Отзывы и рассказы об отелях Трускавца

Рассказы туристов о Трускавце добавить рассказ
Дуже все гарно!
Відпочиваю вже багато років у цьому отелі. Як завжди все добре. Їжа дуже смачна та різноманітна, вишукана. СПА працює майже добу без технічних перерв як у інших отелях! Басейн під відкритим небом-це окреме задоволення!
 •  4 месяца назад
Класний, атмосферний санаторій
Класний, атмосферний санаторій. Ми відпочивали та навчалися (має конференц зал) з групою військових, які проходять реабілітацію та молоддю, тому питання доступності були для нас дуже важливі.
 •  4 месяца назад
Затишний міні готель з гарним рестораном
Давно знайомі з Двориком Лева як з найкращою піцерією Трускавця, зараз же відкрили для себе чудовий міні готель та затишний ресторан. Локація центр, біля залізничного вокзалу без необхідності стрибати вгору-вниз.
 •  5 месяцев назад
ЖАХ!!!! ШАХРАЇ!!!
Не рекомендую і прошу всіх, хто захоче їхати в цей отель, навіть не розглядати такий варіант! Шахраї, хами, безвідповідальні люди, що там працюють, нахабно виманюють гроші, прикидаючись "елітним" отелем.
 •  5 месяцев назад
Розчарування
Тиждень проживали в 202 Люкс номері. Готель втомився. Перекриття міжповерхове - дерев"яне, підлога рипить, як сніг в зимку. Міжкімнатна шумофзоляція погана. Меблі обдерті, диванчик в вітальній постійно складується, якщо сісти необережно, спати на такому ліжку небезпечно для здоров"я.
 •  7 месяцев назад
"свіже повітря"
Все хороше, що можливо сказати про готель нівелюється єдиним жахіттям, це розташованою поруч котельнею, яка працює цілодобово і немає жодних фільтрів. Мабуть власники готелю не знають, що таке аспірація.
 •  8 месяцев назад
Дякую за зіпсований відпочинок.
Щойно виїхала з цього “чудового” місця відпочинку і емоції аж зашкалюють. За 5 днів змирилися з усім, з сморідом біля їдальні, з номером з пошарпаною мебелью, з брудом, який скрізь.
 •  9 месяцев назад
Все понравилось
Перед приездом начиталась отвратительных отзывов об отеле, и ехала с детьми готовясь к худшему. Но! На каждом пункте я приятно удивлялась. Расположение отеля удобное, недалеко от бювета.
 •  10 месяцев назад
Дуже погано все від сервісів до проживання
Дуже погано все від сервісів до проживання Із чоловіком вирішили оздоровитись відпочити на свою голову. почну по порядку Продукти харчування не свіжі, пересолені, напої не зрозуміло якої якості печія весь час (до цього її ніколи не було) Проживання "унікальне явище" все що робиться в сусідніх номер...
 •  8 месяцев назад
гарний готель
зараз відпочиваю в Женеві. Гарний чистий номер. Чудовий СПА - багато басейнів і джакузі, різні сауни з аромо, басейн і джакузі надворі з шезлонгами. Здорова смачна їжа. Привітний персонал.
 •  10 месяцев назад

Еще о Трускавце