Вопрос

Темы вопроса

Вопрос по теме «Другие вопросы»
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
51 подписчик  • спросил 2020-04-091,5 год назад
аватар Scurra-2
Я от гриппа всегда прививалась. Потом переезд временный, плавно перешедший в окончательный. Чехарда с...., короче стало не до прививок, вот и заработала хронический бронхит и фарингит, как осложнения после гриппа. Боюсь, что ковида мои легкие не выдержат. Каждый сам решает, как поступать.
аватар zolyshka111
А может лучше иммунитет укреплять, чем колоть себе всякую дрянь?
аватар klichko
zolyshka111, а ведь совсем недавно была милой и адекватной. И вдруг нон стоп душевно-магнитные бури
У привытых намного меньше шансов уколоться фуфлом, чем у непривитых заболеть и заразить десятки таких же упоротых. Аргумент "всего двое и аж 10" = два человека больше-меньше не считается. А "укреплять иммунитет" чисто инфантильный совет
Вот к чему эта бесконечная агитка, самовнушение? Попустись наконец, перебор чесслово
аватар zolyshka111
klichko, а может вакцинозависим пора уже успокоится а? Ты уколась, молодец, до следующей дозы, потом пообщаемся, когда время пройдёт. Я это говорю, как человек с медобразованием. И да, коронавирус не так страшен как тут его расписыват. Да, из 12 усопших, прости Господи, только двое от короны, да только двое, это в пять раз меньше, чем 10 от инфарктов, инсультов и онкологии. Я, как была адекватная, так и осталась, не поддаюсь массовому психозу.
аватар YaSlavnaYa
в последнее время и правда больше людей за Китай топит, чем за Модерну... кто знает, почему?
аватар Pachok
YaSlavnaYa, я на прошлой странице писала почему. Но, как всегда, обосрали, пардон за выражение.
аватар YaSlavnaYa
Pachok ,
пошла читать...

ну, а обосрать - это ж святое! скушно ж, девочки! (еси чо. это цитата Остапа Сулеймана, а не политика)
аватар klichko
Друзей по записи отправили восвояси с Модерной сегодня. Начала выяснять. Оказывается, никого топить уже не надо. В МВЦ только Коронавак. Прошерстила пункты вакцинации, тоже один Коронавак на запись. Так что и читать уже неча)
аватар Pachok
Зато в поликлинике сегодня подруге предлагали Модерну вместо второго Пфайзера. И говорит, там группы учителей были, все на Модерну:)
аватар klichko
Задалась вопросом, что же нам уколют через 28 дней. А ведь угрожали той же Модерной
Итак, за сегодня вакцинировано 78 тыщ по всей Украине. Пусть даже 100 тыщ ежедневно. И пусть всех привали Модерной. Ее колют с четверга. 2 млн доз использовать за 5 дней анриал. Хранят на потом? Перепродали? Вывели в офшор?)
сегодня подруге предлагали Модерну вместо второго Пфайзера
=========
Завалялось? Мне семейная тоже предлагала уколоться Модерной на этой нед. Звонила в клинику ради интереса -а нЭту
Завтра будем на горячей линии выяснять. Ребята хотят только Модерну
аватар Pachok
Да кто ж их знает, что там за схемы:(
аватар nataha33
klichko, Когда в Украину завезли Модерну, наши "деятели" обещали, что сначала дадут на вакцинацию 1млн. доз, а через 28 дней - ещё 1млн. Надеюсь, что так и будет.
Но я не думаю, что за эти дни использовали 1 млн. доз Модерны. Возможно, это только в Киеве такой ажиотаж.
аватар hanno4ka
Новости по Испании ,мы попали в "зеленую зону "и пока вьезд без справок тестов https://spain.mfa.gov.ua/coivid-19-rezhim-poyizdok
nataha33, все бы ничего, но завезли одно
слетело
завезли одной партией 2млн. А на моей памятке на указан срок годности до 18.08. Гляньте у своих привитых
аватар Sergey_7979
Іспанія дозволила в'їзд громадянам України без тесту та вакцинації !!!

klichko,
"завезли одной партией 2млн."
Всё правильно, в Украину завезли одной партией 2млн. доз Модерны. Но говорили, что сначала "отгрузят" в пункты вакцинации половину партии, а через 28 дней - вторую половину, чтоб хватило всем на 2-ую дозу.
"на моей памятке на указан срок годности до 18.08"
Моим мужу и сыну дали одну памятку на двоих и в ней не указали срок годности, только номер партии: "040D 21A"
Если срок годности действительно до 18.08, то это совсем грустно... (((
Точнее, до 16.08
аватар nataha33
klichko, Я вот думаю, возможно это срок годности после разморозки вакцины... На сколько я помню, то Модерна хранится при -20°С, а после разморозки в течение месяца при от -2° до -8° (цифры по памяти, могла немного перепутать).
аватар dusik1981
Хто буде перетинати державний кордон України, змінилися правила перетину кордону особливо для вїджаючих з РФ і Індії "Для всіх осіб, незалежно від громадянства, які прибули з Росії чи Індії та перебували на території цих держав більше ніж 7 днів протягом останніх двох тижнів, діятимуть більш жорсткі правила перебування на самоізоляції. Зокрема для них буде встановлена обов’язкова 14-денна самоізоляція без права її дострокового завершення."
Джерело сайт КМУ
https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zminiv-pravila-peretinu-kordonu-dlya-protidiyi-delta-shtamu-k oronavirusu
аватар Sergey_7979
Поки весь світ поступово відкривається для громадян України, Україна намагається від світу закритися:
https://censor.net/ru/news/3279600/ukraina_v_nachale_avgusta_vernet_ptsrtestirovanie_dlya_ vezjayuschih_nevaktsinirovannyh_lyashko/sortby/tree/order/asc/page/1#commen t_76615324

Чи все одно примусять здавати тести в Україні?
Sergey_7979
Я розумію що кожен живе у своїй інформаційній бульбашці, але не потрібно сліпо вірити всьому що написано. Що до тестів то стосуються вони не всіх країн , а декількох. Там де поширений "Дельта" . І ті хто їде з тих країн забовязані здати експрес- тест на кордоні, за власний рахунок, а далі по схемі, негативний вільний , окрім якщо з РФ чи Індії.
Читайте офіційні документи, свіжий я вище виклав, а щодо перетину кордону, або на сайт ДПСУ, або КМУ, а може тут декілька сторінок назад я теж писав..
Dusik 1981,
Обов'язкова 14-денна ізоляція тих, хто в'їзжає в України з Рф чи Індії
та вимога здавати тест тих,, хто в'їзжає з інших країн і невакцинованих - то дві різні новини
Sergey_7979
Ви писали "Цікаво, по негативних тестах зроблених за межами України, напередодні повернення (за 48-72 години) в Україну впускатимуть?
Чи все одно примусять здавати тести в Україні?"
Якщоб ви слідкували за всім, а не вірили тільки Цензору (тут може бути любе видання на яке посилаються, окрім офіційних") то могли б побачити що фраза приведена на викладеному вами посиланні вирвана з контексту. Гадаю вжей стенограма гуляє інетом.
А я вам відповів на поставленні питання. Щодо тестів на сайті ДПСУ вже мабуть місяць офіційна інформація у вільному доступі , да і видання її перепостили. Тому здавати тести станом на сьогодні потрібно тільки тим хто вїджає з Португаліїї,Індіїї, Бразиліїї і РФ,(не памятаю чи всі країни перерахував чи ні) . Щодо інших випадків звичайна практика ковід паспотр або негативний тест все.
аватар dusik1981
Sergey_7979 по вашій силці дають таке ""Самоизоляция или обсервация невакцинированных от COVID-19 будет способствовать контролю и уменьшит шанс новой вспышки. Для граждан Украины, которые выехали до момента вступления постановления в силу, возврат домой будет беспрепятственным. Со вступлением в силу постановления граждане Украины продолжат беспрепятственно пересекать границу при наличии хотя бы одной прививки от COVID-19Источник: https://censor.net/ru/n3279600"
а ось що на сайті КМУ
"“Штам коронавірусу “Дельта” активно шириться західною Європою та країнами, які обирають наші громадяни для літніх подорожей. Ми пропонуємо нові правила перетину кордону, щоб знизити можливість поширення вірусу в Україні, якщо хтось інфікується за кордоном. Також завдяки цьому ми зможемо робити більш якісні епідемічні розслідування у разі виявлення носія. Самоізоляція або обсервація невакцинованих від COVID-19 людей сприятиме контролю та зменшить шанс нового масштабного спалаху”, - коментує Міністр."
аватар dusik1981
А далі йде текст умов перетину кордону і вони змінилися тільки щодо двох країн
"Нові правила перетину кордону України:

Для іноземців обов’язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19, та один з таких документів:

негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону),
негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону),
документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію."
аватар dusik1981
Перетин державного кордону з будь-яких країн є безперешкодним для громадян України за умови наявності одного з 2 документів:

Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію.
Довідка 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19
аватар dusik1981
Тому немає закриття кордонів, а є чітки правила перетину.
аватар dusik1981
до речі УП надає повні слова Ляшка "Пряма мова: "Новий штам коронавірусу "Дельта" активно шириться Європою, великий спалах, спричинений цим штамом циркулює на території Російської Федерації. Ми пропонуємо нові правила перетину кордону, які наберуть чинності через 7 днів після офіційної публікації, щоб знизити можливість поширення вірусу на території України, якщо хтось інфікується за межами нашої країни.

Завдяки цим змінам ми зможемо робити більш якісні епідеміологічні розслідування у разі виявлення носія. Самоізоляція або обсервація невакцинованих від COVID-19 людей сприятиме контролю і зменшить шанс нового масштабного спалаху на території нашої держави.
Варто зауважити, що для громадян України, які виїхали за межі країни до моменту набуття чинності цієї постанови, яку ми пропонуємо, повернення додому буде залишатись безперешкодним. З набранням чинності постанови громадяни України продовжать безперешкодно перетинати кордон у разі наявності хоча б одного щеплення від COVID-19.
61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78