Guesthouse Imperator 3*– Отзывы

Отель занимает 400-летнее каменное здание в городе Сплит, в 200 м от дворца Диоклетиана. Рядом находятся супермаркет, кафе, ресторан. Что касается других ближайших городских достопримечательностей, то расстояние до Народной площади (Пьяца) – 100 м, до памятника Гргуру Нинскому – 200 м. Отличный вариант для туристов, интересующихся не только пляжным отдыхом, но также и культурой и историей страны.Подробнее →
аватар mrs.VanDeKamp
Як завжди, не можу не поділитись враженнями. Невеличкий готельчик, розташований в центрі міста, неподалік палацу Деоклетіана. Нас зустріла хазяйка Марина , ознайомила з самим готелем, а також в кращих традиціях гостинності, з місцями куди варто потрапити. … Еще ▾ Як завжди, не можу не поділитись враженнями.
Невеличкий готельчик, розташований в центрі міста, неподалік палацу Деоклетіана. Нас зустріла хазяйка Марина , ознайомила з самим готелем, а також в кращих традиціях гостинності, з місцями куди варто потрапити. Зазначу, що спілкується Марина англійською та хорватською. Розповідала детально, за що ми їй дуже вдячні. Тому, якщо ви на цих мовах німі, ніби риба, то гід ваше ВСЕ !)))
Ще скажу, що це, мабуть, найчистіший готель в Європі , з мною бачених (так, бачила я багатенько). Кімната охайна, достатнього розміру. Шафа, телевізор, кондиціонер, безкоштовний WI-FI, велике дзеркало, холодильник, чайник - все є. Ванна кімната чиста, рушники, фен в наявності. Єдиний недолік - на 6 днів три флакона косметики замало.

Прибирання було рази три. Мені здалось, що достатньо.

Вуличка, де розташований готель спочатку здалась гамірною, але при зачинених вікнах - нічого не заважало відпочинку.

А ще комплімент від хазяйки - фрукти :)

Наприкінці подорожі поза готелем виявили кафе з непоганою кухнею.

Вигляд з вікна? У внутрішній дворик. А нашо він вам?))) Коли ви нарешті у Спліті! Й до Дубровника, Трогіра й Національного парка Крка не так вже й далеко!!! Однозначно рекомендую!

Дворец Диоклетиана
Сплитский собор
Архитектура, История, Религия
Улица Мармонтова
Улицы, площади, видовые места

Расположение Расстояние до международного аэропорта Сплита составляет 12 км.
Описание пляжа Ближайший пляж находится в 1 км от отеля.

Камера хранения багажа.

Всего в отеле 5 номеров, в том числе апартаменты с мини-кухней.

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, спутниковое ТВ, письменный стол, холодильник, кофеварка/чайник, фен, душ.

Адрес Ul. Priora Petra 6, Сплит, Хорватия
Телефоны: +385 92 322 2900