Отзывы и рассказы об отелях Моршина

Рассказы туристов о Моршине добавить рассказ
Чудовий готель
Відпочивали ми в готелі "Богдан" з 25 вересня по 5 жовтня. Приїжджаємо сюди на лікування та відпочинок вже 5 рік підряд. Пишу не просто відгук, а лист подяки усім працівникам готелю.
 •  6 месяцев назад
Гарне місто для відпочинку
Я люблю відпочивати в Моршині, бо місцеве повітря та взагалі природа там неймовірна. Так і потрапила до цього санаторію. Здорово, що у них можна не лише відпочити, а й пройти різні процедури підтримки імунітету.
 •  1 год назад
Сюди – за продовженням якісного життя.
Нам усе дуже сподобалося. А ось незабутнє враження залишають співробітники, які, незважаючи на маленьку зарплату та свої особисті турботи та проблеми, завжди доброзичливо і із задоволенням виконували якісно і що не мало важливо своєчасно (пунктуальність мене приємно здивувала) свою роботу!
 •  1 год назад
Мармуровий уже зовсім не той
Відпочивала в цьому санаторії 4 рази. І цей раз думаю останній. З кожним роком все гірше і гірше. Дуже незадоволена харчуванням. Радію що приїхала без чоловіка, бо порції мінімальні.
Гарний готель
Дуже гарний готель! Чудові умови та привітний персонал. Особливо хочу відмітити лікаря Ірину Ярославівну Гулій Ірина Ярославівна чудова людина, а ще дуже професійний лікар.
Хороший санаторий
Доброго дня. Пишу відгук про не готель, а про санаторій "Дністер". Сюди вартує приїхати пролікуватися, однозначно. Процедури, що пропонує санаторій, вдома зробити не буде часу, а тут все "під боком".
 •  2 года назад
Хороший санаторий
Відпочинок у санаторії " Моршинський" дуже гарний, заслуговує подяки весь обслуговуючий персонал. Особливу хочу подякувати лікарю Боднар Лесі Романівні, це Лікар з великой букви, дуже уважна, професійна, чуйна, добра,весь відпочинок проходив під її уважним наглядом.
 •  2 года назад
Відгук на санаторій ЛАВАНДА
Санаторій ЖАХ!!! ПОВНА АТИСАНІТАРІЯ... СТОЛОВА НА 450 МІСЦЬ УСІ БЕЗ МАСОК... САНІТАЙЗЕРІВ НІДЕ НЕ МАЄ... СЕЛЯТЬ В ОДИН НОМЕР ПО 3-4 ЛЮДИНИ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ БЕЗ ТЕСТІВ І ПРИВИВОК!
Отель суперовый
ДОБРЫЙ ДЕНЬ! В ДАННЫЙ МОМЕНТ НАХОЖУСЬ НА ОТДЫХЕ И ЛЕЧЕНИИ В САНАТОРНО-КУРОРТНОМ ОТЕЛЕ ОДЕССА. ЭТО МАЛЕНЬКИЙ РАЙСКИЙ УГОЛОК С БОЛЬШИМ СПЕКТРОМ УДОВОЛЬСТВИЯ И ВОЗМОЖНОСТЕЙ.
Отель супер
Отель посоветовали друзья. Мы много где были удивить сложно, но этот отель взял нас за душу. Питание просто супер, все отварное, каждый день разное, все диетическое - но очень вкусное благодарю за это всех на кухни.

Еще о Моршине