Лазурне Гагаріна 1*– Отзывы

Частное домовладение на Лазурном берегу Черного моря.Подробнее →
аватар simashko
Відпочивали сім'єю у пансіонаті "ПЕРСИК" з 17 по 28 липня у 4 місному номері (6 номер). Суцільний позитив. Господиня чуйна, весела і, при цьому, відповідальна. Умови проживання хороші (в номері чисто, затишно, є комод, зручний вішак, телевізор, вентилятор). … Еще ▾ Відпочивали сім'єю у пансіонаті "ПЕРСИК" з 17 по 28 липня у 4 місному номері (6 номер). Суцільний позитив. Господиня чуйна, весела і, при цьому, відповідальна. Умови проживання хороші (в номері чисто, затишно, є комод, зручний вішак, телевізор, вентилятор). Кондиціонера немає, але за 50 грн. за добу з людини перелік послуг цілком адекватний . Подвір'я велике, облаштоване, затишне. Багато квітів, є декоративні фонтанчики. Територія пансіонату, місця загального користування, прибираються як мінімум двічі на день. Усі фото на сайті відповідають дійсності. 5 туалетів (три з них зливні). Три літні душові, крім того, дві душові з бойлером (гаряча вода). Є зручний мангал з шампурами, тенісний стіл з ракетками і кульками, американський більярд. У центральній альтанці встановлено великий телевізор , супутниковий ресівер, музичний центр. В кімнатах супутникове телебачення не передбачене. За кожною кімнатою чітко закріплені: стіл, місце на загальній кухні (одна газова комфорка, набір кухонного посуду). Крім того є різноманітний посуд загального користування (великі кастрюлі, сковорідки, склянки, тощо.) 2 електрочайника, микрохвильова пічка. 3 великі холодильни загального користування (при 100% завантаженні пансіонату, - 1 полиця холодильника на кожну кімнату). Столики розташовані як біля номерів так і у альтанці (альтанка захищена від дощу і оповита виноградом). Картоплю, огірки, помідори, виноград, абрикоси, яблука, груші, курячі яйця можно придбати безпосередньо у господині (інколи дешевше ніж на бзарі).Можна замовити дуже смачні, домашні комплексні обіди (за 30 грн. перше, друге, салат, компот, хліб) які готує сусідка господині. До центрального пляжу 15 хвилин пішки. Рекомендую відпочивати саме на центральному пляжі, - він самий чистий і кількість людей на ньому меньша чим на пансіонатських. Господарі (господиня Світлана, господар Сергій, донька господарів Оленка) дуже привітні, щирі і небайдужі люди. Спілкуватися з ними дуже приємно. Таке відчуття, що приїхав до своєї родини у гості. Велике спасибі Світлані й Оленці за чудовий відпочинок. Р.S. На вокзалі нас зустріли біля вагону, довезли безпосередньо до брами пансіонату. У зворотньому напрямку так само, від брами пансіонату - до вокзалу. Все організувала господиня. За це додаткове спасибі.
Центральний пляж о 08:00 кімната № 6 більярд у центральній альтанці душові кабінки з гарячою водою шашлик однако ... центральна альтанка
аватар lazyrnoe19876
Совместить приятное с полезным ? Можно ! Отдыхайте в Лазурном в частном секторе у персика сайт lazyrnoe198. ucoz. ru В лазурном можна и отдохнуть и подлечиться. Бывалые Вам укажут где есть лечебные грязи, гейзер. … Еще ▾ Совместить приятное с полезным ? Можно ! Отдыхайте в Лазурном в частном секторе у персика сайт lazyrnoe198. ucoz. ru
В лазурном можна и отдохнуть и подлечиться. Бывалые Вам укажут где есть лечебные грязи, гейзер. Только не переусердствуйте! Слушайте свой организм!
аватар svetl.goncharow
Семья из Москвы, первый раз в лазурном, и не жалеем о поездке, заранее заказали и оплатили /к стати очень не дорого/ стоимость комнаты за сутки , нас ждала хозяйка частного пансионата персик. … Еще ▾ Семья из Москвы, первый раз в лазурном, и не жалеем о поездке, заранее заказали и оплатили /к стати очень не дорого/ стоимость комнаты за сутки , нас ждала хозяйка частного пансионата персик. Все в зелени, много цветов, тишина,
в комнате чисто и уютно.
где мы кушали и отдыхали где мы жили вечерний отдых кухня где можна  приготовить
аватар graal23
Хорошего всегда мало и хочется еще тепла, моря, фруктов. Все овощи, фрукты с огорода без химии. Для тех кто не любит ходить один не достаток растояние, но поверьте мы за этим воздухом так далеко едим-полезно здоровью, спокойный сон от взрывной музыки, масового скопления народа семья с сахалина г, корсаков. … Еще ▾ Хорошего всегда мало и хочется еще тепла, моря, фруктов.
семья с сахалина г, корсаков
персик аскания нова

Частное домовладение на Лазурном берегу Черного моря.

Расположение До моря и автостанции 900 м, до рынка и супермаркета 200 м, до магазина 30 м.
Пляж
  • галечный пляж

3 летних душа, 2 душа с горячей водой, туалет на территории, оборудованная кухня, детская площадка, место для приготовления шашлыка, место для авто.

• автостоянка

Комнаты эконом класса на 2, 3, 4 чел. Удобства на территории: 2 душа с горячей + 5 с летней водой, 6 санузлов, 4 умывальника. В комнате мебель, постель. Есть оборудованная кухня, на каждую комнату газовая конфорка, полочка в холодильнике, посуда индивидуального пользования, микроволновка.
Предварительная запись с оплатой номера за 3 суток или по факту наличия мест, дата заезда и выезда уточняется. Время заезда с 11:00, выезда до 10:00. При заселении требуется документ удостоверяющий личность.

ТВ, вентилятор, кондиционер.

Адрес Херсонская обл., пгт. Лазурное, ул. Гагарина 79
Телефоны: +38 (050) 710-84-51
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.