Вопрос o Македонии

Вопрос по теме «Визы и документы»
Чи потрібна віза в Македонію?Чи обов'язкове запрошення?
я хочу поїхати до друга у гості до 30 днів
5 подписчиков  • спросил 2011-04-259 лет назад
аватар sonce.julija
Я не знаю
аватар HAVE_REST
если Вы имеете ввиду Бывшую Югославскую республику Македония - то виза туда нужна. Об условиях открытия - звоните в посольство.
аватар liya_gremory
Доброго дня!!! Наскільки мені відомо, минулого року візовий режим до 15 жовтня між нашими країнами був призупинений (аналогічно з Хорватією), але цього року таких дій наших урядів проведено не було. Водночас знайшла в і-неті таку інфо :
"27 серпня 2010 набуває чинності Угода між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Македонія про взаємні поїздки громадян.
Згідно з положеннями Угоди, громадяни держави однієї Сторони, які в'їжджають на територію держави іншої Сторони з метою ділових контактів, здійснення обміну в науково-технічній, освітній, культурній та спортивній сферах або журналістської діяльності, короткострокового перебування з метою навчання та лікування, а також відвідування родичів або знайомих, в'їжджають, виїжджають і перебувають на територію держави іншої Сторони без візи до 90 днів протягом 180 днів.
Підставою для в'їзду громадян Республіки Македонія на територію України є оригінал запрошення, оформленого відповідно до чинного законодавства України. Підставою для в'їзду громадян України на територію Республіки Македонія є оригінал запрошення, завіреного відповідним державним органом Республіки Македонія."
аватар shumera
в Македонию виза нужна
аватар shumera
но могут быть упрощения, вы лучше позвоните в консульство - вам там более точно скажут.
аватар turdur49
виза нужна и стоит 60евр.сам жду когда отменят,отель забронировали ещё в марте. В консульство в Киеве дозвонится нереально.
аватар turdur49
Вот и дождались! Македония на лето визу отменила.
Отвечу на другие вопросы о Македонии