Злата Вежа 3*– Отзывы

№2 в рейтинге отелей Поляны
Современный четырехэтажный комплекс на 13 номеров. На территории санатория "Солнечное Закарпатье".Подробнее →
аватар bon_o
Заселення пройшло чудово. На залізничній станції Свалява забрав трансфер (легковик), як і було обіцяно. Умови у номені дуже хороші: постіль і все інше в чудовому стані і чисте. … Еще ▾ Заселення пройшло чудово. На залізничній станції Свалява забрав трансфер (легковик), як і було обіцяно.
Умови у номені дуже хороші: постіль і все інше в чудовому стані і чисте. На нас з дружиною дві (!) кімнати. Одна з великим диваном, а друга з повноцінним двоспальним ліжком. У обох кімнатах сучасні телевізори.
Був посуд, у ванні (велике приміщення і сама ванна) був фен. Все як годиться.
Номер на другому поверсі, з балконом. Але постійно ловив на думці, що наші розмови можуть комусь заважати.
Годували чудово: по-домашньому та за десять днів не повторилось, практично, меню.
Але головне - атмосфера!!! Власниця готелю Ірина Кирилівна сама працює і персонал так, щоб відпочиваючі відчували себе як вдома.
А ще ванни і басейн у приміщенні. Нам все сподобалось. Будемо настійливо рекомендувати всім друзям і знайомим.
Ще раз спасибі персоналу і Ірині Кирилівні з її господарем - його чудовими вишитими картинами прикрашені стіни готелю!!!
Вранішнє озеро Поряд озеро Наш балкон і вікна
аватар NickG
1й раз случайно попали, потом жалели, что мало дней. Персонал - за все время частично сменился 1й раз. К подбору кадров относятся щепетильно, в глаза не лезут, традиционного панибратства нет, хотя до уровня "Хилтон" конечно не дотягивают. … Еще ▾ 1й раз случайно попали, потом жалели, что мало дней.
Номер целиком устраивает, особенно в условиях, когда ты вышел на балкон и уже на природе.
Питание за все годы по +3кг за поездку, приходится сокращать, что не всегда получается :) Оно как бы и диетическое, но сытное и вкусное...

Не понравилось слишком мягкое отношение хозяев ко всяким хамам, пьянчугам и курильщикам!
- Есть четкое правило: на территории не курить! Нет, приедет быдло, и обязательно будет курить на балконе , в номере, в туалете! Завоняет все, а на доводы, что вокруг отдыхающие, что приехали дышать не вонью из бумажки - сопровождаемый ребенком женский глас с перегаром ответит, мол "а шо, и я на отдых право имею..."
- Набухалась - спи дома! Но нет, тянет на подвиги...
... короче, я думаю, что нужен жесткий надзиратель, особенно над нашей "ЭнтИллЕгенцией" по профсоюзным путевкам!
аватар nowyswit
За 13 днів відпочинку маємо тільки позитивні враження, починаючи з трансфера з вокзалу Сваляви. Можемо оцінити наш відпочинок в цьому пансіонаті як добрий. В номері кожен день прибирають та викидають сміття, працює кондиціонер. … Еще ▾ За 13 днів відпочинку маємо тільки позитивні враження, починаючи з трансфера з вокзалу Сваляви. Можемо оцінити наш відпочинок в цьому пансіонаті як добрий. В номері кожен день прибирають та викидають сміття, працює кондиціонер. Харчування якісне, калорійне. Готують смачно. Лікувальні процедури проводяться в точно визначений час, згідно запису, без черг.
Особливо слід відмітити привітний персонал рецепшен, та ретельних працівників, що підтримують чистоту як в номері так і на прилягаючій території, стабільну температуру (28с) води в басейні. Єдине, що хочемо зауважити-це необхідність вбирання шапочок для відвідувачів басейну та необхідність періодичної частішої зміни води в ньому.
То ж щиро дякуємо всім працівникам Златої Вежі за їх старання. м.Івано-Франківськ, сім'я Марчуків.
аватар pavlikivska
В «Злату вежу» я з чоловіком приїхали вперше, отримавши путівку на роботі. Що здивувало ще вдома, так те, що напередодні від'їзду з Івано—Франківська нам зателефонувала адміністратор і поцікавилась часом приїзду, щоб забезпечити трансфер з вокзалу до готелю. … Еще ▾ В «Злату вежу» я з чоловіком приїхали вперше, отримавши путівку на роботі. Що здивувало ще вдома, так те, що напередодні від'їзду з Івано—Франківська нам зателефонувала адміністратор і поцікавилась часом приїзду, щоб забезпечити трансфер з вокзалу до готелю. Прибувши на місце, ми зрозуміли, що тут це звична практика, всіх відпочиваючих та від'їжджаючих зустрічають та доставляють на вокзал. Дуже швидко поселили в номер. Ми з чоловіком лікарі, тому дуже насторожено відносимось до умов перебування. Та були приємно здивовані. Номер без цвілі, тарганів та неприємного запаху. Зате в наявності працюючі кондиціонер, телевізар, холодильник. Постіль чиста, суха. Харчування на місці, тобто на території готелю. Меню дієтичне та різноманітне, їжа смачна як вдома. За весь час перебування страви не повторювались. Тут же, на місці, є можливість отримати лікувальні процедури: масаж, ванни, фізпроцедури. Лікар, що дає призначення , кваліфіковано їх обгрунтовує. Хоч до бювету з лікувальною водою зовсім близько, але для зручності відпочиваючих є кран з мінеральною водою на території. В корпусі є басейн, який відкритий для відпочиваючих цілий день. Вода без хлору (!), тепла, очищення води проводять сіллю. На території є відпочинкова зона з лежаками та міні басейном. Персонал привітний, ввічливий, кваліфікований. Контроль за роботою підлеглих власники проводять щоденно особисто. Тут створені всі умови для спокійного сімейного відпочинку. Один недолік — дуже короткий термін перебування ( в силу особистих обставин). Але працівники готелю на це вплинути, звичайно, не могли. В цілому враження від відпочинку в « Златій вежі» дуже позитивні. Самі відпочили і всім РЕКОМЕНДУЄМО.
аватар MariyaGala
Нещодавно повернулися з відпочинку у цьому чудовому куточку Сонячного Закарпаття Відпочивали в готелі не перший рік. Їдучи сюди, знаємо на що розраховувати, але щоразу буваємо здивовані змінами на краще (появою нових послуг та впорядкуванням території). … Еще ▾ Нещодавно повернулися з відпочинку у цьому чудовому куточку Сонячного Закарпаття Відпочивали в готелі не перший рік. Їдучи сюди, знаємо на що розраховувати, але щоразу буваємо здивовані змінами на краще (появою нових послуг та впорядкуванням території). Минулого року була чудова аніматор для дітей. Уже два роки організовують вечори з музиками та ведучою, щоб і дорослі не нудьгували. Зазвичай приурочені релігійним святам (ми цього року потрапили на Петра і Павла).
Годують так смачно, що неможливо відмовитися щоб обмежити себе, тому внаслідок відпочинку набираємо зайві кілограми ????. Персонал уважний. Адміністрація допоможе вам вирішити будь-які проблеми, навіть надзвичайні ситуації зі здоров’ям: проконсультуються із фахівцями, підкажуть, і, навіть, у разі необхідності, особисто відвезуть до лікарні!
Інколи викликають дискомфорт, або навіть псують відпочинок інші гості, у яких претензій до оточення більше, ніж до самих себе. Окремі з них дозволяють собі курити в номері та на балконі, але то таке, вони ж відпочивають, у них за все заплачено, а за порушення санаторного режиму тут не виселяють. А що може бути краще, ніж псувати відпочинок оточуючим? Зокрема, крутити носом на ландшафтний басейн, у якому бавляться інші діти, а потім викупати там свою дитину у верхньому одязі.
Вирушаючи на відпочинок, важливо вміти ним насолоджуватися!
аватар y_mazhyga
Гарний комфортний відпочинок і оздоровлення забезпечили керуюча закладом "Злата Вежа" Ірина Кирилівна та персонал. Номери в "Златій Вежі" чисті і затишні, оформлені зі смаком. … Еще ▾ Гарний комфортний відпочинок і оздоровлення забезпечили керуюча закладом "Злата Вежа" Ірина Кирилівна та персонал.
Номери в "Златій Вежі" чисті і затишні, оформлені зі смаком.
Їжа дієтична, корисна і смачна. За весь період відпочинку жодного разу не повторились страви меню.
Лікування нормальне. Отримали консультацію лікаря. Запропоновано багато лікувальних процедур, відвідувати які було зручно, відповідно до графіку.
Персонал, яким керує Ірина Кирилівна, уважний, переймається проблемами гостей. Ірина Кирилівна постійно піклується про відпочивальників, у разі необхідності оперативно вирішує усі поточні питання, забезпечуючи максимальний комфорт.
Пропонується багато екскурсій: по мальовничим місцям Закарпаття, в Будапешт та Відень тощо. Ірина Кирилівна особисто допомогла нам в організації туристичної поїздки.
Висловлюємо вдячність за гарний відпочинок та лікування. Бажаємо подальшого розвитку, успіхів та процвітання!
аватар a.karnaukhova
Дізналася про «Злату Вежу» від колег. На вокзалі зустріли. На рецепції привітний адміністратор оформила документи на поселення за 15 хв. Проживання було в стандартному номері. … Еще ▾ Дізналася про «Злату Вежу» від колег. На вокзалі зустріли. На рецепції привітний адміністратор оформила документи на поселення за 15 хв. Проживання було в стандартному номері. Позитивні умови для відпочинку створює привітний персонал. За 10 днів відпочинку готель перетворився на рідний дім.
Позитивні емоції можна отримати в басейні з морською сіллю (не з хлоркою!!!), у їдальні (дієтичні смачні страви), під час оздоровлюючих процедур (ванни), дарсонвалю, масажу (супер!!!) і т.д. Коли мене запитують: «Що не сподобалося?», можу відповісти без заперечень: «Все дуже сподобалося!!!». Планую приїхати ще!!!
аватар 4080987
Відпочиваємо у Вас вперше. Та скільки позитивних емоцій ми отримали! Від щирого серця дякуємо за такий гостинний прийом. Все сподобалось!!! Особлива подяка Ірині Кирилівні за таку чудову атмосферу, яку вона створила в цьому затишному куточку. … Еще ▾ Відпочиваємо у Вас вперше.
Та скільки позитивних емоцій ми отримали!
Від щирого серця дякуємо за такий гостинний прийом. Все сподобалось!!!
За привітні посмішки Ваших дівчаток, які нас обслуговували, всі вони ввічливі та доброзичливі.
Велика подяка за дуже смачну кухню, за золоті руки масажиста, офіціант Іван у Вас - просто молодець! Адміністратор Галя працьовита, як бджілка.
Дякуємо за такий теплий прийом.
Всіх вітаємо з наступаючим святом 8 Березня!
Відпочивши у Вас один раз хочеться повернутись знову і знову!
02.03.2018 Сім’я Діденко ( НГВУ "Полтаванафтогаз" ПАТ "Укрнафта")
аватар vovak1979
Чудове місце для відпочинку з гарним сервісом та привітним персоналом. Привітливі власники, чисті, теплі та комфортні номери, які відповідають заявленим критеріям. Смачна кухня та привітний персонал який радо йде назустріч побажанням клієнта (вечеря о 21, 00 для групи 50 осіб). … Еще ▾ Чудове місце для відпочинку з гарним сервісом та привітним персоналом. Привітливі власники, чисті, теплі та комфортні номери, які відповідають заявленим критеріям. Смачна кухня та привітний персонал який радо йде назустріч побажанням клієнта (вечеря о 21, 00 для групи 50 осіб). Домовлялись про заселення в телефонному режимі - все ідеально. Так тримати!!! Велике спасибі менеджеру Іванці від освітян Вінниччини (Липовець)... Так тримати! Рекомендуємо гостям та туроператорам.
наша група
аватар zaika1960
Отдыхали зимой, номер под крышей, обшит вагонкой , отопление -кондеционер. Днем еще пол беды, ну а ночь, это ужас, шумит, дует постоянно прямо на тебя, невозможно спать, выключаем сразу становится холодно. … Еще ▾ Отдыхали зимой, номер под крышей, обшит вагонкой , отопление -кондеционер. Днем еще пол беды, ну а ночь, это ужас, шумит, дует постоянно прямо на тебя, невозможно спать, выключаем сразу становится холодно.Просили переселить, красиво улыбаются , ответ- нет номеров .
Но как не странно, те отдыхающие, которые оплачивают наличными и бронирует хоть и за один день , номер сразу находят.
Мы забронировали номер за три недели, и перечислили деньги на счет отеля. На наши возмущения, сказали " так они же оплачивают сейчас и за наличные"
Готовят вкусно, мясо или рыба только в обед и иногда вечером, завтрак легкий , порции не большие, кому хватает, а кому и маловато.
Убирают хорошо, везде чисто.
аватар zlatavezha.com
‹ Отель Злата Вежа 3*

Расположение 1,5 км от центра пгт. Поляна.

Кафе-столовая, автономное водное отопление, холодная и горячая вода круглосуточно, стоянка.

Развлечения и спорт Сауна с бассейном, организация поездок на квадроциклах, катание на конях, походы в горы, рыбалка, экскурсии.
  • рыбная ловля
Адрес Закарпатская область, Свалявский р-н, пгт.Поляна, Курортная, 19