Готель непоганий,але сніданки жахливі!

Написано: 12 сентября 2018
Время поездки: 3 — 13 сентября 2018
Кому автор советует отель: пожилые люди
Оценка отеля:
5.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 5.0
Сервис: 5.0
Чистота: 9.0
Питание: 8.0
Инфраструктура: 6.0
Готель на 3 з +. Почну з переваг. Ми обрали номер з виглядом на море.Нас поселили на 5 поверсі. Номер чудовий,вигляд на море заворожує. Кондиціонер працює прекрасно,прибирають щодня. Мали нагоду зайти у номер, з виглядом ...в нікуди, балкон маленький,номер як коробочка,дерева одразу впираються в балкон, кондиціонер смердить. Тобто в готелі є різні номера,як просторі і світлі так і ніякі.
Окрема тема сніданки! Якщо чесно, тут окрім булочок з шоколадним маслом та джемом немає що їсти,а і ще сирну нарізку, ну і м" ясна типу бекон на любителя. За 10 днів на сніданок нам подавали: тушену капусту пригорілу, картоплю таку якби її хтось жував і виплюнув,макарони таке враження що їх варили третій раз,розварені ніякі, сосиски напевно найдешевші бо аж відчувався смак туалетного паперу. Сік....без коментарів...це не сік...а так кольорова вода з хімкою.
До пляжу багато сходинок...шт.200 то ж з коляскою і маленькими дітьми сюди не варіант взагалі!
По харчуванню , представники вілли рекомендують Cafe Cafe, ми пішли туди в один вечір,впринципі не погано. Але ми рекомендуємо однозначно Drago! І смачно і культурно і ціни нормальні,порції великі, то можна брати 1 на двох.
Море,тепле й чисте.
Екскурсії! Не беріть у представника вілли. Бо тут Вам скажуть 25 євро. А в Будві ту ж екскурсію можна купити за 16-18 євро і Вас заберуть і привезуть на віллу. Ми брали екскурсію по каньйонах, та Боко- котороському заливу! Гарно! Рекомендуємо дані екскурсії.
Загальні враження від поїздки: Чорногорію варто подивитись один раз,але більше сюди немає чого їхати. Хорватія набагато гарніша!