Budvanka Villa 3*– Отзывы

Вилла расположена в тихом месте, недалеко от центра города и развлечений, с панорамным видом на горы и город.Подробнее →
аватар maringarkusha
Наш номер навіть перевершив очікування, дуже затишний, є все необхідне, досить великий балкон на якому зручно сушити речі після купання чи прання, до речу в номері є пральна машинка, це величезна перевага для пляжного відпочинку. … Еще ▾ Наш номер навіть перевершив очікування, дуже затишний, є все необхідне, досить великий балкон на якому зручно сушити речі після купання чи прання, до речу в номері є пральна машинка, це величезна перевага для пляжного відпочинку. Вдале розташування вілли, хвилин 15 до моря та до старого міста, недалеко ринок Зелений маркет та автовокзал, поруч супермаркет та пекарня. Дуже привітний господар, зустрів, все показав та розповів як куди дійти, що де краще купити, де гарний пляж, ще й подаруночок нам залишив. В номері було чисто, ліжка зручні, не тверді та не занадто м'які, спалося добре. Дякую Юрію за гарний відпочинок!!!

Остров Св. Николая
Черногория, Будва
Активный отдых, Пляжи, Природа
Пляж Яз
Черногория, Будва
Пляжи, Природа

Расположение в 350-ти метрах от центрального рынка, автовокзала, почты и в 15-ти минутах пешком от Старого Города и пляжа. Множество ресторанов и баров расположены рядом с отелем. Расстояние до аэропорта: Тиват 21 км, Подгорица 65 км, Дубровник 90 км.
Описание пляжа До пляжа 750 метров
  • галечный пляж

Трансфер, Охрана, Обслуживание номеров, Многоязычный персонал.

В отеле 8 номеров, Studio Apartment, One bedroom Apartment.

• интернет wi-fi
  • кухня/кухонный уголок