Вопрос

Темы вопроса

Вопрос по теме «Другие вопросы»
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
52 подписчика  • спросил 2020-04-091,5 год назад
аватар mishatour
После операции больной спрашивает у доктора....
Доктор, сколько я Вам должен???
Доктор : Дайте мне половину того, что хотели дать до операции....
Когда мы здоровы , то все думаем о деньгах и что кто то на нас наживается..,но если кто то начнет тонуть от нехватки кислорода.....думаю продаст последнее за глоток...Поэтому не испытывайте судьбу время осталось не так много.
аватар dusik1981
по поводу кисню, мені подобається те що написала сьогодні Ножевнікова у ФБ ось посилання кому цікаво https://www.facebook.com/katherine.nozhevnikova
аватар YaSlavnaYa
хороший пост. я и правда до и после операции мыслила разными нулями... не из-за жлобства, чесслово. просто планка падает, шторки закрываются - и кажется, что всё не так страшно
аватар klichko
Согласна, кричащая публикация. И доказательно "Все, кто обращается последнюю неделю (все!!) не прошли вакцинацию."
аватар Apyatka
dusik1981, вот вы любите на личности переходить) Какая вам разница до меня? У меня свои обязанности, у вас свои. В мои обязанности не входит отслеживание данного вопроса.
Я задала интересующий меня вопрос. Не знаете - не отвечайте. Знаете - ответьте.
аватар mishatour
Apyatka , думаю ответ на Ваш вопрос прост.....Одни обманывают минздрав ложными сертификатами, а минздрав обмнывает народ ложной статистикой (типа болеют только не привитые). Все обманывают всех и каждый считает себя самым умным....Думаю,что попавший на ИВЛ с ложным сертификатом перестает считать себя умным...
Apyatka
Я звик відповідати тому хто задає питання, якщо питання не було на загал. Да я відповів, лікарі виявили таке і як це буває взяли пацієнтів на "слабо" , т.е сказали про різницю протоколів ( да тут як кажуть "так то воно так, але трішки не так) Ну і подали до правоохоронців інфу , бо тільки так можливо убрати з" дії" данні . Ну і звісно враховуючи це було зроблено все як пише книжка , бо то був один з перших масових випадків .
А кому цікавий весь процес велкам до реєстру судових рішень.
аватар moy_contakt
У мужа в офисе своя статистика. Поскольку программисты люди свободные(могут работать как в офисе так и дома), муж никогда не настаивал на обязательной вакцинации сотрудников. Всем офисом и соответственно семьями массово переболели в прошлом году(примерно в это время дело было), но есть и те кто пошёл и привился в первых рядах, так же семьями(не покупали а привились-это 100%факт).итог.сейчас заболели и пошли болеть именно привитые,но из тех, кто в прошлом году каким то чудом не заразился. Болеют по разному,кто легко, кто тяжело. Из переболевших и не привитых все пока в строю, хотя контактируют постоянно и имеют все шансы заразиться. Моё мнение, что переболевшим прививаться точно не стоит, тк свой родной иммунитет работает лучше прививочного.
аватар YaSlavnaYa
а что там с Надией - серт и правда подделка или это очередная попытка её посадить? ( просто тут нет новые, живём между морем и баром)))
аватар YaSlavnaYa
новые - это новины. а тэдевятьсволочь
аватар dusik1981
Тут якось писали що колективного імунітету не має і не може бути. З особистого , що бачив на власні очі і як кажуть можно "пощупать руками" те що можливо особисто перевірити.
Так у Моршині з 40 ліжок на минулому тижні було занято 3 з ковідних. Да і там відсоток вакцинованах всього трішки більше 70%
А кожен може сам перевірити скільки в його населеному пункті занято ліжок хворими., і подивитись скільки вакциновано. Ну і потім зробити для себе висновки.
аватар dusik1981
Ну а для тіх хто оссобисто не бажає їхати до Моршина, може перевірити на УП "Зараз у Моршині всього 22 людини мають COVID-19. 8 із них вакциновані, але жодна людина не перебуває в лікарні. " https://life.pravda.com.ua/health/2021/10/26/246292/
аватар dusik1981
кому цікаво щодо реальних судових справ по ковіду ось одне із рішень , яке набрало законої сили https://reyestr.court.gov.ua/Review/99799488
аватар klichko
Зачем в Моршин ехать. Знакомого положили в Александровскую, она битком. Доктор сказал, ни одного вакцинированного. Но для антивакцеров это не аргумент, а зрада)
аватар dusik1981
Мійдопис стосувався колективного імунітету, а не хто знаходеться у відділенні.
аватар klichko
Никто не посягает на ваш допыс, можете Моршин приватизировать
И по секрету, разница между иммунитетом и вакцинацией очень условная. Хотя естественный иммунитет конечно лучше
Есиче, сама категорически против вакцинации переболевших. Но из моих привитых никто не болел и никому не хочется
аватар Sergey_7979
Може кому цікаво:
www.pravda.com.ua/news/2021/10/26/7311678/
В больницах Украины 95% пациентов с COVID-19 невакцинированы
https://www.unn.com.ua/ru/news/1950040-u-likarnyakh-ukrayini-95-patsiyentiv-z-covid-19-nevaktsi novani-shmigal
Если сделать поправку на купленные сертификаты, совсем "весело". 25 тыщ грн стоимость лечения ковидного больного(тяжелого к разы больше) Деньги из общего кармана за счет ущемления других категорий. При этом тяжело больные с другими диагнозами не могут получить помощь, все койки заняты "идейными"
аватар YaSlavnaYa
разговаривала с бывшей сотрудницей, живущей в Моршине. говорит, что это Потёмкин ская деревня, так как всех, кто реально болеет, увозят в Львов и, соответственно, они там попадают в статистику.
прошу в меня ничем не кидаться - я сама привита, просто очень хочется знать правду...
YaSlavnaYa
не знаю кого і куди везуть, але зі слів лікаря і те що бачив на власні очі вище написав. Так вже сталося що мою справу можно зараз охаректерезувати такими словами "Мій бізнес-епідемія, і бізнес йде гарно". Я дуже де багато буваю, спілкуюсь з керівниками і бачу ситуацію так сказати з нутрищами.
Щодо статистики, а ви запитайте узнайомоїї хай візьме в облздраві статистику там є так сказати по місту прописки і якщо память не підводить на сайті РНБО вона також є (але стверджувати на 100% не буду).
І на останок чим буде більше антиваксів , особисто для мене в фінансовому плані буде дуже гарно.
аватар dusik1981
спеціально поліз на сайт Львівської ОДА там є інформація про захворюваність можно переглянути https://loda.gov.ua/news?id=63121
Та до чого це я? Да просто до того потрібно трішки мати мізкив що аналізувати інфу маючи данні. І так Моршин відноситься до Стрийського району і хворих повезуть , якщо Моршинська лікарня не відноситься до першої хвилі , черги кому як більш до вподоби, особисто не питав про це ,то повизуть до Стрия хворих , але не до Львову. , а кількість хворих хворих звісно складається не тількі з мешканців Моршина. І примірно як прийнято казати можно вирахувати "середнє по палаті".
Тому звісно у Моршині хворі є цього ніхто не заперечує, але настільки важких чи середньої важкості щоб потрібно було ліжко місце не десятками , як у інших такіх невеличких містечках по країні, теж Білопілля, про яке я писав, там лікарня, а точніше так звані ковідні місця забиті під завязку. І там люди мруть, не як мухи але...
аватар dusik1981
раз згадав про Сумщину, то там на сторінці ОДА гарно розписана інфа в розрізі по тергромадам
http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/27064-na-sumshchyni-za-mynulu-dobu-covid-19-pidtverdyly-u-123 5-osib.html
аватар dusik1981
Ось дослідження , для тіх хто любить мірятись антитілами, даже коментувати не буду, все чітко розписано
аватар Sergey_7979
Хто там Моршин за приклад ставив:
аватар dusik1981
Я ставив, І що ? Моршин може згідно законодавства вийти за межі області.?
Де у посиланні про Моршин? Я щось знайшов тільки про область.
аватар dusik1981
Да і почитайтте п.п 14 пункту 1,2 Протоколу на який посилання дане і протім процитуйте його для всіх. І давайте подивимось на скільки там буде зупина робота, та черги на вакцинацію чи ПЛР.
аватар dusik1981
Для тіх хто посилається на нормативну базу не вивчивши її цитую частину Постанови КМУ №1236 "2. Залежно від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя (далі - регіони) встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (далі - рівень епідемічної небезпеки)."
Так покажіть як може керівництво області дозволити окремому населеному пункту не підпадати діїї нормативного документу. Тільки буьте ласкаві з посиланням на нормативний документ., а то я звик мати інформацію яку можно перевірити
аватар YaSlavnaYa
как же хорошо, что у хоть кого-то есть мозги... поеду пока отдохну)))
аватар Apyatka
Обратите внимание - Дия просит авторизацию. Именно сейчас, когда возможны проверки в транспорте, это может стать неприятным сюрпризом.
Авторизация проходит не с первого раза и нужен интернет.
Проверьте свою Дию, пройдите авторизацию в спокойной обстановке.
У меня прошла с четвертого раза
аватар nadin65
Мне пришло сообщение, что каждый месяц будет авторизация, и :
Отримати СOVID-сертифікат у Дії тепер ще простіше!

Ми спростили процес отримання СOVID-сертифікатів — тепер Дія.Підпис або КЕП не потрібні

Як отримати СOVID-сертифікат у застосунку Дія

1) Оновіть застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 — Android
2) Натисніть "COVID-сертифікати""Отримати сертифікат”
3) Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних. От і все!

У меня через банк зашло сразу, да, нужен интернет для авторизации, там было вход тремя способами, Я выбрала - через банк, а не фото подтверждение
71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82