Роставица 3*– Отзывы

Спортивно-развлекательный комплекс "Роставица" расположен в экологическо-чистой зоне в селе Матюши недалеко от Белой Церкви.Подробнее →
аватар Songbird24
Отдыхали там семьей на майские 2010 года. В принципе не плохо, тем более за такие деньги (цены соответствуют указанным на их сайте). Из плюсов - просторные номера (брали 2 люкса), в каждом из них был холодильник; вцелом вкусно кормят, завтраки сытные (они включены в стоимость проживания) - овсянка, чай-кофе-сок, омлет-яйца, джем-масло, сендвичи с ветчиной; отличная природа - у нас был красивый вид с окна на речку и озеро, громко поют соловьи, слышло лягушек; наличие возможности порыбачить (рыбу тут же могут приготовить); есть сауна; беседки размещены прямо у озера. … Еще ▾ Отдыхали там семьей на майские 2010 года. В принципе не плохо, тем более за такие деньги (цены соответствуют указанным на их сайте).
Из минусов
- територия мала - особо не нагуляешся (разве что по селу); завтрак или заказ в ресторане нужно долго ждать, бывают перебои со снабжением из-за чего не всегда можно заказать то или иное блюдо, официанты часто "забывают" принести хлеб, соль, салфетки, хотя в целом обслуживание вежливое; весь комплекс нуждаеться в косметическом ремонте - много где облупилась краска; в сауне басейн есть, но воды в нем нет + по каким-то причинам лить воду на камни нельзя + дрова дают плохие; мало развлечений - больше чем 2-3 там делать нечего.
пойманая рыба речка из окна номера номер люкс семейный номер люкс семейный номер люкс Озеро номер Люкс
аватар staruha_izergil
Відрядження у Білу Церкву розпочалося з пошуку пристойного місця для притулку. Гірка правда життя полягає у тому, що з готелями у Білій Церкві не дуже. Тобто, майже зовсім ніяк. … Еще ▾ Відрядження у Білу Церкву розпочалося з пошуку пристойного місця для притулку. Гірка правда життя полягає у тому, що з готелями у Білій Церкві не дуже. Тобто, майже зовсім ніяк. Їх таки є, і не один. Але або дорого – від 500 грн. за добу у готелі «Центральний», або відгуки про них настільки несхвальні (готелі «Київ», «Рось»), що навіть порівняльна дешевизна вартості послуг не додає натхнення.
Ми їхали з боку Сквири, праворуч біля дороги – величезний рекламний плакат. Від траси – ми порахували – до готелю близько 5 км.
Переїхали через міст через річку, ліворуч, далі за дороговказом до трансформаторної будки, біля будки-ліворуч і до кінця вулиці. Єдине, що якби їхали вночі – навряд чи потрапили б самостійно. Не вистачає дороговказів. Село, в якому розташовано комплекс, велике, за мапою не завжди зрозуміло, куди саме звертати. Якщо ж урахувати мінімальне вуличне освітлення – висновок простий: треба ще додаткових орієнтирів для тих, хто їде у комплекс вперше.
Ми приїхали в п’ятницю ввечері, тож номер коштував трошки дорожче, по цінах субота-неділя, свята – 210 грн. (замість 135 з понеділка по четвер). Якщо врахувати, що у вартість включено 1 сніданок – то ціна навіть дуже невисока. Напівлюкс № 6 – в напівмансардному приміщенні. В номері: двоспальне ліжко, телевізор, міні-бар. Відчувається, що господарі готелю дбають про комфорт гостей, бо в українських готелях нечасто зустрінеш у шафі банний халат і фен, одноразові капці, ріжок та сукнину (!) для взуття. А у ванній кімнаті, крім звичних вже мила, шампуню та гелю для душу, - гребінець, набір для чищення зубів, шапочку для волосся, набір для гоління (!!!) і навіть освіжувач повітря. За це - окрема подяка. Крім того, скрізь дуже чисто, затишно.
Сніданок заслуговує окремої розповіді. Дійсно, для одного, напевне, й забагато запропонованих страв. До речі, кожна складова сніданку пропонується у чотирьох варіантах, тобто за бажанням можна обрати у одній з 6 підгруп саме те, чого бажаєш. Ми взяли (наголошую, сніданок розраховано на 1 особу): вівсяну кашу, омлет, тости, бутерброд з шинкою і помідорою, каву, хліб, мед. І з’їли все це удвох. До речі, нам люб’язно і без зайвих запитань принесли ще один столовий набір. По-домашньому смачно, ситно, швидке та ввічливе обслуговування. Приємне враження залишила дівчина-офіціант (мила білявка), яка зустріла нас на сходах, чемно привіталась й супроводила до ресторану, де вже було сервіровано сніданок. Взагалі, персонал у готелі доброзичливий й уважний.
Враження від готелю дуже позитивні. Додайте до всього велику доглянуту територію, автостоянку, сауну, можливість порибалити на ставку влітку і покататись на ковзанах взимку, гнучкі ціни (осінньо-зимові ціни нижчі, ніж весняно-літні)… Це – один з найкращих готелів, де довелося бути. Як на мене, ідеальне місце для весілля, корпоративу і просто затишного уік-енду на природі.
аватар vasco777
На выходных с компанией поехали искать новые места по Киевской области. В интернете нашли Роставыцю - спортивно-развлекательный комплекс. Основной целью было провести время подальше от города, в сельской местности, ну и рыбку половить. … Еще ▾ На выходных с компанией поехали искать новые места по Киевской области. В интернете нашли Роставыцю - спортивно-развлекательный комплекс.
Основной целью было провести время подальше от города, в сельской местности, ну и рыбку половить. В общем, там есть все это и даже больше, а возможность поиграть в теннис, футбол и т.д. На большой территории озеро с рыбой, речка, беседки, одним словом есть где прогуляться. Отдельно стоит отель с рестораном украинско-охотничей кухни.
Приехали в пятницу заселились в котедж, где несколько спален, бильярд и своя кухня. В ресторане заказали шашлык, вареники, ну и всякие там украинские закуски. Было весело :) На утро пошли рыбачить, словили несколько карасей и два нормальных таких карпа. Потом нам и пожарили, мы все это употребили с пивом в сауне. Некоторые из нас брали напрокат нарды. День закончился опять в ресторане.
Все понравилось, номера в котедже неплохие, воздух чистий и сельский колорит. Советую всем любителям загородного отдыха.
ресторан Мыслывська Розрада гостиница Роставиця

Расположение 97 км от Киева, 18 км от Белой Церкви.
В гостинице

* финская сауна

* рыбная ловля на пруду

* готовка пойманной рыбы

* прогулка на катере

* водный мотоцикл

* пикник с выездом на катере

* мини-гольф

* баскетбол

* стрельба из лука/арбалета

* стрельба из пневматического оружия

* тренажерный зал

10 номеров - полулюкс, люкс, суперлюкс, VIP-коттедж семейного типа