Гірська Соната Hotel & Apartments 4*– Отзывы

Горная Соната Hotel & Apartments находится в самом живописном уголке Карпатской горной долины на берегу реки. В 500 м от отеля и апартаментов находится Карпатский Национальный Парк (Водопад Гук и урочище Женец). На территории отеля работает мини-кафе и сауна на дровах с бассейном. Есть детская площадка. Доступны экстремальные виды отдыха. С лета 2019 года отель работает с повышенной категорией отельного бизнеса и сервиса.Подробнее →
Готель непоганий, дещо бракує, однак думаю господарі допрацюють... так як розвиватися нашому туризму ще є куди. В цілому сподобалось, мабуть тому, що в готелі тільки ночували. … Еще ▾ Готель непоганий, дещо бракує, однак думаю господарі допрацюють... так як розвиватися нашому туризму ще є куди.

В цілому сподобалось, мабуть тому, що в готелі тільки ночували.

Плюси: гарне розташування, вид з вікна, доступність магазину і кафе, зручний підїзд

Мінуси: не вистачає хоча би міні-холодильника в номері, є загальній на 2 поверсі дня всіх номерів (((, зовсім погана звукоізоляція, чути як гупають сусіди що зверху що збоку, як ходять по сходах, все скрипить, деколи неприємний запах каналізації, поганенткий wi fi, взагалі зв'язок не дуже, гарно тягне vodafone, life ні який, чомусь вирішили прибрати зранку першого дня, хоча ми заїхали вночі і не встигли намітити, було схоже на міні обшук ((( хоча може здалося, саме неприємне те, що при поселенні вимагають залишити паспорт, не хотілося псувати собі настрій, тому віддали, але, шановні господарі ваша вимога не відповідає закону.
аватар dianamama
В Гірську сонату приіхали на 4 дні відпочити. Вперше ми були тут ще влітку 2012 року. Хочу зауважити що все було таке ж охайне й чистота кругом як ніби ми тут одні з перших гостей. … Еще ▾ В Гірську сонату приіхали на 4 дні відпочити. Вперше ми були тут ще влітку 2012 року. Хочу зауважити що все було таке ж охайне й чистота кругом як ніби ми тут одні з перших гостей. Зміни тільки в харчуванні бо зараз е меню а тоді не було. Ми не змогли відмовити собі у вечерях хоч планувалося витрати тільки на сніданки. Бо так нам все смакувало. Дуже ресторанна подача страв!! Сауну відвідували поблизу. Місце розташування ще живописніше взимку. Дуже теплі і пахнучі деревиною номери. А ще для нас організували трансфер до підйомників і прокат спорядження. Поіхали з враженням що приідемо знову. Саме головне у сервісі для мене- це чистота и смачна кухня . І звичайно прагнення персоналу догодити гостеві і не бути нав язливим. Цей плюс також варто додати. Не соромлюся рекомендувати бо спробували на собі двічі.
Діанка и компанія. м. Біла Церква.
аватар katkaif
Фасад готелю не закінчений, територія навкого нього - суцільна стоянка. На 8 номерів є тільки один столик з лавочками на вулиці, харчування все потрібно попередньо замовляти. … Еще ▾ Фасад готелю не закінчений, територія навкого нього - суцільна стоянка. На 8 номерів є тільки один столик з лавочками на вулиці, харчування все потрібно попередньо замовляти. Можна скористатися їдальнею, маючи свою їжу, але посуд весь дадуть за додаткову оплату - кожен столовий прибор - 1 гривня))) Дрова платні - невеликий кошик - 20 грн.По готелю пересуватися тільки в тапочках, якщо їх немає, вам запропонують одноразові готельні - за додаткову оплату. В описі Гостинного двору "Гірська соната": "Зручний асфальтований під'їзд" - не відповідає дійсності. "Дозволене проживання з дітьми будь-якого віку" ......??? Вам на всякий випадок повідомлять, що все, що діти пошкодять чи розіб'ють потрібно буде відшкодовувати!!! "Гостинний двір" - господарка живе в цьому ж будинку, вимагає відразу 100 % оплату за все перебування і забирає документи (посвідчення особи)... при тому, що (із опису готеля)"У високий сезон передоплата обов'язкова", ми перебували не у високий сезон.
Із плюсів є тільки гойдалка і вид на гору Хом'як
Приїхати переночувати можна, а для сімейного відпочинку не раджу!
аватар gygysia
Много где ми в Карпатах побивали. А в етот раз остановились в самом длинном селе Украини -Микуличин в усадьбе Горная соната. И именно здесь за все пьять раз посещений Карпатских гор мне понравилось больше всего. … Еще ▾ Много где ми в Карпатах побивали. А в етот раз остановились в самом длинном селе Украини -Микуличин в усадьбе Горная соната. И именно здесь за все пьять раз посещений Карпатских гор мне понравилось больше всего. Удобства и сервис достойни цен повише. За 7 дней нам три раза убирали в номерах. Меняли полотенца и постель детям. Кухня здесь вообще не только гуцульская, а еще и європейская. Большие порции с ресторанной подачей( я б сказала даже изисканней)Природа потрясающая - со всех сторон гори и речка. Заповедник под носом.Не зря ми послушали друзей, которие тоже здесь побивали зимой. Хотите отдохнуть по человечески, мой вам совет - Звоните и бронируйте в Горной сонате заранее. Ваш отдих будет незабиваемо приятним. К статти и на лижний сезон ми здесь остановимся.

Расположение В 17-ти километрах от горнолыжных трасс Буковеля.
На пляже

Интернет, пользование феном, утюгом, мангалом.

• размещение с животными
  • прокат лыж
  • трансфер в/из аэропорта
Для детей Игрушки.
Развлечения и спорт Катание на лыжах и сноубордах. Рафтинг. Поездки в горы на джипах. Пешие прогулки. Собирание ягод и белых грибов.
  • рыбная ловля
Описание номеров В номерах

Ортопедический матрас, гардероб, отдельный санузел, отдельный балкон, спутниковое TV, электрочайник. Холодильник на этаже.

Адрес Ивано-Франковская обл., с. Микулиичин, пос. Пидлиснив, 188 Б.
Телефоны: +38 (098) 9832463
+38 (098) 704519
+380958685275
Е-мейл: [email protected]
Море и волны заиграют новыми красками если воспользоваться услугами рыбной ловли. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).