Sunside Family Hotel 4*– Отзывы

Отель расположен в 1 км от г. Сиде. Построен в 2010 году. Последняя реновация прошла в 2020 г. Подходит для семейного отдыха.Подробнее →
аватар Tourist2022
 •  ездил(а) 1 год назад
Шукали невеличкий затишний готель, без анімації та гучної музики. При заселенні нам показали два вщент вбиті старі номери, але о 2.00 ночі нас не дуже хотіли чути. Тож, дали тісний старий номер на трьох (замовляли на двох), холодильник (іржавий та брудний) не працював, а дверцята приклеєні були медичним пластирем. … Еще ▾ Шукали невеличкий затишний готель, без анімації та гучної музики. При заселенні нам показали два вщент вбиті старі номери, але о 2.00 ночі нас не дуже хотіли чути. Тож, дали тісний старий номер на трьох (замовляли на двох), холодильник (іржавий та брудний) не працював, а дверцята приклеєні були медичним пластирем. Номер доволі брудний - липкі ручки, пил з волоссям в закутках, стіл в плямах, брудний унітаз (прийшлося вночі його чистити антисептиком та серветкою). Стіна біля ліжка облуплена, а ліжко прямо під стіною, без проходу. Рушники з плямами. Проте, на зустрічі з гідом, він домовився, щоб змінили номер. Із вдячності не буду описувати недоліки, вони суто технічні та на відпочинок не впливають. Хоча замок кілька разів заїдав і відкрити двері без лома було не можливо (чекали на місцевого майстра). Однак, тихого відпочинку не вийшло - музика б'є по вухах, про денний відпочинок можна не мріяти, готель маленький і сховатись нема де. Ще й вікна виходять на доволі шумну проїздну частину. Неприємним сюрпризом виявилося те, що геть нема культури паління, там шмалять скрізь і усі від батьків з малими дітьми до арабських жінок. Знов таки, через малу територію готелю, подітися нема куди. Постійно приходилось змінювати або обідній столик або місце відпочинку. Навіть в номері на балконі цей сморід не давав спокою. Приходилося пішки в спеку тікати на море, оскільки трансфер на пляж лише зранку та ввечері. А це, майже, 1 км вгору!
По харчуванню: голодні не були, скромно, проте, смачно (ложки та виделки краще протирати). Але ж, ми їхали в сезон фруктів та на середземноморську рибу. В їдальні були лише кавун з динею та яблуко (лише ввечері). А риби ніякої жодного разу не було. Враховуйте це, якщо м'ясо не ваш продукт. Особисто мені було через це важкувато. До речі, поблизу нема магазинів, де можна скупитися фруктами.
Ще, хто з дітками чи похилого віку майте на увазі, якщо вас селять на 4 поверх, в ліфті вентиляція не працює, дуже спекотно. А в день нашого від'їзда ліфт, взагалі, зламався. Прийшлося робити кілька забігів, щоб знести сумки та чемодани.
Щодо екскурсій, які нам запропонували в готелі (наш гід, місцевий), виявилося багато "підводних каменів" через які були не заплановані витрати та розчарування. Нам обіцяли зіп. лайн через каньон, а виявилося, що це не той відомий пробіг про який нам говорили, а лише 100 метровий зіпчик. А за той великий зіп. лайн треба було додатково заплатити 70$. Також, виявилося вже по факту, що для прогулянки горами на багах треба окуляри та бандана, які вам там запропонують по 4€, але, при покупці єкскурсії в готелі, про це ані пари з вуст. Дуже сумно стало, коли з'ясувалося, що рибу яку вловила дочка та інші рибалки (рибалка входила у екскурсію), ніхто не збирається готувати, хоча гід це обіцяв.
Серед гарного: смачні овочі, гарні десертики, постійно з їжі щось є; на рецепції вам спробують допомогти (особливо, при знанні турецької), є дуже приємна гід з України, яка щиро допомагає у вирішенні питань; лежаки та парасольки біля басейну та на пляжі, трансфер до пляжу.
Сподіваюся, комусь цей відгук допоможе у прийнятті рішення щодо відпочинку саме у цьому готелі
аватар chka85
Заселение: быстро Номер: чистый, просторный Уборка: каждый день Смена белья: раз в неделю Еда: скромно, но сытно На територии: басейн и детский басейник, настольный тенис … Еще ▾ Заселение: быстро
Номер: чистый, просторный
Уборка: каждый день
Смена белья: раз в неделю
Еда: скромно, но сытно
На територии: басейн и детский басейник, настольный тенис
Для детей: манеж-кровать в номер, стульчик в ресторане
Пляж: лежаки под теном, 30мин пешком, 3 раза в день трансфер
Персонал: приветливый, ненавязчивый
Развлечения в отеле, сауна: нету
Интернет: на рецепшне

Амфитеатр Сиде
Храм Аполлона в Сиде
Музей Сиде
Архитектура, История, Музеи

Расположение Расположен в 60 км от аэропорта Анталия.
Описание пляжа До моря 150 м. Протажность пляж а 1 км.
  • песчано-галечный пляж

Экспресс регистрация, обслуживание в номерах, услуги по глажению одежды.

• трансфер в/из аэропорта
Развлечения и спорт Параплан, джип-сафари, рафтинг, поход, дальние лодочные экскурсии. Дартс.
  • бильярд
  • центр верховой езды
  • аэробика  FREE
  • дайвинг

Отель состоит из 4-этажного и 5-этажного зданий. Всего 103 номера.

В номерах: ​балкон/ терраса, душ, фен, кондиционер, TV (российский канал) , Wi-Fi (платно), телефон, сейф (платно).

• кухня/кухонный уголок
  • холодильник
  • услуга «будильник»
Адрес Kumköy mah. Süleyman Demirel bulv. 1132.sk sunside family otel side/Manavgat
Телефоны: +90 541 807 16 36
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчано-галечный пляж.
Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд. Любители конных прогулок могут обратиться в центр верховой езды. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. Любители подводного мира могут воспользоваться услугой дайвинга. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.