Отзывы и рассказы об отелях Сходницы

Рассказы туристов о Сходнице добавить рассказ
Без шансів на повторне відвідування!!!
Читаючи відгуки гостей про недоліки готелю хотілося повірити, що це лише виняток з правила. Але насправді, готель абсолютно занедбав себе… Нас заселили в номер, який, напевне, прибирали в доковідний період.
 •  2 месяца назад
Отличный отель - внутри уютно и со вкусом.
Номер светлый, новый ремонт, хорошая мебель, ванная комната очень просторная, душ, кабин, есть где развернуться - мыться в ней одной удобно, протанцовывая, горячая вода быстро греется, с хорошим напором.
 •  4 месяца назад
Господар - шахрай. "Готель" - страшний. Відношення скотське
Господар там не появляється. ходить там якась заспана Іванна. Спочатку ввічлива. Потім ввічливо просить аванс на картку Степняк В. Б. Не повтрюйте моєї помилки. Садиба занедбана.
 •  6 месяцев назад
Перевіряйте ретельно мінібар ДО заїзду та перед виїздом. Підступна схема готелю.
Приїхали в прекрасному настрої, а виїхали глибоко обурені та ображені. Після перебування в готелі ми залишили чистий номер, все за собою прибрали. Ми завжди охайні до чужого майна.
Готель, який вас кине
Через сайт “Букинг” забронювала заздалегідь номер та здійснила передоплату. В день виїзду зателефонувала та попередила що їдемо із Києва.. Менеджер погодив. Однак за 15 хвилин до приїду менеджер зателефонував та повідомив, що не може нас заселити та запропонував інший готель, який нам не підійшов (м...
 •  7 месяцев назад
Гарний готель, але з нюансами
Все починається з дороги до готелю. Навігатор веде в глухий кут, де на горі навіть не розвернутись. Інша до запасного виїзду, котрий звісно зачинений, раз пішки поцілували ворота прямо навпроти входу у свій корпус.
 •  7 месяцев назад
КОЗАЦЬКИЙ ДВОРИК.Дуже гарний гостиний будинок. Затишний, чистий та просторий.
В цьому році ми вперше побували у Східниці. Дуже довго шукали місце де можна проживати під час відпочинку. Вибір випав саме на Козацький дворик ( в інеті багато гарних відгуків), ми не пожалкували про свій вибір.
 •  8 месяцев назад
Гарний готель, але дуже соромно за персонал
Зранку в день від’їзду (01.04. 2023) хотіли подякувати за прекрасний відпочинок, але сталася подія, яка змарнувала усі позитивні враження. Нас звинуватили в тому, що ми випили маленьку пляшечку віскі з міні-бару.
 •  1 год назад
Прекрасний готель, жахливий готельний гід.
Нещодавно відпочивали в готелі ДіАнна, Східниця. Сам готель прекрасний. Чудовий дизайн, дієтичне смачне харчування, сучасний медичний корпус, зручні затишні кімнати, привітний персонал - все супер!
Гарний готель.
Відпочиваємо в Східниці не вперше. Обрали Вудмен невипадково- затишно, чисто, доступно. Велика сердечна подяка за гарний відпочинок колективу і якісну роботу. Дуже приємно провели час і хочеться зберегти традицію приїздити до вас.

Еще о Сходнице