Отзывы и рассказы об отелях Алании

Рассказы туристов о Алании добавить рассказ
Чудовий відпочинок з дітьми
Обирала даний готель по відгукам. Залишилась задоволена готелем і взагалі відпочинком. Дійсно відповідає заявленій твердій 4. В готелі чудовий сервіс, обслуговування персоналу в ресторані та на території, смачна кухня і взагалі персонал дуже старається для своїх гостей.
 •  4 дня назад
Не замовляйте номер в цьому готелі
Подивившись фото готелю вирішила, що буде непоганий відпочинок з дитиною. В результаті 2 з половиною години заселення, а вірніше маринування нас, а потім сказали, що є лише один номер.
 •  2 недели назад
Плохо! Очень плохо! Не рекомендую! Девятый раз в Турции и это самый плохой отель, где я отдыхала!
Очень плохое питание. За 10 дней отдыха мясо в основном ресторане виделись 1-2 раза в виде котлеток. В основном только курица и индейка и то пару блюд. Рыба пару раз, но не вкусно.
 •  2 недели назад
Отличный недорогой отель.
Приехала ночью, быстро заселили в очень приличный номер. Все в номере функционировало, ничего не сломано, чистенько, опрятно, уборка ежедневная со всем, что полагается, для жизни, даже ватные диски для снятия макияжа, не говоря уже о геле для душа и шампуне.
 •  1 неделю назад
Хороший бюджетний готель
Відпочивали в готелі тиждень тому-так як їхали по гарячій путівці за смішну ціну, не налаштовувались на шикардос. Заселили відразу, номер економ був досить пристойним(очікували гірношого), прибирають щодня.
Гарний готель
Відпочивали з дітьми, все сподобалося чистий, затишний готель, територія невелика, але компактна і все поруч. Заселили швидко без будь-яких додаткових доплат. Гарна, свіжа їжа, ввічливий персонал.
 •  2 месяца назад
Готель, в який хочеться повернутися
Цей готель став моїм улюбленим! Красивий, чистий, спокійний і відчуття, що небагато народу. В ресторані ніколи немає черг, завжди є вільні столики, персонал працює просто бездоганно.
 •  2 месяца назад
Все відмінно окрім прибирання номерів
Готель дуже сподобався, але є недолік, це прибирання номера (1 раз на три дні і не завжди помиє підлогу), може тому що нам дісталися прибиральниці рашиськомовні. Номер буб на п'ятому поверсі з гарним видом на парк та гори, сусідні номери виходили на готель напроти, це не дуже гарно.
Очень хороший отель
Мы с мужем посетили этот отель с 24 апреля. Мы в восторге. Захочешь придраться и не найдёшь к чему. Отличное обслуживание, улыбчивый персоонал, готовые выполнить любую просьбу.
Готель чудовий! Персонал супер! Прибирання і обслуговування на вищому рівні
Відпочивали з дітками(4 осіб) Всім все сподобалось! Прекрасний готель, чудове обслуговування та харчування! Вайфай безкоштовний та гарно ловив! Привітний персонал! Окремо хочу відмітити дитячого аніматора - нянічку -Айлін!
 •  3 месяца назад

Еще о Алании