v-3_1

Вопрос

Темы вопроса
Вопрос по теме «Другие вопросы»
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
Все о проблеме, которая остановила туризм во всем мире
51 подписчик  • спросил 2020-04-099 месяцев назад
аватар camomille
Скорее всего так и с туризмом будет.
аватар Apyatka
Sergey_7979 а у кого смартфона нет?)
Выдадут?)
аватар alla.neshcheretnaya
camomille,полностью вас поддерживаю!Из за таких " я везде заплачу",меняются правила,условия,и наконец могут болеть люди.Ведь они могут быть носителями,не зная того.Сколько сейчас туристов имеют проблемы с очередной сменой правил тестирования,но человеку "я заплачу" это наверное не интересно.
аватар dusik1981
Згадайте, у французів був уже один цікавий законопроект і чим те скінчилося. Законопроект , це ще не значить що це закон і він вступив в дію.
Apyatka,
\"спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих\"
Враховуючи опубліковану сьогодні \"дорожну карту вакцинації\", особам, що захочуть вакцинуватись без черги (а не чекати 1,5-2,0 роки), вартість вакцинації буде співмірна з вартістю недорогого смартфона (100-150 доларів)
Справа в тому, що собівартість вакцини \"Модерна\" (2 ін\'єкції) становить 40 доларів, а собівартість вакцини \"Пфайзер\" (2 ін\'єкції) становить 74 долари.
Враховуючи, що доплату за швидкість ніхто не відміняв, то легко виходимо на вказані вище суми
аватар Sergey_7979
Ось такий документ сьогодні опублікували:
https://censor.net/ru/news/3239044/utverjdena_dorojnaya_karta_vaktsinatsii_ot_covid19_v_uk raine_stepanov_infografika
Враховуючи, що більшість нас тут у віковій категорій 18-59 років, то ми потрапляємо в п'яту чергу, тобто чекати не менше 1,5 року.
Звісно, це неоране поле для посередників (як офіційних так і не зовсім) ,які за певну плату будуть просувати людей у черзі.
Так само як і при недавньому (2-3 роки тому) ажіотажі з оформленням біометричних закордонних паспортів
аватар lamina
Нет никакой пандемии. Есть бизнес. Очень большой бизнес и его не остановить уже
аватар mishatour
lamina , кого бузнес или пондемию...Я Вам завидую...меньше знаешь лучше спишь. Желаю Вам и вашему окружению проспать весь этот кошмар...а вдруг получится)
аватар Marsyanchik
А чем планируют вакцинировать :файзером или модерной?
аватар Marsyanchik
Вот еще вопрос, со скольки лет предусмотрена вакцинация?
аватар Andrey111
Lamina, моя коллега, с которой сижу в одном кабинете тоже приблизительно так рассуждала. Но после того, как переболела и сгорело пол-легкого мнение изменила. Во время ее двухнедельного лечения в больнице из отделения ковидных умерло десять человек (а согласно официальной статистике столько умерло по всему нашему региону). Ну и еще много чего рассказала.
А то, что на этом делают многомиллиардный бизнес (и многие миллиарды идут отнюдь не по делу), тут я с Вами согласен.
аватар dusik1981
Пару днів тому Степанов, заявив чим планують вакцинувати і це не Модерна чи Файзер, а АстраЗенека. Щодо для кого передбачена вакцинація так в медицині , це теж давно визначено. РІзниця в тому що будуть країни які можуть не пускати до себе без вакцинації. А щодо для чого потрібна вакцинація і для кого подивиться інтервью Лапія, він гарно все розповів.
аватар mishatour
Вакцинация Файбер и Модерна предусмотрена с 16 лет . Пока не проводились испытания на детях, в дальнейшем будут проведены. Мои дети и сестра уже получили первую дозу Файбера( через 21 день вторая). Чувствуют себя ...без изменений.Своими впечатлениями смогу поделиться только в феврале). Вдруг образовалась очередь...и ждать надо больше месяца.
аватар dusik1981
Турция ввела обовязкове тестування на короновірус для пассажирів, які прибувають авіаційним транспортом в країну з 28.12.2020, а з 30 грудня для тих хто прибуває в країну наземним і морським транспортом. Все як завжди потрібна довідка , в якій вказано про негативний ПЛР-тест. (яка довідка буде пока не зазначено, чи така як вимагає Єгипит чи може інша)
dusik1981
Розробники британської "AstraZeneca" після того, як вона була забракована для використання у Європі та США, почали співпрацю з розробниками російської вакцини "Sputnik V".
Фактично, "AstraZeneca" - це є експортний варіант "Спутніка В".
Якщо цю "АструЗенеку" будуть використовувати в Україні офіційно - прививатись нею не буду, краще переплачу/придбаю неофіційно (впевнений, таких пропозицій буде повно)"Пфайзер" чи "Модерну" і зроблю таку вакцинацію собі в приватній клініці
Sergey_7979
Я надав інфу зі слів пана Степанова, навряд ви будите нею привиті безкоштовно, якщо ви не медик чи поліцейскій , а також пенсіонер. Про кількість можете самі порахувати скількі доз країна може придбати враховуючи скільки закладено в бюджет. Ну іще буде вактина від СOVAX, яка на той час буде ще ніхто не знає по по вакцино-трекеру на даний час іде близько 50 вакцин, які в різній стадіі розробки знаходяться.
Щодо "Пфайзера " "чи "Модени" почитайте їх офіційну інформацію і там неде не сказано про прямий комерційний продаж. , а це вказує що офіційно найближчим часом у віільний доступ вони не попадуть, про " контрабас" я раніше писав , чи ви важаєте що каскадного холодильного обладнання на кожному кроці валяється бери не хочу? тоді краще не прививатися зовсім якщо на таке піде.
Dusik1981,
знаючи наших людей, обов'язково певна кількість медикаментів буде йти "наліво", зберігаючись у тих самих холодильниках, де й медикаменти, які підлягають суворому обліку.
У великих приватник клініках (типу, Борис, Добробут, Медіком тощо), впевнений, холодильники на -70С є, якщо ще нема - власники докуплять. До того ж недавно промайнула інформація, що одне українське науково-виробниче об'єднання (здається, з Вінниці), розробила дослідний зразок і проходить процедуру сертифікації портативних (переносних) холодильників, здатних тримати температуру -70... -80 С
Так що місця для збереження вакцин в Україні є, було б бажання та можливість їх отримання.
МОЗ Італії орендує/викуповує по всій країні вантажні автомобілі-рефрижиратори (від мікроавтобусів до фур), холодильне обладнання в яких дозволяє витримувати потрібний температурний режим
Sergey_7979,
ви мабуть трішки нен в курсі, але вакцини трішки не так маркуються зберегіються і подається звітність по них, при бажанні там можно кожну дозу відслідкувати. Тому "лівачить" з мізнародним надходженням "дуже через руки проктолога ".
Щодо холодильного обладнання то в країні з таким поки проблеми , є невелика кількість у вірусологічних лабораторіях і у генетиків (і то не всіх). Тому ось проблема в тому що немає де зберігати і як транспортувати велику кількість вакцин для яких потрібні низьки температури. Можливо, тому МОЗ і не звязувалось с Пфайзером, а те що є в наявності не обовязково в робочому стані (приклад по Житомирщіні з киснем тому підтвердження), але це моя думка.
Щодо виробників, не хочу нікого ображати, але українськи виробники , особливо науковці, це вчорашній день. Виробництво українських ПЦР-тестів тому підтвердження. Да і особистий досвід роботи з українськими тестами для стерилізаціїїтаке доказує.
аватар Apyatka
Про українських виробників не згодна. Вінницькі та одеські розробки в алергології (підприємства "Імунолог", "Сіместа"), нічим не гірші німецьких, іспанських, італійських. Якісь заскорузлі уявлення у вас про українців та їх мізки.
аватар camomille
Как же хочется верить, что летом полетим...

ах обмануть меня нетрудно, я сам обманываться рад
Apyatka
Поїдте подивіться з чим "Сіместа" особливо все що касаєтся мікробіології і хіміїї, і побачете що українське там тільки пакування. Приходилось і з ними працювати , адля порівняя подивітся на ШВЛ українські та порівняйте з "китайцями". Проблема в тому що погрішності українськи виробники закладують велики не для сучасності.
аватар Sergey_7979
Все ж вакцини у приватних клініках України будуть:
https://censor.net/ru/news/3239241/vaktsina_ot_covid19_dlya_gosudarstvennyh_i_chastnyh_kli nik_popadet_v_ukrainu_odnovremenno_ekspert_minzdrava/sortby/tree/order/asc/ page/1#comment_75318496

Питання тільки в ціні
аватар nadezda2017
Народ,или я такая тупая,но не понимаю..... 43 короновируса открыты и изучены,7 из них признаны опасными для человека. В том числе и нынешний. Вирусы постоянно мутируют,постоянно меняются.мы живем среди них. Уже не по одному разу переболели. Неужели можно надеяться на то,что вакцина угадает,какой вирус посетит нас. Это надо создать тогда универсальную вакцину. Но это точно не в этой жизни. Природу не обмануть!
Это то,что касается природных вирусов. Но,как вариант,возможна утечка вирусов искусственно созданных в лабораториях.
И нельзя сравнивать вакцинацию от кори,оспы,полиомелита с многообразием короновирусных инфекций.
Лично я считаю, что спасение только в иммунитете. Вот ученым и надо работать над лекарством, способным повышать и поддерживать иммунитет, по крайней мере для людей из группы риска. Тем более,что есть от чего отталкиваться. Интерферон,например.
аватар Apyatka
dusik1981, тож давайте домовимося, що рукожопи в Україні є, але не всі) Ми ж з вами не рукожопи?)
Що стосується Сімести - це не тільки пакування, хоч вони і використовують світові досягнення (а чому ж ні?), також виробляють і свою продукцію. Зовсім недавно закінчилися клінічні випробування велокої низки лінійних блотів алергенів. Показали чудові результати.
Справа не в конкретній Сіместі, а в тому, що ви всіх українців одним скопом обізвали дурнями.
аватар Marsyanchik
Проблема в том, что в Евросоюзе , в отличии от США и Канады, вовремя не заключили и не проплатили контракт на поставку достаточного количества вакцин. И теперь там процесс вакцинации может растянуться на год. Например, Германия получила около 50 000 доз вакцин ( при населении в 80 млн), в то время как СшА уже привили более пол миллиона человек.
аватар Apyatka
nadezda2017, сейчас создана вакцина от конкретного вируса SARS-COV-2. Конкретно этот вирус остановил туризм, усложнил бизнес, унёс сотни тысяч жизней. Вакцинировать от всех короновирусов бессмысленно.
Но, на примере гриппа, мы видим как быстро мутируют вирусы и каждый сезон выпускается новая вакцина. Обычный человек даже не задумывается об этом.
Когда пандемия будет остановлена, возможно вакцина от коронавируса будет разрабатываться как и от гриппа - каждый сезон новая.
аватар Marsyanchik
У Украины вообще нет средств на закупку вакцин. Пока ждут финансовой помощи. Тоесть сначала нужно найти спонсора, потом дождаться своей очереди в ожидании готовой вакцины. Даже трудно представить, когда этот пазл может сложиться.
аватар Apyatka
Sergey_7979 открыла вашу ссылочку.
Странный вывод эксперта (это точно эксперт?)) :"Я не верю в то, что у частников это может появиться раньше, чем у государства. Потому что для любого производителя даже количество в тысячу доз, которое может заказать частная клиника, - для них это ничто, им это неинтересно", - сказала эксперт."

Никакие частники ничего и никогда не покупают у производителей напрямую. Потому, что производители никогда и ничего не продают напрямую. Есть официальный дистрибютер, который закупает для Украины и продаёт как частным медицинским учреждениям, так и государственным. Это касается всех закупок, не только вакцины.
Apyatka,
я нікого не називав дурнями я написав , тільки те що наші науковці так сказать винаходять це вчорашній день. Проблема проста як завжди, помимо мізків потрібна гарна дослідницька і наукова база, але її немає, і ніколи не було.
Щодо вакцин , то представник ЄС повідомила, що найближчим часом комерційного продажу не буде , а якщо комусь пропонують купити то попросила повідомляти в европол.
Враховуючи таке вакцини в комерційному продажу зможуть появитися не раніше 6-9 місяців , і то якщо на ринок виде ще декілька виробників.
аватар camomille
За даними Європолу, шахраї вже почали пропонувати "вакцину від коронавірусу" онлайн, при цьому подібні фальшиві препарати можуть бути небезпечними для здоров'я людини.

Деталі: На тлі початку масової вакцинації у країнах ЄС в інтернеті активізувались шахраї, які пропонують придбати у них речовини, які нібито є вакциною від Covid-19. У Європолі попередили, що той, хто вирішить купити таку "вакцину" у шахраїв, ризикує не лише втратити свої гроші а й здоров'я.

Пряма мова: "Якщо людина стане жертвою подібного шахрайства, це, авжеж, може мати серйозну шкоду для здоров'я".

Додатково: Європол вже повідомив про підозрілі "продажі" державам-членам Євросоюзу та закликав їхніх правоохоронців бути пильними.

41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56