Релакс 2*– Отзывы

Отельно-ресторанный комплекс «Релакс» расположен на выезде из Житомира в сторону Хмельницкого, в районе Карбутовка, недалеко от Парка Славы и Корбутовского гидропарка. На территории есть мини-отель, ресторан, бар и баня.Подробнее →
аватар dosova
Хочу залишити відгук про комплекс відпочинку Relax, точніше про їх готель. З часу мого візиту минуло декілька місяців, проте не можу залишити це без уваги. Забронювала номер "Суперлюск", заздалегіть на весілля, керуючись тим, що заклад був після серйозного ремонту, і, впринципі, все мало бути супер. … Еще ▾ Хочу залишити відгук про комплекс відпочинку Relax, точніше про їх готель. З часу мого візиту минуло декілька місяців, проте не можу залишити це без уваги. Забронювала номер "Суперлюск", заздалегіть на весілля, керуючись тим, що заклад був після серйозного ремонту, і, впринципі, все мало бути супер. Бронюючи номер уточнила декілька раз, що хочемо знімати збори наречених саме в них і чи можливо заселитися о 10 ранку, на що персонал відповів "БЕЗ ПРОБЛЕМ". За день до весілля перенабрала і нагадала знову, що заїдемо 0 10 і у нас весілля, тому не хотілось би якихось сюрпризів. І так, день весілля: чоловік прибув в номер на годину раніше, і коли я приїхала з салону прозвучала фраза "тільки не переживай". Як виявилось, він ще в номері не був, номер не був готовий на 12 годину, хоч я запитувала чи не буде з цим проблем. Перед цим там проживали незрозумілі люди, яких персонал просто боявся потривожити, при цьому, наскільки відомо в них щей були проблеми з оплатою. Сказати двома словами стан номеру "супелюкс, дуже важко, напевно минулі відвідувачі відпочивали "на всі гроші". Так як це був надзвичайно важливий день для нас, настрою вирішили не портити скандалами, якось нам його прибрали щоб можна було пофотографуватися. Приїхавши після банкету, стан номеру не сильно змінився, добре що хоч постіль змінили з рушниками, а у ванній не було навіть мила, не кажучи вже за шампунь якусь чи гель. Незнайшовши нікого о третій годині ночі, залишили все як є. Забула ще згадати непрацюючий телевізор (хоч він і не потрібний був, але важливий сам факт!!!). Отож ніколи нікому не пораджу зупинятися в цьому закладі!!!!!

аватар balepa1994

Расположение Железнодорожный вокзал Житомир в 6,6 км.

Бесплатные услуги: услуга «звонок-будильник», вызов такси, бронирование билетов на разные виды транспорта, резервирование столика в ресторане, экстренная аптечка, вызов скорой помощи, услуги по глажке одежды (платно), VIP-зал и банкетный зал.

Адрес ул. Черняховского 103-В, г. Житомир, Украина.
Телефоны: +380412 554 456 +380674102204
Сайт: Релакс