Дитячий табір Сонячний Берег 2*– Отзывы

Детский оздоровительный центр «Солнечный берег» расположен в курорте Сергеевка – оригинальном уголке природы на побережье Черного моря.Подробнее →
аватар Alena_S76
Хорошая программа, хорошие вожатые, чистое море и пляж, питание СКУДНОЕ. Желательно на территории открыть ларек с едой, чтобы дети могли купить что-нибудь. … Еще ▾ Хорошая программа, хорошие вожатые, чистое море и пляж, питание СКУДНОЕ. Желательно на территории открыть ларек с едой, чтобы дети могли купить что-нибудь.
аватар mohovavioletta021
Лагерь просто отличный! Много разных мероприятий и конкурсов! Медсестра в мед. пункте хорошо лечит! Вот только один раз, ее на день заменил какойто-мужчина, который дал девочке, которую вырвало дал обычную витаминку, и ей пришлось уехать с лагеря с родителями) В номерах было максимум по 4 человека и также в каждых номерах было по душу с туалетом и это было отлично! Ходили каждый день на море. … Еще ▾ Лагерь просто отличный! Много разных мероприятий и конкурсов! Медсестра в мед. пункте хорошо лечит! Вот только один раз, ее на день заменил какойто-мужчина, который дал девочке, которую вырвало дал обычную витаминку, и ей пришлось уехать с лагеря с родителями)
аватар olyalovenko2
Лагерь ребёнку понравилась, приехал счастливый , и просил на следующее лето снова в этот лагерь! Кормили хорошо -5 раз в день, много развлечений и мероприятий , больше всего … Еще ▾ Лагерь ребёнку понравилась, приехал счастливый , и просил на следующее лето снова в этот лагерь! Кормили хорошо -5 раз в день, много развлечений и мероприятий , больше всего ребенку понравилась дискотека ! Отличный отдых для ребёнка-рекомендую!
аватар Marina262
Лагерь - просто супер! Самый лучший из тех, где я когда-либо была! Почти каждый день мероприятия, интересные конкурсы, ежедневно дискотеки с заводной свето-музыкой, - короче 3 недели яркой жизни - обеспечено. … Еще ▾ Лагерь - просто супер! Самый лучший из тех, где я когда-либо была! Почти каждый день мероприятия, интересные конкурсы, ежедневно дискотеки с заводной свето-музыкой, - короче 3 недели яркой жизни - обеспечено. Нашла настоящих подруг (и друзей! )))), причём из разных городов и сёл, разных возрастов, - в общем со всей Украины! Люди с которыми было действительно приятно и весело дружить. Раставались рыдая друг за другом... Обязательно приеду в этот лагерь ещё раз.
P. S. : "Трешка" рулит - самый классный и дружный корпус! )))
"Только "Трешка" - только победа! "
аватар irina611chernivci
Путівку для дитини отримала по місцю роботи у цьому 2017 році. Дитина мала пробути у таборі 3 тижні, після першого тижня почалися дзвінки від дитини і прохання забрати додому. … Еще ▾ Путівку для дитини отримала по місцю роботи у цьому 2017 році. Дитина мала пробути у таборі 3 тижні, після першого тижня почалися дзвінки від дитини і прохання забрати додому. Повністю причину в чому справа дитина не говорила, сказала, що скучно, більше часу сидять у кімнатах, діти самі по собі, вожаті самі по собі. Далі більше, дзвінки після цього були по 3-4 рази на день, що для нас було дивно, бо раніше дитина в таборах була зайнята і навпаки самі вже не могли дозвонитись, бо все йому було ніколи та й телефони до вечора у дітей забирали. Серце не витримало і поїхали з чоловіком забирати. Враження від табору - один негатив! В корпус чоловік пройшов без проблем (хоча написано, що туди не пускають), спочатку забрали дитину на день, бо думали, що може просто скучив і причину тільки в тому, але по мірі спілкування вирішили забрати дитину додому, бо те, що почули аж ніяк не сподобалось. Не буду все розписувати, але на 4 загони по 30 дітей пара душових - це мало, крім того душові зламані і діти миються зі шлангу, це як називається??!!! В туалет теж проблема попасти, бо знову ж черга. Вода.. ну це взагалі... Кожного дня черга за водою, видають 1, 5 л на кімнату на 4 дітей, тобто літом, у спеку вихід тільки один: купляти собі самому. До речі, що вони і роблять, бо піти з табору можна без проблем. На територію може заходити хто хоче і виходити так само. Як сказала моя дитина: їжа у нас в їдальні - це перевірка на виживання. Перше їсти неможливо, а друге ще більш менш. Якщо перевертають тарілку з картоплею і котлетою і її вміст не випадає з тарілки, бо воно вже задубіло і приклеїлось там, то як це можна їсти. Що це за організація?? За 2 тижні директор хоч раз мав би пройти по корпусам, зайти в їдальню і поцікавитись як там у нього справи. Директор зайнятий, один раз прийшла його жінка, і лише тоді в кімнатах навели якийсь лад. Батьків до кімнат не пускають, ну я розумію чому... Мій чоловік мав можливість піднятись до кімнат, це називається повна анархія і бардак))) Немає дисципліни, вожаті в своїх кімнатах (9 ранку), деякі вибачте навіть піднятись з ліжка не можуть, хоч бачать, що прийшла стороння людина і треба хоч для вигляду показати, що ти займаєшся дітьми. В кімнатах у дітей бардак, просто жах, ніхто не слідкує за тим, щоб діти наводили лад і порядок зі своїми речами. Запитали у дитини про позитивні відгуки про табір, він лише один: сподобалась екскурсія до фортеці. І це все!!! За два тижні 2-3 змагання спортивні, дискотека кожен вечір, одна екскурсія і все... і все??? Де дозвілля дітей? Конкурси, вечори, заходи?? За два тижні моя дитина провела в кімнаті більше часу, ніж вдома за два місяці. Чому вожаті йдуть на вечір з корпусу і лишають дітей самих, а, перепрошую, не самих, а на прибиральниць? Де відповідальність? Неорганізовано, без дисципліни, і це в першу чергу, керівництво. Я розумію, що вожатих набрали студентів, щоб зекономити, але їх роль зводилась лише до виводу дітей до моря і все. Ні порядку, ні організувати вони нічого не можуть. Мені є з чим порівняти, до цього у нас теж були студенти вожатими у таборах, але керівництво перевіряло, заставляло і у таборі було весело і діти були зайняті. Звертають до керівництва табору: те, що директор молодий і лише нещодавно приступив до обовязків, не звільняє від відповідальності за неорганізованість роботи табору. Шановний пане директоре, поговоріть зі своїм персоналом про те, як потрібно вести себе з дітьми і батьками, бо враження таке, що вони у вас царі і боги, і їм вседозволено. Спілкування має бути, в першу чергу, виважене і толерантне, вони не на базарі торгують. Маю надію, що цей табір стане кращим і відповідатиме тим відгукам, які були написані до цього року. Але ми вже в Сергіївку не повернемось, вибачте, але я більше не хочу бачити мою дитину голодною, невмитою і недоглянутою. І повірте, що я ще не все написала.

аватар angelinchyk
6 лет назад  •  3 подписчика 1 ответ

Расположение 80 км от Одессы.
Пляж
  • зонтики

Холодная вода постоянно, горячая - по графику.

Детский бар, библиотека, актовый зал, игровые автоматы.

• врач
  • трансфер в/из аэропорта
Развлечения и спорт Кроссовая тропа, футбольное поле с натуральным травяным газоном (размер 105/70 метров), малое футбольное поле, баскетбольная и волейбольная площадки, теннисные столы, спортивный инвентарь.
  • волейбол
  • баскетбольная площадка
  • футбольное поле

Состоит из двух корпусов:

3-х этажный (размещение в 2-х, 3-х, 4-х местных номерах умывальник в номере, душевые и туалеты на каждом этаже),

5-ти этажный (размещение в 2-х, 3-х, 4-х местных номерах со всеми удобствами в комнате).

Мебель, балкон.

Адрес Одесская область, пгт Сергеевка, ул. Гагарина, 1
Телефоны: Отдел продаж: 067-65-40-840, 093-58-08-200, 099-49-77-955, Приемная: (04849) 47-7-67, (04849) 47-9-03
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчаный пляж. На пляже есть зонтики (бесплатно).
Вы можете прекрасно провести время за игрой в настольный теннис, волейбол, баскетбол, футбол. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.