Отзывы и рассказы об отелях Украины

Рассказы туристов о Украине добавить рассказ
Культурно-історичний гастро- алко екстремальній тур
«Тому шо треба не всякой х*йней заніматься, а жити інтєрєсно: читати книжки, бути шпіоном, дресірувать любіму обізяну, і ходить в оперу з красивими тьолками, получать удовольствіє.
 •  7 месяцев назад
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. 7-й день: знов Мукачево. Замок Паланок
Повертаємося до Мукачево. Забігаємо на дегустацію пельменей в «Крафтову пельменну», що в самому центрі біля Ратуші. Неймовірно смачно. А сил нам потрібно багато для відвідин символу та колиски Мукачево – Замку Паланок, що велично височіє над містом.
 •  6 месяцев назад
Культурно-історичний гастро-алко екстремальній тур. День 4-6: Закарпаття. Мукачево – Берегове – Косонь.
«В квітучій, запашній долині, Де Латориці води сині, Постало у красі врочисто Прадавнє і сучасне місто (Михайло Шушкевич)» Мукачево – середньовічне дуже затишне європейське містечко на річці Латориця з багатою історією, культурою та архітектурою.
 •  7 месяцев назад
Культурно-історичний, гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево.
Культурно-історичний,   гастро-алко, екстремальній тур. День 3: Львів, переїзд до Мукачево. «Хай доля хитро шкіриться, Глузує день при дні, Та доки пиво піниться - До біса все мені!
 •  7 месяцев назад
Культурно-історичний, гастро- алко екстремальній тур. День 2: Львів.
«Знову Львів запалює вогні. Спить провулок під вікном кав’ярні. Мерехтять, не гаснуть ліхтарі. Так, лише вони в цю пору гарні. (Оксана Кришталева)» Львів зустрів нас яскравим сонцем та несподіваною спекою.
 •  7 месяцев назад
Вражаючі краєвиди та визначні місця в Україні
Ми довго вирішували куди поїхати сім'єю і корисно із задоволенням провести відпустку в Україні. Завжди намагаємось поєднувати активний відпочинок з пляжним, обожнюємо купатись, засмаги, проводити час на природі, гірські прогулянки, свіже повітря, цікавимось визначними середньовічними пам'ятками істо...
 •  10 месяцев назад
Тростянець 2022
Давно  не писал  о других  местах и не время  и не было желания,   да  и на  «языке» не писал   давно.  Этот     очерк для тех  кто пришел в мою   страну  «асвабаждать» на их  «языке».
 •  1 год назад
Рождественский экспресс в Киеве!
Сегодня в 13:28 мы впервые в жизни увидели отправление настоящего паровоза! У нас уже были попытки попасть на паровозы в паре стран, но они не совпадали либо по датам, либо по маршруту.
 •  2 года назад
Від чорного до білого
Скільки разів я відкладав це на завтра, на наступні вихідні, до  відпустки. Скільки разів шукав привід відкласти, а може не відкласти. І ось у справах потрапили люди,  і  поки люди працювали, а мені не «виділили&...
 •  2 года назад
Любеч и его неразгаданные тайны
То, что нам случайно посчастливилось попасть в этот древний славянский город, является для нас большой удачей, неожиданным приключением, прекрасным открытием. Мы совершенно ничего подобного не ждали и события этого дня настолько нас поразили, что я просто обязана поделиться ими с вами как можно бы...
 •  3 года назад

Сейчас в Украине