Отзывы и рассказы об отелях Косова

Нет сообщений о Косове   Написать
Рассказы туристов о Косове добавить рассказ
Перлина Полтавщини....
Санаторій знаходиться посеред соснового бору, величезна і дуже охайна територія санаторію випещена, ліхтарики, альтанки, мангали. Це просто казка! Багато зелені, дерев. Все прибрано, все красиво.
 •  1 год назад
Есть попадете в день, когда свадьба или корпоратив - спать до утра точно не будете
В прошлый раз писала отзыв, было все отлично. Но тогда мы приезжали просто погулять по территории и покушать. В этот раз решили на три дня приехать с проживанием в отеле.
 •  3 года назад
Готель чудовий, кухня - супер, але не вистачає персоналу
Були три доби компанією 8 людей. Почну з плюсів - їх більше. 1. Неймовірно смачно готують у калибі, подача страв на високому рівні. Уявіть у вечерю (яка входила в покупон) пропонують шість меню на вибір (перша страва, салат, десерт та напій) кухня і обслуговування - бомба, офіціант Василь молодець!
 •  3 года назад
Отзыв об отеле Байка
Отель попался первый на глаз, также была приемлемая цена, условия особо не перебирала. У меня был завтрак и ужин. Очень вкусно, большие порции, лояльные цены. Лучше заранее уточнять какой отдых хотите там проблематично с отдыхом вне отеля, город маленький некуда сходить что-то посмотреть.
 •  4 года назад
В самом комплексе все понравилось!
Отдыхали с мужем в комплексе "Байка". Нам очень понравилось! Красивое место, хорошие номера, в номере был бойлер, душ кабина, телевизор, мини холодильник, чайник, было тепло.
 •  4 года назад
Готель дійсно хороший, відповідає 3*, рекомендуємо!
Готель дуже сподобався! Відпочивали з дітьми і великию компанією. Територія велика і доглянута, є велике озеро, де можна ловити рибу (оплачується додатково), дитячий басейн, дитячий майданчик, кав‘явня, ресторан, гарна оглядова тераса.
 •  5 лет назад
Відпочинок був зіпсован
Відпочивали компанією в цьому готелі. Дуже гарні краєвиди. І на цьому все гарне завершується. Мали поселити в номери 14:00. а поселили 16:00 з дітьми чекали поки встигнуть прибрати після заїзду, прибрали б добре можна було б і почекати, але такого ми не отримали.
 •  5 лет назад
Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Хочу поділитися своїм відпочинком в садибі Гуцулка Ксеня ,що знаходиться у Косіві.Вирішили з друзями поїхати разом відпочити у Карпати(друзі проживають в Німеччині)вони забронювали через booking а я знайшла в інтернеті перший номер і зателефонувала до Оксани(власниці )і домовилась про усе(ми їхали з...
Чудове місце для відпочинку
Відпочивали у Vasanna цього літа. Отель розташований на горі, поруч немає сусідів, є тільки луки та дуже гарний буковий ліс. З двору відкривається неймовірний краєвид на гори.
Прикро
Готель чудовий. колиба теж файна, басейн прекрасний. Гарний відпочинок був для сім'ї із 4 чоловік, поки не заїхав корпоратив із 62 чол. Спочатку ми ніч не спали, слухали як ВОНИ ходили один до одного в "гості", так як звукоізоляція в готелі погана.

Еще о Косове