Forest Hill Hotel & Spa 3*– Отзывы

№4 в рейтинге отелей Яблуницы
Отель Горгани находится в с. Яблуница. Расположен на вершине горы Яблунивского перевала, откуда открывается вид на высочайшие горы Украины: Говерла, Петрос, Черногорский хребет. Бугельный подъемник в 300 м. Подходит для активного отдыха.Подробнее →
аватар flaika000
 •  ездил(а) 7 месяцев назад
Приїхали відпочивати в цей готель сім? єю 3 людини : 2 дорослих та дитина та з нами відпочивали ще друзі :2 дорослих і 2 діток. Кінець літа- всі готелі під зав? язку і керівництво цього готель дуже користується цим. … Еще ▾ Приїхали відпочивати в цей готель сім? єю 3 людини : 2 дорослих та дитина та з нами відпочивали ще друзі :2 дорослих і 2 діток. Кінець літа- всі готелі під зав? язку і керівництво цього готель дуже користується цим. Опишу коротко: цей колишній готель «Горгани»-знайдіть в гуглі відгуки в зрозумієте, що в ньому було купа проблем, особливо з чистотою. Так от, цьому сезоні вирішило керівництво розділити “Горгани” і зробити Fores hill : добудувати корпус, ремонт зробити, оновити всі старі номери в будинки. Але, велике але: вспіли зробити мало чоло: гарну вивіску, холл і перші 2 поверхи, ну і в деяких будинках оновили ремонт … наняли гарного фотографа в smm-щика. Так от, їхали ми жити в гарний готель і новеньки номери по фото, а приїхали в дуже дуже ушатанний готель (терріторію вони теж не вспіли оновити) та в жахливі умови проживання!

1. номер жахливий, ремонту не було років 15! Щоб ви розуміли - там був страшного кольору ковролін з чорними плямами незрозумілого походження, такі ж страшні шпалери в подрані і в плямах теж.
2. душова кабіна в номері тікла, була лужа на полу, ремонтували поки ми проживали два рази, але це не сильно допомогло.
3. убита мебель
4. не закривались нормально двері в ванну
5. в них гель зовсім немає кондиціонерів в це була спека 33 градуси!!! ( за ту ціну що в прайсі апріорі повинно бути таке). Номер був на 5 поверсі сонячна сторона а штори прозорі!!! Про штори блекаут вони тупо не в курсі.
6. І це все ще й без генерального прибирання.. та шо там генерального-звичайне там на тяп ляп! За тумбами грязюка, кілометр пилюки на плінтусах, вікна залапані і грязні.. павутині на балконі.. Щоб ви розуміли на весь комплекс в них 1 прибиральниця-дівчинка років 18. На полотенця для лиця під кінець проживання ми чекали 2 дні і так не дочекавшись поїхали.
7. Сніданки у колибі - дуже прості, самі дешеві продукти, ніякого різноманіття. і саме жахливе - постійно в омлеті попадалась яєчна шкарлупа!!! В компанії в нас в кожного попалось хочаб раз або два за весь відпочинок!!! Плюс сніданків тіко в тому, що вони недорогі, як для карпат, але за ці гроші в самому можно купити продуктів в атб і самому снідати.
8. Доплата. Переселили останні два дні в номер з ремонтом ( це після того як ми потребували і повозмущались). Номер трішки більший ніж повинен був бути, то прийшлось за це доплатити!!! І це після того як нас фактично обманули.
9. Спа було старе, бассейн з Готелю Горгани ( добре що ми не замовляли), хлоркою несло сильно сильно. Дитей б туди б не рекомендували відпускати.

Категорично не рекомендую цей готель!!!
Река з душкабіни Лужко Двері у ванну Раковинка Обої Дизайнерський ремонт Лампи антикваріант Стіни
аватар anyuta.sk7
 •  ездил(а) 8 месяцев назад
Відпочивали в готелі Forest Hill, як я розумію ці готелі співпрацюють або ж як правильно описати. Отож, колиба в якій можна їсти (від готелю) зовсім не клієнтоорієнтована! Ми приїхали о 12:30 нас відправили в колибу попоїсти поки готується номер, а там була санітарна година з 11 по 13 годину. … Еще ▾ Відпочивали в готелі Forest Hill, як я розумію ці готелі співпрацюють або ж як правильно описати. Отож, колиба в якій можна їсти (від готелю) зовсім не клієнтоорієнтована! Ми приїхали о 12:30 нас відправили в колибу попоїсти поки готується номер, а там була санітарна година з 11 по 13 годину. Заходячи туди відчувається жахливе та зверхнє відношення персоналу, замість того щоб щось пояснити здалека вигукують. Наступний день приходимо по 14 так як знали що там санітарна година, а з 14:30 по 16 спец замовлення, тобто встигнути щось замовити неможливо, відповідають знову зверхньо ніби у нас є графік їхнього дня. День виїзду: приходимо швидше щоб перед дорогою пообідати, 13:20 у них спецзамовлення до 16. Насправді це якось не серйозно, чи не так?
аватар HopOleg
У готелі проблеми з водою. Допускаю, що причина в тому, що поселились на 5-му поверсі, що намагались користуватись водою в пікові періоди - вранці та ввечері. Постійно звертались на рецепцію з тим, що є проблеми з водою. … Еще ▾ У готелі проблеми з водою. Допускаю, що причина в тому, що поселились на 5-му поверсі, що намагались користуватись водою в пікові періоди - вранці та ввечері. Постійно звертались на рецепцію з тим, що є проблеми з водою. Звертались безпосередньо до власника готелю, Відповідь просто прекрасна - у нас з водою проблем немає!

Оплатили 3 дні проживання. Через два дні змушені були виселитись. Запропонували власникові компенсувати ті незручності, з якими нам довелось жити, повернувши кошти за 1 день (фактичного непроживання). Пан Бучка (власник) просто заховався (хоча по телефону сказав, що підійде на рецепцію), спихнувши дану проблему на дівчинку з рецепції, яка виявилась некомпетентною вирішити проблему.

Готель не рекомендую саме через ставлення його власника до гостей. Співвідношення ціна-якість не на користь якості!
аватар anton.mykhalskyi
ПЕРЕВАГИ: 1. Були в міжсезоння - взагалі не було людей навколо. 2. Приємна прибрана територія. 3. Адекватний персонал (ресепшн, робітники, колиба). 4. Заміну рушників робили за запитом частіше запланованого (кожні 2 дні замість 3-х днів. … Еще ▾ ПЕРЕВАГИ:

1. Були в міжсезоння - взагалі не було людей навколо.
2. Приємна прибрана територія.
3. Адекватний персонал (ресепшн, робітники, колиба).
5. Надали за запитом ел.чайник.
6. Надали самостійно обігрівач на той вечір, коли не працювала система опалювання.
7. Оформили заїзд о 12:00 (замість 14:00) та виїзд о 12:00 (замість 10:00).
8. Смачно в колибі, приємний персонал закладу харчування.

НЕДОЛІКИ:

1. В ціну проживання не включено сніданок.
2. Вибір на сніданок замалий (з п"яти варіантів сніданку в колибі зазвичай було лише два).
3. Wi-Fi на п"ятому поверсі отелю майже не працював.
4. За замовчуванням в номері не було ел.чайника.
5. Прибирання сан.вузла зводилося до поповнення запасів паперу, мила, шампунів, без ретельного прибирання в зоні унітазу та душової кабіни.
6. Треба було нагадувати, щоб забрали сміття раз на добу (при цьому забирали його миттєво після прохання).
Вид на гори біля басейну
аватар CheckHotel
Знімали 2-х місний стандарт, унітаз вкритий ржавченою, води на 6-му поверху не було. запиталися чи можна змінити номер, вибігла хазяйка, нахамила, таке враження склалося прийшли просити до неї. … Еще ▾ Знімали 2-х місний стандарт, унітаз вкритий ржавченою, води на 6-му поверху не було. запиталися чи можна змінити номер, вибігла хазяйка, нахамила, таке враження склалося прийшли просити до неї. басейн воняє так що біля нього стояти важко, не кажучи що купатися в ньому. САМИЙ УЖАСНИЙ ГОТЕЛЬ. ціна номера 100гр а не 750
аватар galeckaya-anna
УЖАСНЫЙ Отель!!!!! ! ! 1. Цена за номер не соответствует требованиям, проживали в двух местном стандарте. Холодильника нет что бы поставить просто бутылку води охолодить , полотенце после бассейна просушить невозможно! Не убирают вообще, слышно соседей кто какую передачу смотрит! 2. … Еще ▾ УЖАСНЫЙ Отель!!!!! ! !
2. Кондиционеров нету
3. Пульт заклеен скотчем
4. Персонал весь прошеный!!!! !
5. На территории беседки ГРЯЗНЫЕ СТОЛЫ ЛИПКИЕ!!! !
6. На территории есть Местная Колыба это вообще ЖЕСТЬ, официанты не хотят работать, меню несут по полчаса , дорого и не вкусно, салат со свежих овощей вообще гнилой!
7. Что бы посидеть в беседке занимайте Ее устра
8. Лежак возле бассейна занять приходилось бежать занимать в 7 утра и стеречь полотенце что бы его не передвинули, и к этому всему ещё пускаю других на территориию платно и из бассейна делают лужу в которой ноги намочить нельзя!! !
ПЛЮСЫ ЭТОГО ВСЕГО ВИД, ТЕРИТОРИЯ И ВИД БАССЕЙНА НА ГОРЫ!
ЛЮДИ ПИШИТЕ ЧЕСТНО ОТЗЫВЫ! Потому что на вас ориентировались на эту гостиницу, и приехав были удевлены!!!! ! ! Многие пишут что просто супер класс, а таковым вообще не является!! ! !
аватар Nataliyaw
Цього літа, відпочиваючи, зайшла в Колибу-ресторан "Горгани", запитала в офіціанта чи є вільний столик, на що не отримала відповіді - він десь побіг, я довго чекала біля барної стійки, ніхто до мене не підійшов, не запитав, що мені потрібно, намагаючись впіймати офіціанта, я постійно чула якісь відмазки і що вони дуже зайняті, в них багато людей. … Еще ▾ Цього літа, відпочиваючи, зайшла в Колибу-ресторан "Горгани", запитала в офіціанта чи є вільний столик, на що не отримала відповіді - він десь побіг, я довго чекала біля барної стійки, ніхто до мене не підійшов, не запитав, що мені потрібно, намагаючись впіймати офіціанта, я постійно чула якісь відмазки і що вони дуже зайняті, в них багато людей. Потім через пів години звернулася до бармена, який мені відповів, що це не його робота приймати замовлення, чекайте на офіціанта! А те, що я ВЖЕ прочекала ПІВ ГОДИНИ його аж ніяк не хвилювало! В результаті, стративши коло 40 хвилин часу!, я вийшла з цього закладу роздратована і голодна!
Ще раніше я відвідувала цей заклад - ціни там справді досить дорогі.
Але після останнього візиту і хамського відношення до клієнта, бажання прийти сюди вже немає!
Не рекомендую!
аватар vikavika893
Поехали подышать свежим воздухом Карпат с детьми. Выбрали этот отель и не зря. Очень уютный отель с собственным бассейном. Номера чистые и просторные. А вид из окна какой! ! Хотим приехать еще в августе, поэтому ждите). … Еще ▾ Поехали подышать свежим воздухом Карпат с детьми. Выбрали этот отель и не зря. Очень уютный отель с собственным бассейном. Номера чистые и просторные. А вид из окна какой! ! Хотим приехать еще в августе, поэтому ждите)
аватар oleggarub
Отдыхали с семьей в гостиничном комплексе Гоганы этим летом. Нам все понравилось, отель находится в живописном уголке Карпат, воздух просто волшебный, в первые дни отдыха было тяжело привыкнуть. … Еще ▾ Отдыхали с семьей в гостиничном комплексе Гоганы этим летом. Нам все понравилось, отель находится в живописном уголке Карпат, воздух просто волшебный, в первые дни отдыха было тяжело привыкнуть. Жили в номере полулюкс в деревянном коттедже. В комнате была расположена большая двухспальная кровать, тумбочки, телевизор, кондиционер и все необходимое для ванны. В коттедже везде чистота и порядок, видно сразу, что хозяева ухаживают и любят это место. Обязательно приедем сюда зимой, ведь в это время года здесь есть чем заняться
аватар kalenchenko2001
Всегда хотели с мужем отдохнуть в Карпатах летом ! ) И вот в этом году подобрав денюжку поехали . Мы выбрали отель - "Горганы„ , и не ошиблись . Отель очень неплохой и оправдывает свои цены. … Еще ▾ Всегда хотели с мужем отдохнуть в Карпатах летом ! ) И вот в этом году подобрав денюжку поехали . Мы выбрали отель - "Горганы„ , и не ошиблись . Отель очень неплохой и оправдывает свои цены. В отели очень большой бассейн, с яркими видами на горы: Говерлу , Петрос . Номера очень уютные и комфортные , чистые . А гуцульская кухня, полностью передает незабываемый украинский колорит .

аватар gorganybook
‹ Отель Forest Hill Hotel & Spa 3*

Расположение Лыжные трассы на расстоянии 1 км. 30 км от г. Яремче, 15 км от Буковеля, 15 км от горы Драгобрат.

Трансфер к горнолыжным трассам, ресторан-бар, лобби-бар, диско-колыба, магазин.

• прокат лыж
  • комната для хранения лыж
Развлечения и спорт Караоке, сауна (баня) на дровах с контрастным бассейном, каминный зал.
  • рядом подъёмник (до 600 м)
  • Спа или велнес-центр
  • диско-клуб

Общее количество номеров в гостинице: 82. Отель состоит из четырех корпусов (двух деревянных коттеджей, двух пятиэтажных кирпичных зданий) и шале.

Фен, ванная комната в номере, телевизор, Wi-Fi, холодильник, отопление, шкаф, телефон, набор полотенец.

Адрес 78592 Ивано-Франковская область, с. Яблуница, урочище Дил
Телефоны: +38 (067) 160-61-19
+38 (067) 979-27-09
+38 (03434) 364-94
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Рядом с отелем находится подъемник (до 600 м).Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.