Bonavista Hostal 2*– Отзывы

Отель расположен в нескольких минутах ходьбы от пляжа в городке Калелья. В часе езды находится аэропорт Барселоны. Отель подойдёт для отдыха семей и групп друзей.Подробнее →
аватар Homka
 •  ездил(а) 10 месяцев назад
Готель знаходиться в самому кінці міста Calella, а через дорогу вже інше місто, де знаходиться прекрасний супермаркет Consum. Зустрів нас російськомовний Мартін, все розповів, я одразу попросила чайник в номер і фен. … Еще ▾ Готель знаходиться в самому кінці міста Calella, а через дорогу вже інше місто, де знаходиться прекрасний супермаркет Consum.
Зустрів нас російськомовний Мартін, все розповів, я одразу попросила чайник в номер і фен. Чайник дав одразу, а от фен сказав що дають лише посушитися і повертаєш на ресепшен.
Номери всі маленькі, але досить зручні, все нове, матраци зручні - ортопедичні. Вбиральня в новій сантехніці, дуже приємно. Постіль за тиждень змінили 1 раз, рушники ні разу, ми й не просили, треба берегти природу.
Потрібен був штопор, без питань теж дали. Холодильника в номері немає, але харчі клали на 1 поверсі без проблем. Мікрохвильовкою користувалися у столовій, за потреби.
В хостелі лише сніданки, одні і ті ж самі, але нас все влаштовували, голодними не йшли. Обідали і вечеряли з магазину Consum, ціни приємні. В кафе дорогувато. Піца Маргарита 9.9 євро, паелья 26 євро, кола 0.33 - 2 євро.
Кондиціонер безкоштовний але ми, майже, ніколи ним не користувалися, тому що вночі прохолодно і це класно.
WI-fi безкоштовний, працює якісно. В номері є телевізор, та кому він зараз потрібен.
В нас номер виходин на внутрішній двір, де також внутрішні дворики будинків поруч і єдиної 18 поверхівки у місті. Тому в нас постійно була тиша, окрім обіду, коли місцеві купалися у басейні свого двору.
Інші відпочиваючі, що жили ближче до маяка, казали, що постійно в них було шумно, кричала молодь і т. д. Тому робіть висновки де краще обирати готель.
Пляж за 10 хв від готелю, йдеш прямо, нікуди не звертаючи, через підземний перехід і ти там. Пляж пісчаний, дуже приємний, широчезний, місця повно, один від одного лежиш на відстані, за виключенням пляжу ближче, знову ж таки, до маяка. Лише в суботу приходять місцеві і трошки пляж на 1 лінії наповнюють. Море прекрасне, ніякого різкого спуску немає, чиста прозора вода далеко в глиб, і дно рівнесеньке без каміння і водоростей, найчистіше. Плавають рибки, які ні разу не вщипнули, лише медуза, в чорну крапочку, нас всіх пережалила, але через 20 хв. все пройшло.
Парасолькою не користувалися (на ресепшені 5 євро на тиждень) бо весь час були або у воді, або хмарка налітала.
Їзжили самостійно у Барселону, на електричці, 11 євро в обидві сторони за людину. Проклали собі самостійно маршрут у гугл мепс і всі видатні місця пройшли за 8 годин. Тут їли у МакДональдз, ціни, як у нас.
Є єдина центральна вулиця наякій купа кафе і 2 сувенірні лавки великі, зайшовши на іншу вулицю, де будинок з кактусами, є дешевша сувенірна лавка.
Іспанія сподобалась, можливо повернуся на відпочинок з чоловіком.
18 поверхівка вулиця до пляжу столова пляж вечеря в кафе на 24.5 євро обід з магазину на 20 євро
аватар 86jjj
Мне понравился отель. Персонал приятный, есть русскоговорящий менеджер Мартин, всегда поможет советом. На рецепции дают карту городка Калелья и отметят на ней все, что Вас интересует (рынок, вокзал. … Еще ▾ Мне понравился отель. Персонал приятный, есть русскоговорящий менеджер Мартин, всегда поможет советом. На рецепции дают карту городка Калелья и отметят на ней все, что Вас интересует (рынок, вокзал. . ).
Лифта в отеле нет. Wi Fi прекрасный, завтраки ок! Завтрак начинается с 8.30, но можно прийти и в 8.10. Есть телевизор в номере, балкон. Фен попросить на рецепции. Если нужно что положить в их холодильник, не откажут, помогут.
На улицу выше находится автобусная остановка (сообщение между городками и в Барселону). От отеля пять улиц вниз и вправо еще пару кварталов - вокзал, т. е. самый недорогой транспорт по Коста Маресме. Напр. , 5 евро туда и обратно до Бланеса (15 минут), а из Бланеса 2.85 евро автобус Pujeol до Тоссы де Мар (дорога 30 минут и съездить обязательно! ). До Барселоны в один конец - 4.90 евро.
До Пинеды можно дойти пешком, автобусом, электричкой. До Сен Пол де Мар тоже можно пешком туда и обратно, я ходила, по дороге за маяком очень красивый панорамный вид на море.
По средам с 9 утра и до 13 собирается рынок Калельи, где можно недорого купить вещи и фрукты, сыры и т. п. И в субботу еще один рынок, большой и крытый, недалеко от отеля Бонависта.
Рядом с отелем наверх большой супермаркет Консумо.
От отеля вниз пять улиц -главная пешеходная улица Эглесиас, где есть разные бутики, кафе, ресторанчики.
По городку легко передвигаться пешком, не потеряетесь, потому что он расположен вдоль берега. Внизу - электричка и море, наверху - автобусное сообщение. и еще по Калелье бродит маленький поезд.
Calella. Маяк (Far de Calella) Hostal Bonavista. Большой городской пляж. Городской пляж, вид по дороге к Сан Пол де Мар. Пляжики по дороге к Сан Пол де Мар. Пляж Rocapins по дороге к Сан Пол де Мар. Пляж Rocapins по дороге к Сан Пол де Мар.
аватар 86jjj
Рядом с отелем наверх большой супермаркет Консумо.

Расположение 40 км от г. Барселона.
Описание пляжа Пляж Калельи в нескольких минутах ходьбы.

Круглосуточная стойка регистрации, факс/ксерокопирование, места для курения.

Всего в отеле 30 номеров.

• кондиционер (не во всех номерах)
  • кабельное/спутниковое ТВ (не во всех номерах)
Адрес Carrer Monturiol 155-159, 08370 Calella (Barcelona)
Телефоны: +34 93 769 15 54,
+34 639 49 19 69