Вопрос o Шарм эль Шейхе

Вопрос по теме «Посоветуйте отель»
Який готель порадите для 2+1 (11 років сину) на кінець листопада - початок грудня? Бюджет на 8 днів/7 ночей порядку 1000$. Цікавить звичайно підводний світ, особливо крилатки
11 подписчиков  • спросила 2021-08-242 месяца назад
аватар zolotko.lud
Теж послухаю)))
аватар cgistalker
Я как всегда за dreams beach.
аватар cgistalker
В январе уже есть риск словить неблагоприятную погоду.
аватар taran_natala
Дрімс Біч на крилаток та на підводний світ не багатий. Гленьте курорт Дахаб готель "Хепі Лайф Вілидж" (якщо Ви не дуже вибагливі щодо готелів), там хоть і підводний світ відносно не багатий, але саме крилаток стільки я в одному місці ще не бачила. Для грудня отель однозначно підходить.
аватар olga.drachevska
taran_natala, читала, що в Дахабі може бути сильний вітер вже в цей час.
Чи початок місяця ще відносно не вітряно?
аватар olga.drachevska
cgistalker, а чому саме цей готель радите ;)?
Я на нього періодично дивлюся, але мені тепер лячно за все, бо ми були в Otium Park Amphoras Blu і там рейтинг високий, але я так і не зрозуміла за що...
аватар zaeugene
Больше всего крылаток мне встречалось в джаз бельведер. Там под понтоном их семья живет. Штук 5-7. Есть и огромные и не очень и маленькие.
аватар taran_natala
Цей отель закритий горами, була на Новий рік, майже не вітрило, сноркали кожного дня. Отель не дорогий, але мені, чесно кажучи, далеко не все сподобалося. Але крилаток повно, коли сонце починає сідати за гори.
аватар olga.drachevska
taran_natala, я згадала, що я на нього дивилася, читала відгуки і він мені здався досить цікавим як на наш бюджет.
Що саме Вам не сподобалося, бо я, наприклад, найбільше дратуюс від відсутності шумоізоляції.
аватар olga.drachevska
zaeugene, якщо я не помиляюся, то Jaz Belvedere не з бюджетних готелів)
аватар taran_natala
Це моя суб'єктивна думка. Там є і підводне відео.
аватар taran_natala
А щодо Дрімс Біч, то він розташований в Хадабі, поруч з Отіум, але ріф у нього бідніше через навісні скелі.
аватар olga.drachevska
taran_natala, Dreem Beach в Рас Ум Сід, не в Хадабі)
Я подивилася, мід ними відстань 15 км)
Відносно якостей рифу я, звичайно, не стану сперечатися. Ми були лише в Отіумі і їздили до рифу Фараана. В Отіумі риф нам був цікавим. Дуже багато різноманітних риб. Особливо сподобалася крилатка (бачила лише раз), баракуда (так само), тунець (часто), черепаха (один раз), рибка-напильник, флейта, янгол, пікассо, бачили їжаків що ховались у нірках, хейлін мітлохвостий, багато риб хірургів і оранжевоіглих риб-носорогів. Звичайно ще багато кого, типу сержантів і т.д.
аватар zaeugene
olga.drachevska "якщо я не помиляюся, то Jaz Belvedere не з бюджетних готелів)"
Я его ТСу не посоветую - и бюджет выше и рифа нет домашнего, хотя есть рядом.
Просто вспомнил, где больше всего крылаток видел :)
аватар olga.drachevska
По Dreams Beach я помилилася, щось мені карта не те підказала(((

А які рибки вважаються рідкісними? Цікаво де ж у Шармі найкращий риф)))
аватар Vika284
"Цікаво де ж у Шармі найкращий риф " Рас Насрани район Мелтона , Барона, Альбатрос паласе

Еще район между Хадаба отелей РУеС и Шарм ель Майя на частных и диких пляжах

Был недавно вопрос по рифам Шарма https://www.turpravda.ua/eg/sharm_el_sheyh/question-103349.html#answer830269
аватар cgistalker
olga.drachevska на моем опыте в этом отеле лучший риф и самая большая концентрация рыбок.
аватар Vika284
Рас Насрани как раз очень ветренный район , на конец ноября еще можно подумать смотря какой ноябрь будет

2+1 из Киева 7 ноч с 25.11-5.12

Coral Beach Montazah 4* -1045$

dreams beach 5* - 1008$

Continental Plaza Beach 5* - 1025$ там достойный риф

Turquoise Beach 3* - 928$ только для проживания, и отдельно для посещения диких и частных пляжей в этом районе где есть достойные рифы

у Hilton Шаркс тоже достойный риф , но немного выше бюджета -1166$
аватар cgistalker
"...але мені тепер лячно за все, бо ми були в Otium Park Amphoras Blu..."

olga.drachevska Теперь вы понимаете почему я Вам рекомендовал для первой поездки в Египет брать 7 ночей, а не 10?))))
аватар olga.drachevska
cgistalker, так))) І чесно кажучи нам вистачило 7 ночей, думаю що більше то вже може бути трошки нудно.
Ми, звичайно, могли б собі ще щось вигадати, але і так наситилися.
У Туреччині мені мінімум 10 днів потрібно, а то і два тижні)
аватар taran_natala
По ріфу в Шармі найбільше сподобалися Раз Назрані, Паша Бей та початок Гаденс Бей, але в більшості готелі в цих бухтах не дешеві, а ті, що дешевші мають дуже низький рейтинг. Також сподобався початок Набк бей, але на зиму абсолютно не підходить.
аватар olga.drachevska
А як щодо Concorde El Salam Sport Area 5*? Щось немає свіжих відгуків тут, хоча на Гугл мапс вони є...
аватар taran_natala
У мене був колега, знаю з якими ріфами порівнював, дуже не радив цю бухту для снорка
аватар olga.drachevska
taran_natala, ох же ж як важко. Або готель нормальний або риф хороший.
Хочеться все і одразу та й так, щоб за 10$ ))))
По опису він мені просто дуже сподобався і відповідає моїм критеріям.

Бо, наприклад, Continental Plaza Beach поради, а я такий великий не дуже хочу ще і відгуки такі, що страшно стає...
Як я вас розумію))))
аватар cgistalker
olga.drachevska Лично мое мнение, что от Египта точно не стоит ожидать хорошего сервиса, во всяком случае в диапазоне до 1000$. И не факт, что за египетский хороший сервис имеет смысл переплачивать в несколько раз. Если Вам зашел подводный мир (я только ради рыбок туда и летаю), то делайте больше акцент на то, где красивее риф и не штормит, а на сервис просто закрывайте глаза. У нас даже тот же самый дримс бич в разное время вызывал разные впечатления (цена правда тоже проседала соответственно), но рыбки никогда не обидят))))
аватар taran_natala
Continental Plaza Beach ріф набагато цікавіший ніж в Отіум. Корал яскравіше, концентрація риби набагато більша, є мурени, здоровенні скати-орляки, наполеоша і все те, що Ви бачили, але у більшій кількості
аватар olga.drachevska
cgistalker, я десь подібні думки і маю. Беремо щось не надто дороге, але не відверте фу і погане. Краще обрати цікавий підводний світ ніж, наприклад, гірки чи вишукане харчування. А зекономлені гроші витратити на екскурсії і, можливо, таки отримати сертифікат дайвера (мені сподобалося занурюватися). Але і снорклінг мене влаштовує)))
Загалом у мене є три фаворити, але, можливо, ближче до бажаних дат щось зміниться по вартості/можливості.
Десь читала, що Мовенпік хвалили і за сам готель і риф. Можливо на нього глянемо)
аватар olga.drachevska
Vika284, Coral Beach Montazah 4* 18+((( Ми з сином 11 років будемо летіти.
аватар vezha2
Мовенпік також не з дешевих
Отвечу на другие вопросы о Шарм эль Шейхе