Женева 4*– Отзывы

№44 в рейтинге отелей Трускавца
Классический и любимый гостями отель «Женева», который входит в состав санаторно-курортного комплекса «Luxury Resort» («Женева»), открыл свои двери в 2005 году. Площадь отеля составляет 5260 кв.м. До 11 мая 2010 года отель назывался Royal San Geneva.Подробнее →
аватар oksana.amf
 •  ездил(а) 6 месяцев назад
Не рекомендую і прошу всіх, хто захоче їхати в цей отель, навіть не розглядати такий варіант! Шахраї, хами, безвідповідальні люди, що там працюють, нахабно виманюють гроші, прикидаючись "елітним" отелем. … Еще ▾ Не рекомендую і прошу всіх, хто захоче їхати в цей отель, навіть не розглядати такий варіант! Шахраї, хами, безвідповідальні люди, що там працюють, нахабно виманюють гроші, прикидаючись "елітним" отелем. Ще у вересні забронювали два номери, потом через 2!!! дні через зніму в планах відмовились від бронювання, але до сих пір уже місяць не можемо повернути кошти, які були внесені за бронь цих номерів. Спочатку казали, що заяву прийняли, потім почали просто перекидати з рецепції на відділ бронювання, потім зовсім перестали брати слухавку! Номера директора, бухгалтера, керуючого закладом вам ніхто не надасть! Коли звернулись вже напряму в цей отель, то були просто збиті з ніг, відповідями адміністратора на рецепції, гроші вам не повернуть і йдіть звідси. Тому, закликаю людей, ніколи не їхати в цей отель! І я почитавши відгуки від інших туристів, зрозуміла, що це "гадюшник", і не тільки через відношення працюючого персоналу, а і номерів, які не відповідають дійсності, спа, яке зовсім і не спа.... та харчування, яке є і у інших більш дешевших готелях.
аватар katjaanddiana
 •  ездил(а) 10 месяцев назад
Щойно виїхала з цього “чудового” місця відпочинку і емоції аж зашкалюють. За 5 днів змирилися з усім, з сморідом біля їдальні, з номером з пошарпаною мебелью, з брудом, який скрізь. … Еще ▾ Щойно виїхала з цього “чудового” місця відпочинку і емоції аж зашкалюють. За 5 днів змирилися з усім, з сморідом біля їдальні, з номером з пошарпаною мебелью, з брудом, який скрізь. Найстрашніше, коли заходиш у їдальню, а там до стола страшно торкнутися, столові прибори теж попадалися не завжди чисті. Але й до цього якось пристосувалися. Та найголовніше було в кінці. Ми були з трьома дітьми. Так як у готелі немає сімейних номерів, брали два. Ми на 5 поверсі, діти на третьому. І сьогодні майже в 5 ранку дзвінок від дітей, у нас потоп. Прорвало трубу, води по щиколотки. Все плаває, валізи, які спакували, взуття, все. Чоловік побіг на ресепшен, але вночі він не працює. Дякувати, що знайшов охоронника, який знайшов сантехніка, який зупинив цей жах. Дітей забрали до себе, і на одному ліжку і диванчику перебули цю ніч. Втомлені, змучені, менший наляканий, дочекалися поки прийде дівчина на ресепшен, щоб описати всю цю ситуацію. Ви думаєте, хтось нам щось відшкодував? Де там. Навіть не вибачилися. На прохання визвати адміністратора, була відповідь: “Я написала адміністрації, відповіді години не має”. Серйозно? Адміністрації написала? Не телефонувала напряму? Це що за сервіс? А якщо щось серйозне? До кого бігти? Одним словом злість, відчай і розчарування. Була в багатьох країнах, було різне, але все вирішувалося. Проте те, що я отримала в своїй країні: отакий ігнор, безвідповідальність і халатність я зовсім не очікувала.
PS. Не ведіться на красиві фото на сайті, там все далеко вже не так. Все запущено, брудне і допомоги у вирішенні якоїсь проблеми ви не дочекаєтеся.
аватар anna070784
 •  ездил(а) 10 месяцев назад
Перед приездом начиталась отвратительных отзывов об отеле, и ехала с детьми готовясь к худшему. Но! На каждом пункте я приятно удивлялась. Расположение отеля удобное, недалеко от бювета. … Еще ▾ Перед приездом начиталась отвратительных отзывов об отеле, и ехала с детьми готовясь к худшему. Но! На каждом пункте я приятно удивлялась.
Расположение отеля удобное, недалеко от бювета. Территория отеля большая, сам отель выполнен в царском, роскошном стиле. Питание неплохое. Спа чудесное, есть гидробассейны и на улице и в здании. Много саун. Накупались, напарились, отдохнули. Есть детский бассейн, круги, игрушки...
Из недостатков: былая красота и помпезность отеля требует ухода. Но за свои деньги, отличный вариант.
аватар odynets
 •  ездил(а) 11 месяцев назад
зараз відпочиваю в Женеві. Гарний чистий номер. Чудовий СПА - багато басейнів і джакузі, різні сауни з аромо, басейн і джакузі надворі з шезлонгами. Здорова смачна їжа. Привітний персонал. … Еще ▾ зараз відпочиваю в Женеві. Гарний чистий номер. Чудовий СПА - багато басейнів і джакузі, різні сауни з аромо, басейн і джакузі надворі з шезлонгами. Здорова смачна їжа. Привітний персонал. Адекватна ціна. все добре.
аватар vika003367
 •  ездил(а) 11 месяцев назад
Забронювала цей готель через ПП "Захід Курорт", все запитала у Андріана, все сказали чудово. За день до від'їзду прочитала погані відгуки і хотіла змінити готель, на що мені Андріан запропонував приїхати і подивитися самій, бо відгуки пишуть конкуренти. … Еще ▾ Забронювала цей готель через ПП "Захід Курорт", все запитала у Андріана, все сказали чудово. За день до від'їзду прочитала погані відгуки і хотіла змінити готель, на що мені Андріан запропонував приїхати і подивитися самій, бо відгуки пишуть конкуренти. Приїхавши з представницею ПП, Мартою, я хотіла залишитися тільки на сутки, які я оплатила, але мені сказали, щоб оплатила все наперед (22000грн) і все буде добре, вони все вирішать в разі чого. Я повірила, бо втомлена, з поїзда, ніч не спала, дитині 2 роки. Але в перший же день мене розчарували обіцянки представників ПП, бо оплативши All+Spa, я отримала лише 4 безкоштовні процедури, все інше платне. Номер більш-менш, я кожен день просила прибрати і стояла наглядачем. Їжа дієтична і є невеликий вибір але присутня КИШКОВА ПАЛИЧКА!!! Син захворів на ротовірус((((В перший день нам дали зелену печінку і отруїлася зразу моя мама, якій 62 роки, а через 5 днів мій синок!!!! Ми потрапили в лікарню під крапельниці!!! Марта із ПП "Захід Курорт" обіцяла повернути гроші за 3 дні, які залишалися до від'їзду і я була з дитиною в лікарні, але потім все спростувала. Я переругалася з усіма, в готелі теж всі все вислухали, але просто ігнорували нас, і ми лікуємося до цих пір! Хай їм усе вернеться, що ми перенесли в 10 раз більше!!! В такий важкий час люди (ми з Києва) переживають біду під обстрілами, їдуть поправити нерви за западну, а ці тварюки ніяк не нажеруться грішми!! Хай їх черви пожруть!! Їм все рівно, бо до них нічого не прилітає! Так от-скоро їх теж дістане Суд Божий!
аватар aneliailkiv
 •  ездил(а) 1 год назад
Вчора сім’єю відвідували спа, сказати що ми шоковані це не сказати нічого! Досих пір відійти не можем! Антисанітарія, все занедбане, у всіх саунах смердить, нереальний бруд … Еще ▾ Вчора сім’єю відвідували спа, сказати що ми шоковані це не сказати нічого! Досих пір відійти не можем! Антисанітарія, все занедбане, у всіх саунах смердить, нереальний бруд по всюди, кишкова паличка! Дитина захворіла, висока температура, болі у животі! Неадекватні відвідувачі! Будьте обережні!
аватар kossanadnepr85
 •  ездил(а) 1 год назад
Выбрала этот отель потому что была ранее в нем! Но в сентябре 2022г пожалела что снова вернулась в Женеву! Номера старые, уборку не делают в них, за пять дней нам только по заезду … Еще ▾ Выбрала этот отель потому что была ранее в нем! Но в сентябре 2022г пожалела что снова вернулась в Женеву!
Номера старые, уборку не делают в них, за пять дней нам только по заезду выдали шампуни и гели потом до конца отдыха мы не смогли выпросить ничего, полотенца не меняют, мокрые серые, халаты с дырками, воды в номерах нет!
Ресторан- Еды практически нет уходили голодные и питались в платных кафе, приготовлено отвратительно, на столах грязь, ножей нет, салфетки на вес золота, посуда битая!
СПА- очень холодно в помещении, вода холодна во всех бассейнах, ребенок в детском бассейне проколол себе ногу гвоздем!
аватар sophia_mo3010
 •  ездил(а) 1 год назад
АГОНІЯ ЖЕНЕВИ відпочивали тут наприкінці серпня 2022р. Це просто гроші на вітер! - номери: Попри просторий номер (жили в стандарті) та гарний вид з балкону, брудно, постіль тхне блювотинням. … Еще ▾ АГОНІЯ ЖЕНЕВИ
відпочивали тут наприкінці серпня 2022р. Це просто гроші на вітер!

- номери: Попри просторий номер (жили в стандарті) та гарний вид з балкону, брудно, постіль тхне блювотинням. За 4 дні жодного разу не з'явилася прибиральниця. В номерах старий ремонт, обдерті шпалери, світильники, з дверей стирчать довжелезні цвяхи, якими запросто можна поранити ногу. Кондиціонер, звісно ж, не працює.

- Їжа: брак посуду, приборів, цукру, кип'ятка.. всього! їжа несмачна та одноманітна. Продукти сумнівної чистоти (холодні сосиски, перловка, нарізані в'ялі огірки, з м'яса несмачні парові котлети та курка). На 2 день почалася діарея зі спазмами у шлунку. Браслети при вході ніхто не перевіряє, тобто зайти поїсти може кожен, хто прийшов собі з вулиці.

- СПА + басейн: в басейнах вода просто тхне, не мінялася не знати скільки часу, зелена. Дуже легко поранитись при заході в басейни та джакузі через гострі краї плитки. З обіцяних 11 саун робочі лише 4 чи 5. Басейн працює по буднях лише з 14:00 до 20:00, про що ніхто не попередив. Рушники в басейн нам вдалося взяти лише на 3 день, бо їх просто не було. Лежак за 4 дні так і не вдалося зайняти, бо їх екстрамало. Басейни не розраховані на таку шалену к-сть людей. Персоналу надзвичайно мало.

Одним словом, дуже поганий осад від вашого готелю. Як сказали наші сусіди на поверсі: " це не 3-зірковий готель, а чорна дира". Залюбки зроблю вам антирекламу серед своїх знайомих. Більше сюди ані ногою
аватар rostyslav.lawyer
Все почалося з того що ми замовили три номери на три дні. По телефону повідомили що необхідно за бронювання заплатити 50% від суми і при заселенні ще 50%. Ми так і зробили. Оплатили 50% від суми, але при приїзді на ресепшині повідомили що ми повинні оплатити ще 50% залишку від суми і ще плюс 50%. … Еще ▾ Все почалося з того що ми замовили три номери на три дні. По телефону повідомили що необхідно за бронювання заплатити 50% від суми і при заселенні ще 50%. Ми так і зробили. Оплатили 50% від суми, але при приїзді на ресепшині повідомили що ми повинні оплатити ще 50% залишку від суми і ще плюс 50%. Часу не було сваритись. Ми оплатили все що вони хотіли.

Поселялися ми дві години. Черги страшні. На ресепшині всього дві людини. Ці люди там відповідали за поселення, за номери, за прибирання в номерах, за гроші, постійно їм хтось дзвонив. Одним словом жаль було вже цих адміністраторів. Людей в черзі біля 30. Одні виселяються, інші заселяються. Ті хто живуть постійно жаліються. В тих ліжко зламане, в інших рушників немає, в інших халатів немає і так далі. Одним словом 2 людини фізично не в змозі обслужити сотні номерів та людей. Це був просто кошмар.

Потім нарешті нам дали номер. У брата в кімнаті зламане ліжко, сушка для рушників не працює, двері на балкон заклеєні скотчем. У мене ліжко в дуже поганому стані, вікна заклеєні скотчем. Ручок для дверей та вікон немає (взяли одну у покоївки). У батьків сушка для волосся не працює. Пульти до кондиціонерів додатково замовляли на рецепції. Пульти до телевізорів відсутні. Прибиральниця одна на три поверхи. Одна прибиральниця десь на 120 номерів. Бідні ці дівчата. Це фізично неможливо одній людині, а їх ганяють як коней на полі. На всі наші зауваження відповідали що виправлять, але не виправили.

Окрім цього опалення не працювало, а тому грілися кондиціонером. Вайфаю немає. І халати для чоловіків дуже малі. Ми просили інші халати, але нам повідомили що добре що хоч якісь є.

Щодо стану басейнів саун. Більш менш все добре. На четвірку з мінусом. Є багато моментів де треба трохи підремонтувати. Інші відпочивальники розказували що минулими роками була тепліша вода, а цього року холодніша. В перший день стикнулися з відсутністю рушників в басейні, бо було дуже багато людей.

Щодо їди. Тут все добре. Їди було багато. Вибір непоганий.

Також дуже сподобалося, що кожного вечора була жива музика. Грали на роялі і скрипках. Дуже гарно.

Ціна: 2320 за двох за один день. На мою думку ціна з таким жахливим сервісом зависока.

Висновок: їда, музика відмінно. Басейни сауни середній рівень. Сервіс та стан номерів жах.

Не можу рекомендувати цей готель.
аватар generales70
На ресепшене девочки Иванка и София очень вежливые, доброжелательные, улыбчивые, Назар ответственный и пунктуальный) Кухня отличная, номера сделаны со вкусом, нам очень понравилось. … Еще ▾ На ресепшене девочки Иванка и София очень вежливые, доброжелательные, улыбчивые, Назар ответственный и пунктуальный) Кухня отличная, номера сделаны со вкусом, нам очень понравилось. Процветания Вам)
Ресторан Ресторан Спа Спа Номер Номер Номер

аватар svetli4ka
Кто отдыхал в 2018 году? Что-нибудь изменилось? Предыдущие отзывы не очень
аватар rlv.1364
Еду в Женеву, 22.09-06.10.2013. Отзывы больше негативные. нужно ли брать с собой полотенце, тапочки, халат и фен? И еще,в это время года (конец сентября-начало октября) что нужно взять из одежды? Спасибо.
аватар ainurs88
хотим к вам приехать 2 взрослых чел и ребенок 5 лет сколько будет стоить на 21 день и что туда входит, и как можно забронировать?

В распоряжении гостей отелей Luxury Resort Geneva:

Роскошный, по-европейски изысканный ресторан «Royal» (система «шведский стол»);

Pесторан национальной кухни «Украинский», знаменитый по-домашнему вкусной кухней и теплой атмосферой;

Ресторан грузинской кухни «Тифлис», гостей которого ждут не только традиционные грузинские блюда, но и отменное вино, и живая музыка;

«Каравелла» (расположенный в SPA-центре, ресторан позволит насладиться умиротворяющим ощущением абсолютной гармонии);

Настоящий ирландский паб и современный Спорт-бар для любителей динамичного отдыха;

Сказочная кондитерская «Royal Grand Café» (рай для сладкоежек);

Аква-бар и фито-бар для поклонников здорового образа жизни (свежевыжатые соки и вкуснейшие травяные чаи для вашего удовольствия).

Три функциональных, оснащенных всем необходимым конференц-зала: Royal Grand Hall, SPA Conference Hall, SPA Concert Hall; две удобных, просторных переговорных комнаты, а также несколько уютных залов идеально подходящих для проведения банкетов, деловых встреч в неофициальной обстановке, торжеств и конференций.

• автостоянка
  • врач
  • трансфер в/из аэропорта
Развлечения и спорт Центр «De Paris» - салон красоты класса «Люкс». SPA & Welenss комплекс: SPA-услуги: 20 видов бань и саун на любой вкус (от традиционной финской сауны и русской бани до экзотической японской бани «офуро» и турецкого «хамамма»); 11 современных бассейнов (в том числе бассейн с минеральной водой из целебного источника, бассейн с водой Мертвого моря); Welness-услуги: 6 видов массажа (от экзотики до классики); Всевозможные косметические программы для мужчин и женщин; Омолаживающие обертывания; Медицинские услуги: Консультации, обследования, лечение у лучших специалистов европейской и восточной медицины; Проведение курсов лечебных массажей. Реабилитационный центр «Планета Здоровья», специализирующийся на восстановлении организма после разнообразных спинальных травм.
  • Спа или велнес-центр
  • джакузи
  • бильярд
  • сквош
  • волейбол
  • прокат велосипедов
  • служба организации торжеств

Проживание в современном 5-ти этажном здании, состоящем из 51 номера, из которых 34 стандартных номера: 10 одноместных (Single), в которых возможно размещение до 2 человек, и 24 двухместных (Double/Twin) с возможностью размещения до 3 человек, 11 номеров класса «полулюкс» (Junior Suite) с возможностью размещения до 3 человек, 6 номеров класса «люкс» (Executive Suite), в которых возможно размещение до 4 человек.

Номера оборудованы современной мебелью, подогревом пола в ванной комнате, телефоном, кабельным телевидением с широким выбором каналов, плазменными телевизорами, мини-баром, сейфом с персональным кодом, феном, набором туалетных принадлежностей.

Адрес Львовская обл., г. Трускавец, ул. Суховоля, 61-63
Телефоны: +38 (03247) 7-37-37
+38 (044) 569-30-36
+38 (093) 386-06-07
Сайт: Женева
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам, yes. Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис, сквош, волейбол. Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно). Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму. Служба организации торжеств поможет изысканно отпраздновать годовщину свадьбы, день рождение или любой другой праздник.
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб.