НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Написано: 26 июня 2017
Время поездки: 23 — 24 июня 2017
Оценка отеля:
1.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 2.0
Сервис: 2.0
Чистота: 2.0
Питание: 2.0
Инфраструктура: 2.0
Відпочивали сім'єю, двоє дорослих та однорічна дитина. Від відпочинку залишилось одні негативні спогади. Відпочинок закінчився достроково на один день через хамство та не відповідність заявленому рівню готелю.
Перший момент - шум у ночі. В готелі дозволено шумним компаніям проводити відпочинок у ночі біля басейну, співати, випивати, "ржати", не зважати на інших відвідувачів ( хоча співвідношення по номерах було 20:1, не на користь шумної компанії). У відповідь, адміністрація готелю відповіла: "Ми ходили і просили їх, але ......). Вечірка закінчилась в 03.30!!!!

Другий момент - зранку було зарезервовано альтанку на 19,00 ( запис зробили, адміністратору було задано питання коли потрібно оплатити, відповідь - можна і пізніше, можна і коли будете сідати). Ок. В 17,45 альтанка була проплачена. В 18,55 коли прийшли сідати всі альтанки зайняті. Питання - чому? Вийшло непорозуміння, як виявляється адміністратор зняв бронь оскільки не оплатили, хоча це питання задалось одразу при замовленні. В хамській формі адміністратор об'яснила: "Я Вам дзвонила, я до Вас ходила..." Чому ходила, чому дзвонила???? Висновок зробили наступний, скоріш за все коли резервуєте альтанку з готелю виходити не можна і телефон обов'язково носити з собою, а за резервацію ходити з періодичністю запитувати чи все добре!!!!

Особливо хочеться відзначити керівника ( директора ) готелю!!!! Хороших відгуків не буде. На ситуацію, що склалась, по хамськи було сказано: " Я в курсі Вашої ситуації, але Ви не праві і самі винуваті!!!! Це просто не вкладається в голові, це хамська відповідь директора. Це один єдиний раз коли вона до нас вийшла!!! Після цього було прийнято рішення – виїхати з готелю.

Отже, підсумовуючи вищевказане, ГОТЕЛЬ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗАЯВЛЕНОМУ РІВНЮ, власникам прохання звернути увагу, записи в книгу скарг ( не пронумеровану та не прошиту ) та фото запису зроблено.
Потенційним відвідувачам : візьміть цей відгук до уваги, це 100% інформація!