Меркурій 2*– Отзывы

База отдыха Меркурий расположена на курорте Грибовка на высоком плато с видом на Черное море. Работает с 1 мая по 1 октября.Подробнее →
аватар ira43
ВІдпочивали на базі вперше.Для відпочинку з дітьми-саме те, що потрібно.Територія доглянута, завжди чисто.На рахунок харчування, то можу сказати, що комплексні були смачними, дитячий бульйон особливо. … Еще ▾ ВІдпочивали на базі вперше.Для відпочинку з дітьми-саме те, що потрібно.Територія доглянута, завжди чисто.На рахунок харчування, то можу сказати, що комплексні були смачними, дитячий бульйон особливо.До мінусів можу віднести лише перепади подачі води в номери:дуже важко було прийняти душ:вода або кипяток або холодна.І ще в останні дні нашого перебування, один із дитячих басейнів біля адміністрації був брудний, не чистили .Великі сходи, які ведуть на пляж спочатку здавались дуже незручними, але потім зрозуміли, що це хороша зарядка підкачати ноги.Загалом дуже задоволені відпочинком
вигляд з моря,на сходи
аватар svitlana_ii
На базі відпочинку «Меркурій» ми отримали усі ті умови яких шукали (ми - це двоє дорослих і двоє дітей). Дуже комфортно, затишно і спокійно. Красива територія, красиві котеджі, комфортні і продумані номери, оформлені дуже достойно. … Еще ▾ На базі відпочинку «Меркурій» ми отримали усі ті умови яких шукали (ми - це двоє дорослих і двоє дітей). Дуже комфортно, затишно і спокійно. Красива територія, красиві котеджі, комфортні і продумані номери, оформлені дуже достойно. Чудове місце для сімейного відпочинку. Відчуття тепла і затишку, отриманого там, залишиться на довго і ми обов'язково по можливості приїдемо туди ще.

Переваги "Меркурія":
Доглянута територія,
Наявність басейнів для дітей і дорослих,
Територія охороняється цілодобово
Комфортні просторі номери, досить затишні і приємні.
Можливість самому готувати по власному смаку у дуже зручному кухонному куточку в номері, Кухня продумана, є самий необхідний посуд
Уся техніка яка є в номері працює і ідеально виконує свої функції.
Адміністрація привітна і справляє саме позитивне враження.
Так як база на пагорбі, то відкривається прекрасний краєвид на море,
Для діток дитячі майданчики в тому числі надувний батут (обгороджений і гарно закріплений) і лабіринт з сітками і матами, тобто ті атракціони, які так полюбляють зараз діти.
На території є магазин і кафе, що забезпечує компенсацію додаткових потреб
Йти до моря досить близько, фактично спуститись східцями з пагорба, кілька кроків і вже на пляжі.
З нашого досвіду сподобалось, що зона барбекю знаходиться на відстані від котеджів і дим мангалів не дратує.
Вільна мережа Wi-Fi із гарною швидкістю.

Недоліки:
До недоліків можна віднести лише спуск до пляжу – високі сходи десь як на 5 поверх багатоповерхівки. Але недолік це для людей з обмеженими можливостями, або у яких є проблеми із здоров'ям, що не дозволяють долати подібні підйоми.
А в цілому і це вже перевага – це чудове аеробне навантаження для підтримання фізичної форми. Просто треба слідкувати за дітьми, вести за руку або додатково повчити обережності. За один, два дні ми вже звикли до сходів.

Більше про недоліки нічого сказати не можу. Лише побажання залишаються:
У номері добре було б до посуду додати глибоку миску для приготування салату
А ще приділити трохи більше уваги деталям в номерах, ну наприклад у нас був тримач для душу не зовсім справний, але це ніщо порівняно із тим, які приємні емоції ми отримали перебуваючи на цій базі відпочинку.
аватар law_1986
Здравствуйте. Решила я поделиться впечатлениями об отдыхе в семейных коттеджах. Скажу сразу, впечатления неоднозначные. Во-первых - Номера 100% соответствуют и фотографиям и описанию, что очень порадовало. … Еще ▾ Здравствуйте. Решила я поделиться впечатлениями об отдыхе в семейных коттеджах. Скажу сразу, впечатления неоднозначные.
Во-первых - Номера 100% соответствуют и фотографиям и описанию, что очень порадовало. Они действительно комфортные и просторные, НО в МУРАВЬИ В НОМЕРЕ - это совсем не плюс, а также в нашем номере были еще и ТАРАКАНЫ, хотя администратор Марина уверяла, что этого просто не может быть, тем не менее по утрам я регулярно в ванной на них охотилась.
Во - вторых, база действительно красивая, очень хорошая детская площадка, вид на море просто потрясающий, НО к морю НУЖНО СПУСКАТЬСЯ ПО ЛЕСТНИЦЕ В 157 СТУПЕНЕК!! ! ! Не очень удобно, осебенно с ребенком: (
В-третьих, обещаного Wi-Fi не было: (
В-четвертых, кроме как на территории базы негде погулять, разве что спуститься вниз и по пляжу набрести на какой-то барчик, но опять же - ЛЕСТНИЦА!! ! ! А так, пройтись с ребенком, сменить обстановку было негде: (
И в - пятых, очень не понравился мне наш отъезд, мы с вечера предупредили Марину, что будем в 7 утра выезжать, но она (как хозяйка отеля) даже не вышла с нами попрощаться утром, зато вместо неё прбезжала горничная и пересчитывала ножи - вилки: (
В общем и в целом база неплохая, но возвращаться туда не хочеться: (

аватар sverdlik
я каг дата работал у вас хочу вернутся но не знаю чы можна
аватар guranov
Добрый день!) Можно ли у вас получить работу?Если да, то на какие вакансии можно рассчитывать и в какой период времени это лучше делать?Берете ли вы на работу студентов? Возможно ли проживание работников на территории вашего отеля?)За более раскрытый ответ буду очень благодарен!)
10 лет назад  •  2 подписчика 1 ответ

Расположение 100 м. от корпуса до пляжа.
Описание пляжа Спуск на пляж оборудован лестницей, освещенной в темное время суток.

Охрана территории, магазин, стиральная машина-автомат, места для отдыха, скамейки, столы, мангалы, камера хранения, круглосуточная регистрация, открытый бассейн с площадкой с шезлонгами и зонтами и столиками, кафе с летней площадкой.

• автостоянка
  • размещение с животными
  • бильярд
  • диско-клуб

3-этажные деревянные капитальные коттеджи с балконами. 20 номеров категории стандарт и люкс.

Люкс: кровать, мебель, телевизор, кондиционер, ванная комната, кухня с холодильником и кухонными принадлежностями, балкон с летней мебелью.

Стандарт: кровать, холодильник, телевизор, вентилятор, вешалка и тумба, веранда с столом и стульями.

Адрес Одесская обл. Овидиопольский район, с. Грибовка, ул. Средняя 11
Телефоны: +38 (048) 7879348
+38 (048) 7176060
+38 (094) 9489060
+38 (063) 7355599
У отеля песчаный пляж.
Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд. Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе.