цього було прийнято рішення – виїхати з готелю.

Отже, підсумовуючи вищевказане, ГОТЕЛЬ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАЯВЛЕНОМУ РІВНЮ, власникам прохання звернути увагу, записи в книгу скарг ( не пронумеровану та не прошиту ) та фото запису зроблено.
Потенційним відвідувачам : візьміть цей відгук до уваги, це 100% інформація!