Jie Jie Beach by Jetwing 5*– Отзывы

Шри-ЛанкаКалутара Жи Жи Бич бай Джетвинг,Же Же Бич бай Жетвинг,Джи Джи Бич,Жие Жие,Джие Джие,Jie Jie Jetwing Hotel Panadura
Отель расположен в городе Панадура, рядом с пляжем. Из его окон открывается великолепный вид на Индийский океан. Расстояние от отеля до аэропорта составляет 52 км. Отель открыт в 2016 году.Подробнее →
аватар natalya_k
Готель гарний, відносно новий, стан пристойний. Просто не потрібно порівнювати з європейськими 5-зірковими. Вестибюль прекрасний, цікаве архітектурне рішення. Дверей-вікон немає, і взагалі немає двох стін. … Еще ▾ Готель гарний, відносно новий, стан пристойний. Просто не потрібно порівнювати з європейськими 5-зірковими. Вестибюль прекрасний, цікаве архітектурне рішення. Дверей-вікон немає, і взагалі немає двох стін. Заходиш одразу з вулиці, а там прохолодно - чи то кондиціонер працює, чи то з океана вітер. Сидиш на диванчику, прохолоджуєшся, дивишся на океан. У вестибюлі є бар, фонтан, у ньому рибки плавають.
У кімнаті чисто, охайно, прибирають щодня, і не раз на день. Прибирали добре, навіть коли ми не залишали чайових, тож після того ми вже обов’язково залишали по 100-200 рупій. Гід казав, що 100 рупій – це достатньо «на чай», але якщо дуже хочете віддячити, то давайте 150-200 рупій. Якщо у вас буде вибір між sea view/garden view, то вибирайте тільки перший варіант. Все ж приємніше зранку дивитися на океан, а не на залізничні колії та дахи будинків. У нас вікно виходило на океан, і все одно ми чули, коли проїжджав потяг. Цей шум нам зовсім не заважав, тим більше що океан теж шумить неслабо. Хвилі постійно високі, їхній шум відволікає від сторонніх звуків. А взагалі я вважаю, що ні шум океана, ні шум від залізниці не може зрівнятися з шумом від мавп (під час екскурсії ми ночували в іншому готелі, в Канді, де вночі кричали і грюкотіли чимось мавпи – от в такому готелі нікому не порекомендую жити). У кімнаті є кондиціонер, холодильник, чайник, чай-цукор і воду прибиральники постійно поповнюють. У ванній фен, у шафі – сейф і праска, усе працює. Телевізор шикарний, великий екран, але я не знайшла цікавих каналів. Проклацала перші 30 – усі місцеві, тож вимкнула і більше не вмикала. В океані на хвилях весело стрибати, але поплавати не вдасться. Хвилі такі, що для серфінгістів-початківців можна вчитися хвилю ловити. Є басейн, у ньому й плавали.
Снідали в готелі, сніданки у нас були включені. Обід і вечерю можна було доплачувати, але ми ходили в кафе неподалік. В готелі і сніданок, і обід, і вечеря – це шведський стіл, тобто плати 3000 рупій і їж що і скільки хочеш. Ми начитались відгуків, і сходили в так званий ресторан за кілометр від готелю і в кафе за 150 метрів від готелю – смачно в обох, ціни приблизно однакові (виходить десь по 2000 рупій на людину), але вирішили ходити в кафе, бо це ближче. Крім того, там страви смачніші завдяки фірмовим соусам від Ану, яка готує їх вдома і приносить у ресторан уже готові, щоб не розкривати секрет. У кафе дають меню з цінами, а в ресторані меню немає – вам просто приносять заморожені креветки, краби й рибу, щоб ви вибрали, що саме вам приготувати. Я рекомендую кафе – пройдіть від готелю в сторону міста 150 м і поверніть наліво, пройдіть до кінця провулка і побачите вивіску «Cinamon». Або можете запитати в тук-тукерів – вони чергують одразу за залізничними коліями. Економні туристи розповідали, що виходили в місто і обідали там за 450 рупій (рис, курка в карі і салат). Але я вважаю, що морепродукти смачніші, і на відпочинку можна собі дозволити не економити аж настільки. Порції великі – до морепродуктів дають ще рис і салат – після такого обіду можна й не вечеряти.
Про гроші. Міняти долари потрібно в аеропорту, там курс найбільш вигідний – 177 рупій, а в місті – 170. Щоб у місті поміняти вигідніше, потрібно йти до тук-тукерів – вони знають місця. Наприклад, ми просили завезти нас у банк, а водій перепитав, навіщо банк – коли сказали, що гроші міняти, він повіз нас не в банк, а в магазин електроніки, і сказав, що гроші можна поміняти тут. Як виявилося, тут курс пропонують кращий, ніж у банку – 176 рупій за долар. Так я і зрозуміла, що нам дуже пощастило з тук-тукером – він возив нас не туди, куди ми казали, а запитував, що ми хочемо, і віз туди, де ми могли вигідніше купити якісніші товари. Звати його Налін, дуже чемний хлопець. Запитує англійською, звідки ви, а коли дізнається, що з України, то каже «Слава Україні!». Словом, одразу видно, що наших JoinUp у цей готель регулярно постачає. Я цін особливо не знала, Налін привіз мене в магазин, де я купила шовковий шарфик за 2900 рупій, і не знала, мало це чи багато. Але іншим разом інший тук-тукер (не було Наліна на місці, і ми поїхали з іншим) завіз нас у дорогий магазин, де такі ж шовкові шарфики коштували по 7000 рупій. Я тоді дуже пошкодувала, що не дочекалась Наліна. З ним таки вигідніше їздити за покупками. Ми з ним одразу обговорювали маршрут і вартість (з попередніх відгуків знали, що це потрібно для уникнення непорозумінь). Якщо ви катаєтесь по місту на невеликі відстані, за це просять 300 рупій, а якщо вам потрібно в магазин, який в іншому місті, то це 500-600 рупій. Звісно, можна ходити пішки і шукати магазини чи базар самостійно, але в 30-градусну спеку все ж приємніше покататись на тук-туці. Плюс, це екзотика і пригода.
Про екскурсії теж можна запитати у тук-тукерів. Вони всі направлять вас до Лаліта, який трохи знає російську. У нього екскурсії дешевші, ніж у гіда. Ми купили у гіда, тому що він взяв нас «тепленькими», коли ми щойно приїхали в готель і ще не заселились. Це була дводенна екскурсія – в Канді та Сігірію, коштувала 100 доларів, і ще 70 доларів (у рупіях) треба було взяти із собою на вхідні квитки в національний парк і храм тощо. До речі, саме місто Канді ми майже не побачили – лише парк і храм зуба Будди. Але загалом екскурсія цікава, спочатку поїхали кататися на слонах, потім – сад спецій (навішали нам лапші про аюрведу, щоб впарити креми і таблетки втридорога), чайна плантація і фабрика, де виготовляють чай (купувати його там недоцільно, бо дорого, а у нас, в принципі, такий самий у супермаркетах продається), потім – у Канді ботанічний сад і храм. І цього було б достатньо, як на мене. Якби я знала, що на другий день екскурсія в Сігірію передбачає підйом на гору при 33 градусах на сонці, я б ні за що не поїхала. А так тепер маю уявлення про розміри колишнього королівського палацу (хоча від нього залишилися тільки підмурки). У Лаліта купили екскурсію за 20 доларів – річкове сафарі, там фотографували варанів, мавп і колібрі (це вже що пощастить побачити), потім їздили в Галле дивитися на черепах, які підпливають до берега (щоб на них подивитися, треба зайти по пояс у воду і зверху дивитися, торкатися не дозволяють, до берега гнати теж не можна, тому краще їдьте на черепахову ферму), потім дивилися фортецю і маяк. Екскурсія зайняла цілий день.
З фруктів найбільше сподобалися ананаси – набагато солодші й запашніші, ніж ті, що привозять до нас. Вони коштують недорого – десь 160 рупій за кілограм, але перш ніж купувати, подумайте, як ви будете їх різати. У нас ножа не було. Ми подзвонили в обслуговування кімнат і попросили, щоб його нарізали. Почистили і нарізали гарно й акуратно. Додаткової плати за це з нас не стягнули, я просто дала 150 рупій чайових. Банани їхні нас не вразили, у нас смачніші. Хоча й чула відгуки, що їхні банани кращі. Фрукти, на які в них не сезон, можна купити в супермаркеті.
Вид з кімнати на 4 поверсі
аватар vs_hecby
Дуже задоволені що вибрали саме цей готель. Чуйний персонал, виконували будь-яку наше прохання! Чисті номери з білосніжною постіллю, рушниками, халатами!) Також в номері є чайник, чай, кава, праска, прасувальна дошка, сейф!!! Wifi працює по всій території готелю крім пляжу. … Еще ▾ Дуже задоволені що вибрали саме цей готель. Чуйний персонал, виконували будь-яку наше прохання! Чисті номери з білосніжною постіллю, рушниками, халатами!) Також в номері є чайник, чай, кава, праска, прасувальна дошка, сейф!!! Wifi працює по всій території готелю крім пляжу.
У нас були тільки сніданки і вони були дуже смачними!) Нам сподобалися милк шийки, ласси це те що обов'язково потрібно спробувати і якщо вийти з готелю, перейти залізничну колію і піднятися вгору, дійти до центральної дороги і повернути ліворуч там є juice shop, багато різноманітної випічки, супермаркети, трохи далі пройти там і автобусна станція і ринок і китайський ресторан є але ми в нього не ходили) є і Burger King і Pizza Hut) Нам дуже сподобався індійський ресторан Mango Mango, і ще один ресторан морепродуктів на пляжі з красивим видом до нього можна дійти по пляжу, якщо стояти спиною до готелю а попереду дивитися на океан то йти потрібно вправо)) хвилин 10 приблизно)
В готелі правда багато китайців, але вони нам зовсім не заважали)
Якщо замовляти номер з видом на океан, це не буде для вас проблемою. І з іншого боку є і плюс, ми їздили і в Коломбо і в Канді і в Галле на поїзді і це було зручно, швидше ніж на автобусі і скажемо так можна відчути країну зсередини є місця які варто відвідати.
Я рекомендую цей готель! Ми залишилися дуже задоволені! Моя порада не слухати нікого що там тільки один ресторан який поруч з готелем, а прогулятися або взяти тук тук) на прокат і обов'язково побувати в Mango Mango!) Та інших ресторанах, нами перевірено там є куди піти повечеряти рекомендую дякуємо за прекрасний відпочинок.
аватар bykovetz
Находится на самом берегу.Вид на океан и пальмы.Тихий пляж, относительно чисто.Отдыхать на пляже понравилось. В отеле много китайцев, шумные, беспардонные, (это минус )... Питание среднее, однообразное. … Еще ▾ Находится на самом берегу.Вид на океан и пальмы.Тихий пляж, относительно чисто.Отдыхать на пляже понравилось. В отеле много китайцев, шумные, беспардонные, (это минус )... Питание среднее, однообразное.Покупали морепродукты на рынке , готовили хозяева в частном доме возле отеля.У тук тукеров спросить, или же они сами предложат.Подружились с тук тукером зовут Тарака, РЕКОМЕНДУЮ, остальные так себе..Этот Всегда чисто одет, аккуратно водит, возит за покупками только где свежие морепродукты .(Попробовали очень много чего.)Можно у него заказать большие мидии океанские.Просто огромные. Немного понимает русский, английский чуть лучше.Учили украинскому.. Смышлёный.Мы ему понравились, пригласил к себе домой.Мы первые белые люди в его доме и в районе где он живёт.Семья большая.Очень приветливые люди.Получили массу положительных эмоций общаясь с семьей.Они добродушные , милые такие .Пригласили ещё и второй раз перед отъездом.Общаемся и теперь.На экскурсии далеко не ездили.Были в местных храмах.Понравилось очень. Попросите Тарака и он отвезёт вас в отдаленные районы где живут его друзья, это капец....еще тот ...Отель да и сам городок для спокойного отдыха, без детей.Спрашивали у тех кто ездил на экскурсии от гида, то не очень понравилось.Сафари по реке то же не ахти.Выбирайте сами..

Расположение 27 км от г. Коломбо. 33 км от г. Бентота. 15 км от г. Дехивала-Маунт-Лавиния. 52 км от международного аэропорта Бандаранайке.
Пляж

Услуги консьержа, круглосуточная стойка регистрации, доставка еды и напитков в номер.

Всего в отеле 176 номеров и 2 сьюта.

Телевизор с плоским экраном, спутниковое телевидение, ванная комната с ванной или душем, потолочный вентилятор, сейф, мини-бар, Wi-Fi (бесплатно), телефон, фен, бесплатные туалетно-косметические принадлежности, уборка номера (ежедневно).

Адрес Uyankele Cross Road, Panadura, Sri Lanka, 12500
Телефоны: Reservations : +94 114 709 400, Fax : +94 112 345 729