Гарний готель, їжа погана

Написано: 28 февраля 2024
Время поездки: 21 февраля — 3 марта 2024
Оценка отеля:
3.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 10.0
Сервис: 4.0
Чистота: 9.0
Питание: 1.0
Инфраструктура: 3.0
Заселилися 21лютого, маємо 2 номери(нас 4 : я, чоловік, син 8.5 років і моя мама). Нам дали один номер спочатку, бо другий ще був не готовий. Ми приїхали відмітити мій день народження, який в мене 26 лютого. Коли нам надали другий номер, то виявилося, що в ньому нас чекає торт з написом Happy birthday. Я пішла на рецепшен, показала паспорт і сказала, дякую, але в мене день народження через 5 днів, заберіть торт, поставила його в холодильник) Сьогодні вже 28 число, торт і далі стоїть. Треба казати, що 26го торта не було? Дрібниця здається, але неприємно.
Розташування готелю чудове! Всі номери з видом на океан. Самі номери теж хороші, великі, гарні.
Тепер про неприємне.
1) Пляж міський для серферів. Купа народу на дошках, просто поплавати шансів нема, коли винирюєш з-під хвилі отримуєш чиєюсь дошкою в голову.
Спробував малий посерфіти, йому сподобалось. Чоловік пішов раз поплавати і відмовився категорично знову йти в океан, так само і мама.

Поїхали на пляж Secret beach- там теж хвилі, які викидають на каміння під водою, малий поранив ногу.
2) Їжа. З тим ситуація ще гірша, чим з океаном. УСЯ їжа гостра! Навіть овочеві салати! Те, що не засипано червоним і чорним перцем- залито каррі. На другий день я знайшла шеф-повара і спитала його: де нормальна, не гостра їжа?! В мене дитина на пустих макаронах! То посмажили декілька крилець малому без нічого.
Висновок: найгірший відпочинок за останні 10 років! А ми півсвіту об'їхали, навіть бруднюща Кенія і та була краще!
Не раджу для сімейного відпочинку цей готель. Рахуємо дні до від'їзду додому.
Переведено автоматически с украинского языка. Посмотреть оригинал