У Марка 2*– Отзывы

Отдельный частный коттедж.Подробнее →
аватар stroy.invesy.ukr
Случайно нашли ( Google свёл) Приехали на Пасху, хозяева "встретили" (ключ по ковриком, хозяева в церкви). Дальше гостинцы от хозяев. И отличный отдых. Отдельное Спасибо Марко, узнали и чан в высокогорье (над Яремче) и еда в горах. … Еще ▾ Случайно нашли ( Google свёл)
Отдельное Спасибо Марко, узнали и чан в высокогорье (над Яремче) и еда в горах. Открыли для себя Медовуху и гуцульское Виски : ).
Отдых отличный .
Данный коттедж Рекомендую! ! !
аватар shtaer.maria
Родина Єфімових, Одеса Дуже щиро дякуємо Вам за казковий відпочинок! Все на вищому рівні. Нам дуже сподобався Ваш котедж "У Марка". Кухня- це щось неймовірне, дійсно готують з любов'ю! Ваш адміністратор Марія-це така дивовижна дівчина, що ми були в захваті від неї. … Еще ▾ Родина Єфімових, Одеса
Дуже щиро дякуємо Вам за казковий відпочинок! Все на вищому рівні. Нам дуже сподобався Ваш котедж "У Марка". Кухня- це щось неймовірне, дійсно готують з любов'ю! Ваш адміністратор Марія-це така дивовижна дівчина, що ми були в захваті від неї. З нею було приємно спілкуватися. Українська мова вустами Марії така мелодична, така гарна. Дякуємо Вам за все: відношення, сервіс, спілкування, обслуговування. Бажаємо Вам процвітання, здоров'я, любові, щастя, миру, щирості в серці. Хай оберігає Вас Господь!!!

аватар Oxana4
‹ Отель У Марка 2*