Нікому не рекомендую!!

Написано: 14 августа 2015
Время поездки: 13 августа 2015
2.0
А я б хотіла розказати наш досвід с Слов'янкою...Ми з чоловіком забронювали (думали так) номер на 13.08.15 . Передзвонювали навіть підтвердили бронь на передодні. Попередили що будемо з маленькою дитиною (11 місяців).Приїхавши на місце ( дорога була дуже важкою, бо їхали з Івано-Франківська в спеку ну і по дорогах.....)оглянули територію- дійсно дуже красиво!! Прийшли на рецепцію і адміністратор (доречі для дирекції: "лице готелю" в шортах і майці, як мінімум, не охайно)довго думав і сказав що в ночі приїхали люди і вони поселили їх в наш номер!!!!!і вільних місць у них немає!!!!!! на питання що нам робити він відповів що ми можемо десь в іншому готелі поселитись.Ми пояснили що хотіли хороший готель з басейном і рестораном-він сказав що пустить нас поплавати в їх басейні.Вибачте, але ми не приїхали проситися в басейн!!! це , як мінімум, не повага!!! як можна так поступати з людьми!!!(і це нічого якби ми були самі,але дитина! )невже можна людей розділяти на важливих і ні!!! В кінці кінців ми поїхали шукати інший готель і не знайшовши нічого(або все занято,або в готелі нема де навіть поїсти)ми змішені були їхати в спеку до Львова (а це ще 140 км) щоб хоть якось врятувати такий довгоочікуваний відпочинок! Одні емоції від Слов'янки!