Отзывы и рассказы об отелях Сходницы

Рассказы туристов о Сходнице добавить рассказ
Гарний готель, все чудово.
Зупинились в номері Люкс на п‘ятому поверсі, з усіх вікон відкривався чудесний краєвид! Нам сподобалась дитяча кімната: уважні вихователі, цікаві майстер-класи, велика кількість іграшок.
 •  4 месяца назад
Рай на Землі
Дивовижна природа, чудові краєвиди, затишна територія, красивий ландшафтний дизайн, багато гарних локацій для світлин, свіже повітря, поруч річка, екзотичний пісочок, гойдалки.
 •  5 месяцев назад
Чудовий готель!!
Чудовий готель!! Сподобалось абсолютно все! Великий номер з великим зручним ліжком. В номері було комфортно, тихо, тепло. Дуже зручно було залишити автомобіль на території готелю.
 •  6 месяцев назад
Відпочинок. Карпати.
Неймовірно гарний, привабливий готель! Розташування зручне, дуже смачні сніданки та охайні затишні кімнати, де є абсолютно все необхідне. Окремо хочу подякувати персоналу за тактовнісь, привітність, професіоналізм, а головне небайдужість до клієнтів.
 •  2 месяца назад
2 діток опинились під крапельницями після відпочинку
Почнем з того, що в Східницю приїзджає кожен рік. Відпочивали в Респекті і Київській русі. Об’єктивно територія класна зелена, для діток майданчик теж суперовий, аквапарк теж задоволені, номер дали в новому корпусі на 10 поверсі- чистий симпатичний, ремонт триває, але не критично, води гарячої не бу...
 •  7 месяцев назад
Марна трата часу та грошей
Вибрали даний готель опираючись на фото та відгуки, їхали на відпочинок з дитиною тому важливим критерієм було наявність басейну з підігрівом ( так як ночі ще прохолодні).
 •  8 месяцев назад
Дякуємо всьому персоналу за посмішки та відчуття дому за багато кілометрів...
* Зупинились в номері Люкс на п‘ятому поверсі, з усіх вікон відкривався чудесний краєвид! * Нам сподобалась дитяча кімната: уважні вихователі, цікаві майстер-класи, велика кількість іграшок.
 •  9 месяцев назад
CПА
Отель славился своим СПА центром. Где это видано, чтобы ПЛАНОВЫЙ ремонт водопровода осуществлялся в часы работы центра? В итоге его просто закрыли на санитарный день((( Персонал при поселении ни слова об этом, из всей имеющейся информации - маленькое объявление на стойке регистрации.
 •  1 год назад
Не езжайте сюда, если хотите быть здоровыми!
Не езжайте сюда, если хотите быть здоровыми! На четвертый день пребывания в отеле у меня появились симптомы острого отравления – боль в животе, рвота. Питался я только в гостинице.
Хороший комплекс
Плюсы отеля: приятная территория, выпал снег и мы попали в сказку, питание хорошее, голодным тяжело остаться. Развлечения: тренажёры, бильярд, настольный теннис. Номера: светлые, большие, уютные.

Еще о Сходнице