Отзывы и рассказы об отелях Турции

Рассказы туристов о Турции добавить рассказ
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 5
Початок тут: Частина 1, Частина 2, Частина 3, Частина 4. Технічна частина з картами, посиланнями та коротким змістом всіх серій розташована тут.  *** А зараз пропоную поставити на паузу сьогодення та ненадовго зануритись у стародавні часи.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 4
Початок тут: Частина 1, Частина 2, Частина 3. Технічна частина з картами, посиланнями та коротким змістом всіх серій розташована тут.  День 3. Крізь ранковий сон слухаю триголосні співи.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 3
Початок тут: Частина 1, Частина 2. Технічна частина з картами, посиланнями та коротким змістом всіх серій розташована тут.  *** Відпочивши, рухаюсь в бік центральної частини Учхісару.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 2
Початок тут. Технічна частина з картами, посиланнями та коротким змістом всіх серій розташована тут.  День 2. Вночі у мого номера виявився ще один додатковий "бонус" – відсутність звукоізоляції.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 1
*** далі як завше буде багато довгого, нудного тексту, деталей, подробиць та однотипних світлин ;) Вступ (неполіткоректний). Весною 2019 єдине питання, яке у мене залишилось про майбутнє, стосувалось  закінчення народної приказки "пливли, пливли та на березі .
Запасайтесь платочками. Стамбул-Каппадокия-Стамбул
Отдых. Киев-Стамбул-Каппадокия-Стамбул-Киев 16.04.2021-21.04.2021. 16-го апреля вылетели в Турцию для ознакомительной экскурсии и отпраздновать день рождения, 4 женщины (дамы, мадамы, девушки), одна из которых свободно говорит по-английски.
 •  8 месяцев назад
Наш путеводитель по Стамбулу
Если весна не идет к нам, то мы сами полетим к весне! Это был наш восьмой Стамбул и, как всегда, мы получили такой заряд позитива и тепла, что я буду продолжать всех агитировать посетить этот уютный город!
 •  8 месяцев назад
Актуальная информация о туризме в Стамбуле (17.03.2021)
Турция поделена на разные зоны по уровню эпидемиологической опасности, конкретно Стамбул сейчас находится в красной зоне. По сути, для туриста Стамбул ничем не отличается от того времени, когда не было эпидемии, но есть незначительные нюансы.
Живем, как на вулкане... (кусок № 6) Страшный. Но не очень
Живем, как на вулкане... >>> Живем, как на вулкане... (кусочек № 2) >>> Живем, как на вулкане... (кусок № 3) >>> Живем, как на вулкане.
 •  9 месяцев назад
Живем, как на вулкане... (кусманище № 5)
1 2 3 4 5 6 7