Отзывы и рассказы об отелях Львова

Рассказы туристов о Львове добавить рассказ
Халатне відношення руйнує все враження та бажання повертатись
Зустрічали новий рік при готелі. Як можна святкувати без шампанського? - Завчасно на репетиції запитали чи входить до меню шампанське чи потрібно брати самим? - На що отримали відповідь, що зі своїм у них Cork Fee 400грн.
 •  3 месяца назад
Жах!
Якщо коротко, то НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Особливо тим, хто планує раннє заселення. Ситуація такова: при бронюванні номеру було декілька разів наголошено, що гостя прибуває потягом в 6.
 •  3 месяца назад
Гарний готель .
Гарний готель за відповідну плату. Нам дуже сподобалось. Матраци просто шикарні, було добре спати. Чисто, охайно. Ми займали 3 кімнати, бо нас було багато. 2 кімнати виходили вікнами у двір, було дуже тихо.
 •  8 месяцев назад
Зіпсований відпочинок
Готель бронювали на 3 дні. Змогли там прожити лище 1 день. Це суцільний жах від початку і до дня вийзду. Ліфтів нема. Тчягніть чемодани на 3 поверх самостійно. Балкон відините - цілодобова гульня в ресторані під вікнами.
 •  9 месяцев назад
Гарний готель з величним минулим та цікавим майбутнім
Гарний готель з величним минулим та цікавим майбутнім. З першого ж дня проживання насолоджуєшся центральним розташуванням, що є одним із найголовніших критеріїв вибору для старту піших прогулянок по великому стародавньому Львову.
 •  10 месяцев назад
Отвратительно
Я оплатила номер через букинг дней за 10 до заезда. Когда приехала, меня на ресепшн спросили "ой, а что вас не предупредили? ваш номер еще занят, там сейчас проживает, гость, который напился и не выходит из номера, вас должны были набрать" Меня, конечно, никто не предупредил об этом.
 •  2 года назад
Прекрасна природа
Відпочивали в котеджі одну добу. Павутиння під сходами, перекошені дверцята холодильника, тому він не закривається,погано зливається вода в мийці на кухні і в туалеті, необхідного посуду недостатньо, а наявний дано треба замінити.
Отель ужасный
Первый раз пишу отзыв, очень много катаюсь по Украине, был в отелях где даже шампуни не было. Но перейдём к отелю Гостиный двор. Номер ужасный тем что воняло недавно сделаный ремонт, голова целый день болела, окно не открыть, шум ужасный, с утра даже кофе нету, девушка просила не писать отзыв, но пр...
 •  2 года назад
Не рекомендую
Відпочивали неодноразово на території відпочинкового комплексу «Шевруд». І в неділю 05.09.21р вирішили знову відвідати «Шевруд». Нашому здивуванні небуло меж коли при в’їзді на територію нам запропонували карточки вартістю по 400 грн.
Ужас!
КАТЕГОРИЧЕСКИ не советую останавливаться в этом отеле. При бронировании номера мы уточнили не будет ли проводиться какое-то мероприятие в ресторане (свадьба и т. п. ), т.

Еще о Львове