Отзывы и рассказы об отелях Поляны

Рассказы туристов о Поляне добавить рассказ
Лучший отель в с.Поляна
Отличный сервис на ресепшн, шикарный закрытый гидромассажный бассейн, достойные завтраки, красивая закрытая территория в лесу, отсутствие комаров!
 •  7 месяцев назад
Дуже погано
Вибрали цей готель по фото і відгукам, але дуже помилились. Дуже брудні номери ( при тому що замовляли люкс і попереджали що будемо з маленькою дитиною), прокурені і можуть забути поміняти білизну, гучно і не зовсім смачно.
 •  7 месяцев назад
Он-лайн бронювання, виявляється, не працює
Увечері забронював на сайті готелю номер, на електронну пошту прийшло підтвердження, код броні - ніби все ОК. Вже починаю планувати подорож, але наступного ранку передзвонюю в готель, щоб уточнити деталі і питання передоплати.
 •  8 месяцев назад
Дуже класно!!!
Прекрасна кухня, меню за 10 діб жодного разу не повторилося. Надзвичайно уважний персонал у їдальні не зважаючи на свій юний вік! Висококласні фахівці на водних процедурах та фізіотератевтичних кабінетах!
 •  9 месяцев назад
ЖАХ! ШАХРАЇ!
За місяць дзвонила дізнавалась умови бронювання, т. я. рекомендували цей санаторій. Протягом останнього тижня телефонувала 4 рази, щоб нічого не зірвалось, бо їду з дитиною.
 •  9 месяцев назад
Санаторій моєї мрії
Я без сумніву дам цьому санаторію 10 з 10. Він просто бомбічний. Люди, котрі там відпочивали, теж мені казали, що це найкращий в Свалявському регіоні. Я однозначно буду приїзжати ще сюди і буду рекомендувати своїм друзям.
 •  1 год назад
Чудовий готель! Смачна кухня! Чисто, комфортно! Персонал уважний та професійний!
Неймовірно сподобалось! Адміністратор, пані Наталя, врахувала всі індивідуальні побажання! Вдалося відпочити, оздоровитися, смачно та корисно поласувати! Власники дуже уважні до гостей, постійно контактують та намагаються створити комфортні домашні умови!
 •  1 год назад
Отель хороший але з прибиранням жах
Проживали в 2х номерах, персонал чудовий, заселили швидко. На перший погляд все чудово, але з прибиранням жах. За 10 днів один раз пилососили і все. Санвузол наче протирали.
 •  1 год назад
Важливо обрати правильний номер, щоб не зіпсувати собі відпочинок
Путівка 2160 грн на двох. В даному місці вперше. Тому готова ділитися враженнями і зауваженнями. Тож почнемо: Знаходились ми в корпусі 4 "Славутич". Номер на 2+, зовсім не такий як на фото, які скидає оператор.
 •  2 года назад
Очень хороший отель, по низким ценам
Очень хороший отель, номер чистый, гувернантка каждый день убирает. Тепло, уютно как дома. Питание "Фуршет у Марианы" очень вкусно и недорого, порции большие. Радует то что все рядом и по доступным ценам.
 •  2 года назад

Еще о Поляне