Отзывы и рассказы об отелях Каменец-Подольского

Рассказы туристов о Каменец-Подольском добавить рассказ
Файний готель за свої гроші
Прагматично кращий готель в м. Кам’янець-Подільський. Є дорожче, може краще за певними параметрами, звісно й дешевше – простіше. Але за ті гроші, що зараз вартує проживання в Рейкарці, то безперечно за показником ціна-якість найкраще.
 •  7 месяцев назад
Вражаючі краєвиди та визначні місця в Україні
Ми довго вирішували куди поїхати сім'єю і корисно із задоволенням провести відпустку в Україні. Завжди намагаємось поєднувати активний відпочинок з пляжним, обожнюємо купатись, засмаги, проводити час на природі, гірські прогулянки, свіже повітря, цікавимось визначними середньовічними пам'ятками істо...
 •  10 месяцев назад
ЖАХ!!!!!!
Вирішили з чоловіком і дітьми відсвяткувати річницю весілля з гарними краєвидами та незабутніми враженнями. Але сталося не так, як гадалося.... Приїхали ми трохи раніше, щоб встигнути натішитися всім.
 •  1 год назад
Жахливо!!!
Хочу залишити свій відгук по відпочинку. Почався наш відпочинок з того, що на ресепції ми чекали 35 хв щоб нас просто поселили в номер, дівчат стояли двоє поки одна проводила інших поселенців, а ми чекали свої черги, з важкої дороги це не є доречно, на ресепції є кулер з водою, який врятовував ситу...
 •  1 год назад
Зеленый туризм – наш первый опыт!
Хочу поделиться своими впечатлениями об отпуске в усадьбе « Калынка» в 27 км от города Каменец-Подольский. Вдвоем с мужем мы отдыхали с конца июня частично по июль, всего по итогу 10 дней.
Готель жахливий
Єдине з доброго - це неймовірна природа. Все решту жах. За чотири дні жодного разу не прибирали.Платили за двокімнатний номер (оскільки троє дітей) 2250, включає тільки сніданок, кімнати маленькі.
Звукоизоляция отсутствует, сантехника старая
Останавливались 6-7-8 мая 2021 г. Цена за номер была 800 грн. В обычные дни цена этого же номера на букинге 400 грн. Поселили на 1 этаже в номере под лестницей возле кухни и входной двери.
Украинская Норвегия и другие красоты в округе Каменец-Подольского
Что нужно сделать, чтобы люди в полной мере могли оценить все красоты своей страны? Ответ оказался простым – достаточно закрыть границы! Мы и раньше много путешествовали по Украине, но теперь можно намного больше времени уделять самым интересным уголкам нашей страны.
Не рекомендую
Нажаль, довгоочікувану відпустку розпочали саме з цього готелю і були розчаровані. Готель переповнений, їжа несмачна ЗОВСІМ, кондиціонер не працював, wi-fi відсутній, да і мобільний зв’язок ще треба пошукати.
 •  4 года назад
Очень грязно
Звукоизоляция в отеле отсутствует. Очень грязно и не убрано. Администрации все равно. Это касается альтанок, бассейна и чанов. Беседка где мангал для шашлыков превращена в туалет.
 •  4 года назад

Еще о Каменец-Подольском