Отзывы и рассказы об отелях Розлуча

Нет сообщений о Розлуче   Написать
Рассказы туристов о Розлуче добавить рассказ
Гірше складно уявити!
Рідко пишу відгуки, і позитивні і негативні, але тут не можу утриматись. Цей гостинний двір не раджу нікому! Під час бронювання через «Покупон» зв’язувалась та уточнювала чи можна готувати самостійно (не тільки на мангалі, а чи є плита в котеджі, бо їду з дітьми), говорила, що готова доплатити за е...
 •  2 месяца назад
Найгірший готель всіх часів Орел і Решки
Їжа. Кампот подали холодний, кожного разу лежать салати, які ніхто не їсть, певно тому що вони виглядають не дуже свіжими. На сніданок були дуже жирні макарони з сосискою, яка замотана в плівку.
 •  4 месяца назад
Кошмарний кошмар з усіх кошмарів
Просто жах. Коли приїхали, зразу почали погрожувати, що якщо ми пошкодимо тюби, то ми будемо платити 200 еуро(на тюбах так і не поїздили). Потім хотіли помити руки після подорожі, тому включили кран, а з нього вода така жовта полилась, що я подумала, що це Живчик з нього тече.
 •  4 месяца назад
Жахливе ставлення та навколо обман...
Приїхали о 9:10 ранку, сказали, гуляйте до заселення о 14:00. Зайшли до корчми і були в шоці, там була купа дітей. На запитання чи є пиво, сказали, що це дитячий табір, і тут немає алкоголю взагалі.
 •  8 месяцев назад
Прекрасне місце та привітні господарі!
Прекрасне місце! Відпочивали уже тут вдруге. Вперше ми приїхали сюди з друзями зустрічати Новий рік, другий раз уже відпочивали з родиною. Що тоді, що зараз відпочинок був неперевершеним!
 •  5 лет назад
Брудно і холодно
Буквально щойно звідти. Брудна і холодна база без нормального обслуговування. Обирали базу відпочинку через інтернет. Надавали перевагу готелям з критим басейном. Оскільки ми не лижники і їздимо з дітьми,то намагаємо обирати за цим принципом.
 •  5 лет назад
Віддихнув добре
Дуже сподобався віддих зі сімєю. Чисте повітря прекрасна погода. Сама база на тверду 4. Ціни помірні, номера просторі і прибрані. На тепиторії є WI-FI, і в телефона не поганий звязок.
 •  6 лет назад
Хорошии отель
Второй год с ребенком приезжаем и останавливаемся в базе отдыха Альтана!! ! Приимущества ШИКАРНАЯ ПРИРОДА! ! ! Гостеприимный персонал!! ! Комплексное питание!! ! (что очень удобно и кстате единственное в округе!
милое замечательное местечко
С Альтаной меня связывают многолетние теплые отношения, отдыхала там не один раз. Приезжаешь туда и понимаешь, что совершенно не важно, есть ли в номере плазма, холодильник или кондиционер, важно то, другое, зачем ты едешь в Карпаты.
 •  7 лет назад
Поганий готель і wi-fi практично відсутній
Ахтунг!!! Гіршої бази відпочинку годі й придумати!!! Рішення поїхати на вихідні в цю місцину було спонтанним, тому місце зупинки вибирали по дорозі через мобільний інтернет.

Еще о Розлуче