Suhan 360 Hotel & Spa 5*– Отзывы

Отель расположен в городе Кушадасы, на возвышенности с великолепным панорамным видом на море и город. Построен в 2015 году. Отель идеально подойдёт для пар и молодёжи.Подробнее →
аватар poltavskoua
Приїхали рано, вільних номерів не було, нам одразу видали браслети і сказали чекати до 14.00, але вже в 12 годин заселили в номер sea view як було замовлено. Suhan 360 орієнтований на туристів з Туреччини і Євросоюзу. … Еще ▾ Приїхали рано, вільних номерів не було, нам одразу видали браслети і сказали чекати до 14.00, але вже в 12 годин заселили в номер sea view як було замовлено.
Suhan 360 орієнтований на туристів з Туреччини і Євросоюзу. Тому з російськомовного персоналу в цьому готелі тільки два співробітника - один на рецепції і один в Спа-центрі. Мінімальне знання англійської або німецької не завадить. Рівень сервісу і поведінка мешканців відповідно теж чудові. Черг в ресторан ви не побачите, або займання лежаків біля басейнів з вечора. Все дуже культурно.
Харчування дуже сподобалось - все смачне і різноманітне. Кухня європейська. Кава, напої, алкоголь якісні і смачні. Хоч готель і ультра все включено, але закордонний алкоголь платний. В зв'язку з пандемією ресторани аля карт не працюють. Міні-бар по цій же причині поповнюється тільки водою.
В номерах є все необхідне - панорамний вигляд, балкон, фен, телевізор, чайник, кава, чай. Прибирання кожен день.
Територія готелю компактна і дуже зручна. За лічені хвилини можна добратись в потрібне місце. Види з готелю божественні, особливо ввечері на заході сонця.
Трансфер на пляж в 10 ранку і назад привозять в 17.00. Возять на пляж Green beach, нам він не сподобався. Напої платні, зі своїм не можна. Дно кам'янисте. Ми їздили на Ladies beach - теж громадський, але набагато більший і піщаний пляж з шикарним морем. Їздили трансфером, а потім маршруткою №5 (3, 5 ліри з людини). Або можна з готелю маршруткою №1 з пересадкою на 5 в порту.
Wi-Fi безкоштовний на всій території, але іноді пропадає.
аватар iganechko
Заселилися пізно ввечері. Отримали нічний суп))). В номері все необхідне є, + безкоштовний бар, сейф. Також фен, все для душу. Прекрасна їжа. Ввічливий персонал. До моря 10 хв на маршрутному таксі або 15 на авто від готелю. … Еще ▾ Заселилися пізно ввечері. Отримали нічний суп))).
В номері все необхідне є, + безкоштовний бар, сейф. Також фен, все для душу.
Прекрасна їжа.
Ввічливий персонал.
До моря 10 хв на маршрутному таксі або 15 на авто від готелю.
Пляжі чисті, море неперевершене!
Все сподобалося.
Вигляд з отелю

Национальный парк Дилек
Турция, Кушадасы
Архитектура, Природа, Религия
Пляж Лонг Бич
Турция, Кушадасы
Пляжи, Природа

Расположение 5 км от центра г. Кушадасы. 70 км от аэропорта Измира.
Описание пляжа Пляж в 3 км, бесплатный трансфер. Песчано-галечный вход в воду. Душ на пляже.

2 ресторана, 4 бара. Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, услуги консьержа, сувенирный магазин, доставка еды и напитков в номер.

• сауна/баня/хамам  FREE
  • джакузи  FREE
  • бильярд  FREE
  • занятия йогой

Всего 144 номера на пяти этажах.

Балкон/терраса, мини-бар, принадлежности для чая и кофе, спутниковое телевидение, телефон с прямой линией, электронный сейф, кондиционер, фен.

Адрес Türkmen Mah. Gazibeğendi Cad., No:46 Kuşadası/Aydın
Телефоны: 0256 618 43 60
Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает йогой.