Софія 3*– Отзывы

№19 в рейтинге отелей Яремче
Отель «София» находится в Карпатских горах, в городе Яремче, на берегу реки Прут. Отель открылся в 2011 году. Горнолыжный курорт Буковель расположен в 36 км. Из окон отеля открывается живописный вид на горы.Подробнее →
аватар iryna.pempus
В цьому готелі мали зимовий корпоратив. Дуже прикро, що готелі в Карпатах ростуть мов гриби, а ставлення до гостей у них застрягло на совдепівському рівні. Падав дощ і ми попросили розкрити накриття в подвір'ї, на що нам заперечили, що воно працює лише влітку, після додаткових прохань, таки знайшли пульт і розкрили, та попередили, що воно поламане і може впасти. … Еще ▾ В цьому готелі мали зимовий корпоратив. Дуже прикро, що готелі в Карпатах ростуть мов гриби, а ставлення до гостей у них застрягло на совдепівському рівні. Падав дощ і ми попросили розкрити накриття в подвір'ї, на що нам заперечили, що воно працює лише влітку, після додаткових прохань, таки знайшли пульт і розкрили, та попередили, що воно поламане і може впасти.
Wi-Fi слабкий і не під'єднувався. Двері на стіни надзвичайно тонкі, так що чути кожен звук по всьому готелю, не те що за стінкою. Чайника, горняток, холодильника в номерах нема. Басейн та сауна додатково оплатні, причому гроші беруть як за години, так і за кожну людину, але рушників та простирадл на всіх оплачених людей не дали.
Майте на увазі, що ліжка лише двоспальні, але! Ковдра одна! Коли ми попросили другу ковдру, що логічно для співробітників, а не сімейної пари, то спочатку нам заявили, що в них нема більше ковдр, потім аргументували, що це не 5* готель, далі запросили за це 200 грн або вони дадуть ковдру без напірника, уявляєте? Через пів годинного прерікання з господинею мені таки принесли одну додаткову ковдру в напірнику. Але така ситуація неприпустима для закладу, що позиціонує себе як готель.
аватар if.style
В цілому готель сподобався. Відпочивала тут сама. Готель має хороше розташування, порадувала смачна кухня та дбайливий персонал. Думаю тут зупинюсь на наступний раз також. … Еще ▾ В цілому готель сподобався. Відпочивала тут сама. Готель має хороше розташування, порадувала смачна кухня та дбайливий персонал. Думаю тут зупинюсь на наступний раз також.
аватар elena.khvorostian
Забронировали на 11 ночей с ребенком 2 года, рассчитывали, что если будет плохая погода будем ходить в бассейн и в сауну. Оказалось, что бассейн 150 грн с человека в день про что на Букинге не указано! ! ! если с сауной 500 грн, но бассейн то ледяной! ! ! чтобы его подогреть нужно сообщить персоналу за сутки ( узнали о собственника в конце проживания). … Еще ▾ Забронировали на 11 ночей с ребенком 2 года, рассчитывали, что если будет плохая погода будем ходить в бассейн и в сауну. Оказалось, что бассейн 150 грн с человека в день про что на Букинге не указано! ! ! если с сауной 500 грн, но бассейн то ледяной! ! ! чтобы его подогреть нужно сообщить персоналу за сутки ( узнали о собственника в конце проживания). Мы с ребенком купались в ледяном, администратор сказала, что такой и будет. Сразу рекомендую от бассейна отказаться.
Вай фай не работал в нашем номере вообще, на что администратор криком заявила мужу ЭТО что ВАМ ОТЕЛЬ 5*****? ? ? После нас переселили в номер Люкс ( где было немного лучше с вай фаем) на 4-м этаже, представьте себе ходить с 2-х летним ребенком!! !
В Люксе как и в трехместном номере нет ни мини холодильника, ни чайника/чашек.
Из общего холодильника на первом этаже у нас СЛУЧАЙНО украли бутылку вина, потом хоть деньги вернули.
Когда мы захотели уехать на 3 дня раньше ( сообщили заранее), потому что погода была просто плохая, Хозяин отеля Виталий сказал, что деньги нам не вернет, пришлось долго его еще мучать по этому поводу.
В итоге сказал нам отменить на букинге( думал. что мы отзыв не напишем) и тогда вернет в тот же день. Мы как честные поверили, но денег пришлось ждать целую неделю и то вернул он только часть. Дальше снова обещания, теперь не берет трубку и не отвечает. Да пусть в сервис вкладывает, так как он оставляет желать лучшего. Мой совет - не связывайтесь с этим отелем, на букинге после плохих отзывов сыпят 10 пустых хороших, чтобы быстрее скрыть плохое. Хозяин жлоб и мошенник, даже нормальный вай-фай роутер на 18 номеров купить не может!! ! !
аватар zlata941
Готель «Софія» виявився суцільним розчаруванням на відпочинку. Ми забронювали напівлюкс «комфорт» , на жаль «комфорту» ми не отримали. Ліжко не зручне, постіль маленького розміру, наматрацник брудний. … Еще ▾ Готель «Софія» виявився суцільним розчаруванням на відпочинку.

Ми забронювали напівлюкс «комфорт» , на жаль «комфорту» ми не отримали.

Ліжко не зручне, постіль маленького розміру, наматрацник брудний.

На сайті заявлено-щоденне прибирання, в нашому номері ніхто не прибирав і не міняв рушники. Витирайтесь 2 дні мокрими. Оце сервіс –комфорт. Ванна кімната маленька, дзеркало чомусь висить над унітазом. Збиратись вранці, дуже не зручно.
аватар rinagodlevska
Була зачарована цим місцем. Гарне містечко та привітні люди. Готель має безліч переваг. По-перше, доступність, адже розташований у центрі міста. Має і власну кухню і басейн з сауною. … Еще ▾ Була зачарована цим місцем. Гарне містечко та привітні люди. Готель має безліч переваг. По-перше, доступність, адже розташований у центрі міста. Має і власну кухню і басейн з сауною. Також є парковка де ми змогли залишити своє авто. На рецепції нам підказали цікаві екскурсії. В кімнатах чистенько, надаються рушнички, з номеру щодня покоївки виносили сміття. Слід відмітити що в номері тепло, а на вулиці була температура приблизно мінус 10. А вигляд з балкону неперевершений. Кожен день починали з милування гарними краєвидами. Ціни відповідають якості. Туди ж відправили на відпочинок і батьків, і не пошкодували. Їм також дуже сподобалось, адже це гарна можливість відпочити від міста.
Наш номер Номер Балкон Балкон
аватар valentinabay1007
Отдыхали с подругой в Карпатах в отеле София. Очень очень понравилось. Размещен в центре, что очень быстро позволяло добраться куда угодно. А турфирма «Файнотур» заказав у них экскурсию забирал прямо возле ворот отеля. … Еще ▾ Отдыхали с подругой в Карпатах в отеле София. Очень очень понравилось. Размещен в центре, что очень быстро позволяло добраться куда угодно. А турфирма «Файнотур» заказав у них экскурсию забирал прямо возле ворот отеля. В холодные зимние дни согревались в сауне с бассейном (с подогревом). Бассейн на удивление очень чистый. Самая вкусная домашняя кухня с чашечкой кофе помогала проснуться. Боялись что в номере будет холодно, но было настолько тепло что только снег за окном напоминал о зиме. Номера были чистые, чистое постельное и полотенца. В номере каждый день проводилася уборка. Парковка для машин все время была очищена от снега. Очень приветливый и отзывчивый персонал, любой вопрос решался моментально. Были тут впервые и обязательно вернемся еще.
Бассейн, сауна Бассейн, сауна Бассейн, сауна Бассейн, сауна Номер Номер Номер Вид с балкона
аватар nataliapopad
Добрий вечір. Хочу поділитись враженнями про цей готель. Заселилися ми в готель пізно в вечері, так як їхали з далекої дороги. Вразило те, що нас чекали і дзвонили нам в дорозі чи все в нас добре та ввічливо пояснювали як нам добратись. … Еще ▾ Добрий вечір. Хочу поділитись враженнями про цей готель. Заселилися ми в готель пізно в вечері, так як їхали з далекої дороги. Вразило те, що нас чекали і дзвонили нам в дорозі чи все в нас добре та ввічливо пояснювали як нам добратись. Готель знайшли в Яремчі зразу, він в самому центрі.По приїзду нам запропонували ще повечеряти і відпочити в сауні з дороги.
Готель дуже уютний , не надто великий і відповідно немає великого гаміру і суматохи. Номер в нас був світлий, просторий, чистенький, дуже теплий на третьому поверсі з дерева., відчувався гуцульський колорит.
В загальному дуже сподобався відпочинок в Яремче. І рекомендую , зупинятись в цьому готелі.
Дякуєм за гостеприімство! Обов’язково ще вернемся в цей готель!!!
аватар katechernova1995
Відпочивала тиждень з дитиною у готелі «Софія», що розташований у туристичному центрі міста Яремче. Дуже сподобалося. Привітний та ввічливий персонал. Дуже смачна кухня. … Еще ▾ Відпочивала тиждень з дитиною у готелі «Софія», що розташований у туристичному центрі міста Яремче. Дуже сподобалося. Привітний та ввічливий персонал. Дуже смачна кухня. Кожен день смакували як традиційні сніданки так і місцеву кухню. Європейська кухня теж в наявності. В кімнаті цікавий інтер’єр, охайно прибрано, чиста постіль, і найважливіше неперевершений краєвид з балкону. Гаряча вода була цілодобово. Є вільний доступ до WI-FI. Залишилися в захваті від відвідування фінської зволоженої сауни з басейном, що знаходиться в готелі. Вразила чистота води в басейні та те що він підігрівається. Також є дитячий майданчик, де дитина проводила кожну вільну хвилину. Як на мене то гарне поєднання ціни та якості. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ГОТЕЛЬ «СОФІЯ» В ЯРЕМЧЕ. Обов’язково повернимося сюди.
аватар mtrusova
1. Не может управлять гостиницей такой неприятный, хамовитый и нечестный администратор как Виталий! Советовала бы владельцу гостиницы полностью поменять персонал. 2. Гостиницей себя не называют, поэтому посидеть на террасе вечерком вам не дадут, разгонят по номерам. … Еще ▾ 1. Не может управлять гостиницей такой неприятный, хамовитый и нечестный администратор как Виталий! Советовала бы владельцу гостиницы полностью поменять персонал.
3. Не заказывайте улучшенные завтраки, обеды или ужины, т. к. ничего "улучшенного" в них нет (в том числе борщ без мяса!!! ! )
4. Номер класса "полулюкс" ничем не отличается от стандарта (кроме стоимости, конечно).
5. Не связывайтесь с администратором Виталием относительно заказа экскурсий, лучше обращаться на прямую к туристическим компаниям.
аватар katebilous90
Розпочну з того, що відпочивали ми з дитиною віком 4 роки. Дитина спала з нами в кроваті (величина дозволяла без проблем). З плюсів: 1. Часткове прибирання номеру щоденне (викидання сміття з урни). … Еще ▾ Розпочну з того, що відпочивали ми з дитиною віком 4 роки. Дитина спала з нами в кроваті (величина дозволяла без проблем).
З плюсів:
1. Часткове прибирання номеру щоденне (викидання сміття з урни).
2. Через 3 дні змінили постільну білизну, рушники.
3. Гарний краєвид з вікна.
4. Наявний дитячий майданчик на вулиці з батутом та гамаком.
5.Є де провести частково своє дозвілля: мангал, сауна з басейном.
6. Прекрасний ресторанчик який знаходиться в приміщенні на першому поверсі де смачно готують і досить різноманітне меню.
7. Прекрасне місце розташування - 5 хв. до ж.д. вокзалу, та автовокзалу.
8. Місце хоч і в центрі Яремче але від центральної дороги близько 150 м, що незаважає шумом.
9. Доступ до всього прекрасний (прокат квадроциклів, велосипедів, заявки на екскурсії, магазини).
10. На території є місце для стоянки автомобілів.
11. Основним із всього хочу зазначити ПРЕКРАСНЕ відношення персоналу до відпочиваючих!!!!
З мінусів.... Чесно кажучи якось при нашому відпочинку їх і не було.
Бажаю процвітання...Всім гарного відпочинку вдалої погоди. Обов'язково завітаємо до Вас! Дякуємо.

Расположение До железнодорожного и автобусного вокзалов Яремче можно дойти за 5 минут. Расстояние до международного аэропорта Ивано-Франковска составляет 56 км.

Вызов такси, фитобар.

• прокат лыж
Развлечения и спорт Баня на дровах с бассейном. Сауна.
  • Спа или велнес-центр
  • занятия йогой

4-этажное здание в Альпийском стиле из экологически чистого сырья, включает 17 номеров: 11 номеров класса стандарт, 4 полулюкса, 1 люкс, 1 четырехместные апартаменты.

Комфортабельные номера оснащены телевизором с плоским экраном и спутниковыми каналами. В собственной ванной комнате с душем предоставляются бесплатные туалетно-косметические принадлежности. В некоторых номерах есть балкон с видом на горы. Предоставляется бесплатный доступ в Интернет.

Адрес Ивано-Франковская обл., г. Яремче, ул. Хоткевича, 12 б
Телефоны: +38 (067) 3436269 +38 (050) 3735252 +38 (03434) 22222
Сайт: Софія
Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал, йогой. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.