Отзывы и рассказы об отелях Биограда

Нет сообщений о Биограде   Написать
Рассказы туристов о Биограде добавить рассказ
ХОРВАТІЯ море- сонце-сосни
Відпочивали на початку вересня 2013року. Сім`я двоє дорослих та дитина 4роки. Початково при виборі місяця відпочинку Хорватію не розглядали - вже кілька разів були в цій країні,в останнє в 2006 році в середині вересня попали на дуже холодну погоду.
Враження від Біограду-на- морі
Біоград-на- мору - тихе європейське містечко. На фото виглядає так, що потопає у сосновому лісі. Насправді, це парк з дуже залюдненими алеями. Відпочинок спокійний, людей багато, але ніхто нікому не заважає.
 •  10 лет назад
наш сімейний відпочинок
Відпочивали сім"єю двоє дорослих та троє маленьких діток. Мої враження від перебування в готелі "Адрія": Плюси: -Номери класу Суперіор зручні, чисті, з хорошою системою кондиціювання, гарним плазмовим телевізором.
Чудовий відпочиник
Ми відпочивали у готелі в липні 2013 - сім"я 2 дорослих і 2-є дітей (3 і 11 років). Відпочинком дуже задоволені. Співвідношеня ціни/якості оптимальне, навіть можна сказати якості трошки більше ніж очікували на 3*.
Гарний сімейний відпочинок
Ми (4 дорослих і 2 дітей - 4 і 1 р.) відпочивали в Адрії наприкінці літа. Відгуків про готель не знайшли, але нам підходив піщаний пляж і час вильоту. Хорватія зустріла нас чистим повітрям і гарною погодою, лише у день від'їзду похмурніло.
Звіт про відпочинок
Їздили утрьох: двоє дорослих і дитина 3,5 роки. Особливо не вибирав, бо не було часу чекати на наступний чартер (зі Львова в Задар по суботах). Почитав відгуки на іноземних сайтах і вирішив, що можна їхати, бо середній бал цього готелю 7 з 10-ти.
Очень хорошо отдохнули!!!!!!!!!!
Ми відпочивали у готелі Адрія 3* з 7 по 14 липня. Готель хороший, правда не новий але у нас був номер після ремонту, все новеньке, чисте. Правда сюрпризом було те що навіть щоб покласти в міні бар водичку свою потрібно було платити за користування холодильником((( Купалися у відкритому басейні лише...
Сельский курорт
Поехали в Хорватию в самом начале сентября: с одной стороны уже не сильно жарко, а с другой уже и не особо дорого (по сравнению с июлем-августом). Впечатления - двойственные: с одной стороны бог сделал все, что бы люди чувствовали себя как в раю (изумительное по чистоте и прозрачности море, обалден...

Еще о Биограде