Magic Sun Hotel 4*– Отзывы

№84 в рейтинге отелей Кемера
Отель расположен в п. Бельдиби, в 12 км от центра г. Кемер. Открылся в 2006 году, последний ремонт проводился в 2018 году. Подходит для спокойного семейного и молодежного отдыха.Подробнее →
аватар Galina_1975
 •  ездил(а) 5 месяцев назад
Была очень неприятно удивлена уровнем этой 4ки. Первое - администрация отеля, которая с первых минут требует доплаты (60 евро за каждый номер) за размещение в номерах, которые ты не заказывал. … Еще ▾ Была очень неприятно удивлена уровнем этой 4ки. Первое - администрация отеля, которая с первых минут требует доплаты (60 евро за каждый номер) за размещение в номерах, которые ты не заказывал. Бронировали два стандарта, но их по неведомой причине не оказалось в наличии. Мне с друзьями (семейной парой) предложили пожить несколько суток в одной комнате, ссылаясь на то, что других номеров просто нет. Единственной альтернативой - темный номер на 0 этаже, рядом с туалетом и столовой, и окном где-то под потолком. После скандала внезапно "нашелся" двухкомнатный, поселились на пару дней в нем. Говорили с другими гостями - у многих та же проблема, при том что люди заезжали в разное время, некоторых даже селили в какой-то отдельный корпус (при том что у отеля он один).
Второе - грязь!!! Обнаженные мухами светильники на кухне, обцапаные стены, седушки на стульях черные от пятен. В столовой мухи. Много кошек. Я кошек люблю, но люди бросают еду животным прямо под ноги. + остатки с глянцевой плитки на трассе смывают шлангом (проход к бассейну только через нее) В первый же день подруга поскользнулась и очень неудачно упала.
Касательно еды: сладкого много, салаты-зелень - выбор хороший. Мяса очень мало. Фруктов - если успел забежать на обед в первые пол часа - успел. Нет - будешь без персиков, винограда итд (и без сладкого). По вечерам на террасе готовили одуренные лепешки, иногда очень вкусную рыбу/курицу, раздавали дополнительно фрукты: арбуз, дыня, бананы. Но очереди человек по 30, пока простоишь за птицей/рыбой на фрукты можешь не рассчитывать.
В автоматах для напитков часто вода.
Дневное мороженое у бассейна - кто успел тот взял, остальным - не хватило. Перекус в холе - тоже самое. Несколько тарелок, в первые минуты расхватали и до свидание!
Но, справедливости ради стоит отметить что персонал в столовой очень старается.
Неприятно удивил контингент: абсолютно дикие люди гребущие огромное количество еды, которую потом сваливают себе в сумку. Нигде ещё такого не видела.
В номерах:
пятна на ковролине, в ванной, ободраная мебель, потекший холодильник... Это даже не тройка. Отель никому не советую.
Отпуск спасли экскурсии и великолепное теплое море.
аватар jeky.22082014
 •  ездил(а) 5 месяцев назад
Чесний відгук про готель Magic sun, або краще йому б пасувала назва "хатинка Шрека". З порогу видно що готель дуже старий, затертий та більше схожий на дитячий табір із СССР, який полюбляють орки, бо їх опухлі обличчя не обтяжені інтелектом стирчать з усіх дір. … Еще ▾ Чесний відгук про готель Magic sun, або краще йому б пасувала назва "хатинка Шрека". З порогу видно що готель дуже старий, затертий та більше схожий на дитячий табір із СССР, який полюбляють орки, бо їх опухлі обличчя не обтяжені інтелектом стирчать з усіх дір. Пахне в готелі нечистотами, спертим повітрям та відчаєм. Номерний фонд жахливий, меблям і сантехніці років 100, кондиціонер живе власним життям і сам перемикає режими, особливо це приємно посеред ночі. Ванна тече так, що на підлозі скупчуються води по щиколотки і перманентно створюється болото. Дзеркало мутне та потріскане, іржаве відро для сміття, кришка якого відкривається лише вручну, з косметики лише дешеве мило на стіні, рушники всі в страшних різнобарвних плямах, як власне і постільна білизна. В номері наявний ламповий телевізор з часів динозаврів, по якому крутят новини з оркостану та турецькі серіали. На балконі, який розрахований лише для голубів нас чекав бруд та вид на смітник, дорогу і півнів, які починали кричати о 3 ранку, за ними мечеть о 5:30 волає гірше за сирени, релакснутиси, чи хочаб виспатись нам не вдалося.
Щоб втікти з цієї жахливої реальності ми вирішили відвідати пляж цього готелю, до якого треба пройтись хвилин 7, неймовірно надихаючою стежкою, яка пролягає через атмосферне кладовище і брудний кемпінг, де вас можуть випадково закрити ввечері. Пляж заповнений тими ж набряклими обличчями від халявного пива, про вільні лежаки не може йти мови. Території для прогулянок в готелі нема, лише холодний басейн, пластмасові лежаки та брудна сцена.
Вечірня програма складається з рососіянських мерзотних пісень про рюмку водки і чорні глаза та наркоманьских бітів до 12 години вечора, звукоізоляція в номерах ніяка, тому до закінчення цієї вакханалії заснути також малоймовірно, а до перших півнів о 3 не так вже і багато часу на сон, на незручних старезних матрацах.
Їжа- рай для вегана мабуть. Цілий стіл оформлений тарілками з огірків та помідорів нарізаних соломкою, кільцями, полумісяцями, недомісяцями та перемісяцями, щоб не виглядало пусто. Вздуті обличчя толпляться перед початком роздачі їжі як голодні бабуїни в зоопарку, штовхаючись ліктями, хапають їжу руками як дикуни, знімають тарілки з листям салату на відео. Ковбаса неїстівна, курка лише в одному варіанті сумно плаває в якісь коричневій жижі, горох, квасоля, смачного. Соки - то розведена отрута з фейрі, кава смакувала лише людям з особливо вираженими екзотичними смаками. Із смачного були лише фрукти, вся інша їжа годилася на те, щоб забити чимсь шлунок і протриматися до кінця цієї неймовірної пригоди.
Щоб відволіктися від суцільного трешу, ми пірнули в вир екскурсій, на яких нас звичайно супроводжували вздуті ботоксні рососіяни, які як таргани розповзлися по стареньким корабликам, в своїй звичній манері смітили там де з'являлася їх тарганяча лапа, кидали бички в море, висували претензії, що їм всі щось винні, та псували настрій своєю наявністю на білому світі, але нажаль жоден з них не втопився.
Підсумок
Готелю 4 зірки дав сліпий на обидва ока інвалід, він тягне максимум на 2. Відпочинок не коштує своїх грошей, витраченого часу на дорогу до нього та нервових клітин, які втрачені в процесі самого відпочинку. Це просто суцільний жах????
аватар Elena893516
 •  ездил(а) 5 месяцев назад
Готель точно не рекомендую. Ми вибирали по рейтингу, ціні, розраховувала на краще, але дуже багато розчарувань, жаліємо, що повелись не коментарі(((. - Номер на 2-х з видом на гори та шумну трасу. … Еще ▾ Готель точно не рекомендую.
- Номер на 2-х з видом на гори та шумну трасу. Вид чудовий, якщо дивитись на гори, дуже гарні і був би непоганим вид, якби не було звалки мусору під балконами, все захаращено у начеб-то гранатовому саду, де гуляє домашні птахи: індики, півні, гуси. Дуже шумна траса, дуже голосно співають півні, мінорет поряд, дуже гучна музика лунає до 12-ї і все це не дає заснути спокійно, що дуже дратує.
В номері не працюють всі розетки крім однієї, до якої підключали все, не працює фен зовсім, погано працював ключ вхідний - не з першого разу вмикалось все при вході. Про це все сказали на ресепшені, пообіцяли тільки, що майстер займеться цим ключем. Про заміну номеру не хотіли розмовляти, що для мене вперше і що дуже не сподобалось.
- Сервіс в ресторані: офіціанти деякі ну дуже погано себе поводять. Дуже погано прибирають столи, треба просити, щоб прибрали. Коли просиш, що крім посуду треба ще й стіл витерти дивляться так дивно, наче прошу щось неймовірного, ще й з емоціями і незадоволенням начеб-то витирають ганчіркою десь в маленькій частині, а все інше залишаючи брудним, ще й роблять це показово, що не плачу - не отримаю чистоту. Це просто жах... Вони це хочуть робити тільки за гроші, але після всіх цих сервісів взагалі нічого принципово не хотіли давати, за що, вибачте - хіба це не включено, що столи повині бути чистими????
Питання до турагентів, чому цей готель з 4-ма зірками має такий рейтинг, чому не відмовляють, не попереджають по таке. Ціна дуже приємна, але сервіс це просто жах.
Розташування - далеченько до моря, не тихе місце (поряд 2 дороги, голосно співають півня з 4-х ранку, мінорет поряд - теж голосно, є поряд магазини і ринок. Пляж далеко, не пісчаний - камні, заходити треба тільки в аквашузах. Море чудове було, тепле в цей сезон (жовтень)
Трансфер - все ок.
Харчування - все індивідуально, але доволі нормально - багато салатів, але майже одне і теж - помідори і огірки в різних варіантах, баклажани теж в різних нарізках)), сири, колбаси 2 види, оливки, є окремо теплі блюда, але небагатих вибір(((, фрукти, тістечка. Є чай, кава (несмачна, бо тільки розчинна), вино та пиво - постійно нема скляного посуду, виделки теж в дефіціти, якщо прийдете не першими, теж саме і з вільними місцями))). Теплі блюда, що готують окремо на мангалі (була 1 раз смачна риба, пару раз курка, яєшня)- постійні черги і роблять в малій кількості.
Анімація - більш-менш нормальна, сподобався 1 вечір з бразільськими танцями.
Контингент: українців багато, але багато і рашистів, поменше поляків та німців.
Вайфай - це жах, гіршого не бачила. Взнали про платний за 3 дні до виїзду.
Прибирання в номері - не почила. Було тільки дивне переміщення рушників білизни з ліжка на брудну туму та чомусь складали покривала, які ми гарно розтиляли. Іноді бігали просили рушники, бо чомусь зникали (мови не знають ні англійську, ні російську). Може розраховували на чайові, але вибачте за що???
Загальне враження - жах від сервісу і комфорту((((.
Жахливий вид з балкону
аватар vasulushuna
 •  ездил(а) 5 месяцев назад
Ми приіхали сюди 30.09 Поселили відразу, номер чистий, щодня буда заміна постільної білизни та рушників. Вівторок рибний день було ну дуже дуже багато раків риби мідій Щодня є морозиво піца лаваші. … Еще ▾ Ми приіхали сюди 30.09
Щодня є морозиво піца лаваші.
Щовечора влаштовують шоу з їжею та анімацією
Надзвичайно гостинний та привітний персонал.
Незабутній вечір турецької культури та їжі
Від аеропорта іхати 30-40 хв
Їжа свіжа та смачно багато різноманіття
Власник готелю постійно на місці та контролює весь процес
Wifi в лобі бар добре ловить
В нас залишилися приємні враження
Дуже родинна атмосфера
До моря йти 3-5 хв ( на пляжі є шезлонгі і накриття вода безкоштовна)
Готель знаходиться в хорошій локаціі ( аптеки магазини ринки супермаркети)
Поблизу готелю є дикий пляж надзвичайної краси
Приїде ще
Рекомендуєм!
аватар bashkirovat1
 •  ездил(а) 6 месяцев назад
В этот отель приезжаем уже второй раз. В этом году стало намного лучше питание, добавились раки, морепродукты, мороженое, пицца, лепешки, макароны, тунец и екзотические фрукты. … Еще ▾ В этот отель приезжаем уже второй раз.
Отель от аеропорта Анталии находится в 40 минутах езды, вторая линия к морю 5-7 минут. Приехали мы в 20.30 нам сразу дали номера, одели браслеты и отправили на ужин, после было заселение в номер.
Уборка была каждый день и полотенца меняли через день, мы были на 4 этаже в 428 номере, есть конечно мелкие недостатки по поводу воды протекания но проблемы не можно построить полотенце и все, потом поменяют на новое. покупали у оператора поехали с нами уже второй год, Марина колобкова молодец все доступно объясняет проблем нет. На територии есть бассейн, детский клуб, и анимация и взрослая и детская. по питанию изобилие сладостей и фруктов! всегда все свежее. Крутые аниматоры Раиса и ее муж а также Лена и ещё один парень. вид на горы изумительный. по поводу пляжа конечно его наверное нужно уже немного разчистить и добавить немного больше лежаков, но ещё туристы с других отелей тоже ложатся на шезлонги и тогда места не всем хватает)В следующем году обязательно приедем, ребенок сказал именно сюда и подольше
Тунец гриль Бассейн Вид на отель Вид на Бассейн Мореее
аватар myluanam
 •  ездил(а) 6 месяцев назад
Готель сподобався. Неймовірна атмосфера панувала протягом усього тижня. Оскільки чисті номери та гарна територія готелю, привітний персонал, смачна їжа, крутезні вечірні шоу. … Еще ▾ Готель сподобався.
Неймовірна атмосфера панувала протягом усього тижня.
Море тепленьке, гарна погода.
Будем рекомендувати усім.
аватар Nikon_Yana
 •  ездил(а) 7 месяцев назад
Бельдібі – це справжній рай для відпочиваючих! І готель "Magic Sun Hotel 4*" чудовий варіант для відпочинку. Розташування близьке до моря завжди приємне, а тут воно просто ідеальне, лише за 4 хвилини ходьби. … Еще ▾ Бельдібі – це справжній рай для відпочиваючих! І готель "Magic Sun Hotel 4*" чудовий варіант для відпочинку. Розташування близьке до моря завжди приємне, а тут воно просто ідеальне, лише за 4 хвилини ходьби. Яскраві сонячні дні, чистий пляж, та гарний краєвид на гори, море зробили моє перебування незабутнім. Співробітники готелю були дуже гостинними та уважними, завжди готовими допомогти.
Відмінна кухня та різноманітність страв приємно здивували.
В цілому, це ідеальне місце для відпочинку та розслаблення. Я рекомендую цей готель усім, хто планує відвідати Бельдібі!
аватар okcenenko60
 •  ездил(а) 8 месяцев назад
1. Хороший отель, каждый день меняли полотенца, убирались. Еды для нас было достаточно. Фрукты и овощи, мясо, курица, рыба. 2. Персонал вежливый и доброжелательный. Руководитель отеля очень ответственный. … Еще ▾ 1. Хороший отель, каждый день меняли полотенца, убирались. Еды для нас было достаточно. Фрукты и овощи, мясо, курица, рыба.
3. Есть свои зоны спа. Брала курс массажа, рекомендую массажиста Эльмура. Моя спина после курса массажа перестала болеть, у этого массажиста золотые руки.
4. На пляже есть свой трап, очень удобно при входе и выходе
аватар korol.elena977
 •  ездил(а) 9 месяцев назад
Прекрасный отель! Были здесь два раза! Выбирали отель по отзывам туристов) 1. Красивая, чистая территория! Шикарный бассейн! 2. С заселением проблем не было, в прошлом году мы приехали вечером, нас сразу провели в наш номер) в этом году, мы приехали в 4. … Еще ▾ Прекрасный отель! Были здесь два раза! Выбирали отель по отзывам туристов) 1. Красивая, чистая территория! Шикарный бассейн! 2. С заселением проблем не было, в прошлом году мы приехали вечером, нас сразу провели в наш номер) в этом году, мы приехали в 4.00 утра, нам дали номер, мы поспали, ушли на море) когда вернулись, оформление и ключи от номера) спасибо большое администратору, за оперативность и внимательность! 3. Номер хороший, уборка каждый день, белоснежная постель! 4. Еды очень много! Гриль, овощи, фрукты, много сладкого! Отличное кофе! Спасибо большое поварам и официантам! 5. Огромное спасибо аниматорам! Особенно за ваш фирменный танец! До встречи в 2024 году??
Поездка в Кемер) Ужин)
аватар anna_khizhko
 •  ездил(а) 10 месяцев назад
Magic sun hotel залишив лише позитивні враження. Якщо у вас на меті бюджетний відпочинок у гарному готелі - рекомендую саме його. Ми приїхали сюди у складі великої делегації дітей на Міжнародний фестиваль. … Еще ▾ Magic sun hotel залишив лише позитивні враження. Якщо у вас на меті бюджетний відпочинок у гарному готелі - рекомендую саме його. Ми приїхали сюди у складі великої делегації дітей на Міжнародний фестиваль. Трохи хвилювалися за погоду. Але Туреччина зустріла нас лагідним сонечком, комфортним морем і з надзвичайною гостинністю. Сподобалось абсолютно все. Розміщення у підніжжя гори, чудові краєвиди, лимонні та мандаринові сади. До пляжу 5-7 хвилин. Є безкоштовні лежаки та тенти. Оскільки пляж кам'янистий, потрібне відповідне взуття. В готелі є великий басейн з гіркою, чому дуже раді діти.
Дуже гарне харчування. Окрім сніданку, обіду та вечері є ще кілька перекусів та морозиво. Великий вибір сирів, овочів та зелені, тістечок та смаколиків. Оскільки ми знаходимось у мусульманській країні, з м'яса переважно птиця. Але приготовлено все дуже смачно. Є і гриль, і шашлик. Номери чисті, прибирання кожен день зі зміною рушників. Є дитяча та доросла анімація. Персонал готелю дуже ввічливий та турботливий, допомагає вирішити. усі питання.
Окремі слова подяки персоналу хамаму. До речі, відвідування сауни безкоштовне за програмою Все включено. Подаруйте собі спа процедури і відчуєте, що помолодшали на кілька років. Тут працюють досвідчені масажисти. Особисто я хочу висловити слова вдячності масажисту Ахмету. Завдяки його майстерним рукам забула про болі у спині та ногах. Кожна жінка тут відчує себе справжньою королевою, оточеною. турботливим доглядом.
З незначних мінусів -це слабенький Вай фай у номерах. А ще вас рано вранці може розбудити молитва, яка лунає з мечеті навпроти готелю.
Обов'язково повернемося сюди ще. Кожен гість тут бажаний і його чекають знову і знову.

аватар srabkin
3 года назад  •  3 подписчика 2 ответа
аватар anastasiya_teraz
Посоветуйте хорошую 4* в Турции для отдыха с детьми.
4 года назад  •  3 подписчика 2 ответа
аватар ramal.karimzade
Кто едет в этот отель в мае месяце 17.05.2017-24.05.2017
аватар 8q7dz6il
pomogite pojaluista, nigde ne mogu naiti kontaktnye dannye. telefon na retzeptziu privetstvuetza :) spasibo!
Каньон Гейнюк
Активный отдых, Природа
Канатная дорога Олимпос
Природа, Транспорт
Город и бухта Фаселис
Архитектура, История, Улицы, площади, видовые места

Расположение В 41 км от аэропорта г. Анталия, в 12 км от центра Кемера, в поселке Бельдиби.
Описание пляжа В 250 м от отеля. Между пляжем и отелем есть автомобильная дорога, подземного перехода нет. Протяженность пляжа — 15 м. Полотенца (платно).
  • песчано-галечный пляж

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, услуги консьержа, экскурсионное бюро, ежедневная уборка номера, услуги по глажке одежды (платно), факс/ксерокопирование (платно), Wi-fi в лобби (бесплатно), магазины, 1 основной ресторан, 3 бара, 1 открытый бассейн без подогрева, площадь 346 м2, у бассейна зонтики, шезлонги, матрасы (бесплатно), полотенца (платно).

• отель не размещает мужчин без женщин
Для детей 1 водная горка, детский клуб (6-12 лет).
Развлечения и спорт Дартс бесплатно, водные виды спорта платно. 1 водная горка.
  • аквапарк или горки  FREE
  • сауна/баня/хамам  FREE
  • аэробика  FREE
  • диско-клуб  FREE

В отеле 178 номеров. Состоит из одного 5-этажного корпуса.

В номерах представлено: индивидуальный кондиционер, мини-бар (пустой), спутниковое ТВ, прямой телефон, ванна, туалетные принадлежности, фен, балкон, интернет (платно), сейф (платно), дополнительная кровать (по запросу).

• $
  • сейф $
  • телефон $
  • интернет wi-fi $
Адрес Beldibi 2, Kemer, Antalya, 07980
Телефоны: (0242) 745 05 97
Сайт: Magic Sun Hotel
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчано-галечный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.