Continental Plaza Beach & Aqua Park Resort 5*– Отзывы

ЕгипетШарм эль Шейх Континентал Плаза Бич Резорт,бывш. Inter Plaza Beach,Continental Plaza Aqua Beach
Отель находится на берегу моря, в курортном районе Шаркс Бэй. Разделен зданием ресепшн на две территории: Fayrouz – вокруг бассейна и Coral – с видом на море. Открыт в 2002 году, а последний ремонт произведен в 2017-2018 г. Отель прекрасно подойдет для семейного отдыха, романтического путешествия или для поездки в кругу друзей.Подробнее →
аватар viosan.save
Ну начнём!!! Приехали в отель в 8.00, сразу одели браслеты и идите кушайте, а мы подберём вам номер. Заселили в 12.00 (это нормально при заселении обычно не раньше 14.00), на ресепшн за работу ребят 5+ , молодцы, к ним вопросов нет. … Еще ▾ Ну начнём!!! Приехали в отель в 8.00, сразу одели браслеты и идите кушайте, а мы подберём вам номер. Заселили в 12.00 (это нормально при заселении обычно не раньше 14.00), на ресепшн за работу ребят 5+ , молодцы, к ним вопросов нет. Номер у нас был большой (для четверых нормально), но ремонта номер как и сам отель не видел давно. В принципе все работало, кроме балконной двери, при её открытии просыпался весь отель))) Просили смазать на что нам просто улыбнулись). Ну и ладно. Номер на первом этаже, на второй сказали соседи съедали комары. Территория маленькая, но аккуратная. Самое лучшее что здесь есть это пляж, он большой... даже очень. НО понтон дырявый! За неделю так и не рискнула стать на него ногами, хоть почти все ходили и купались. Риф очень слабый! Повторюсь, для новичков супер! На пляже бар! Это вообще отдельная история! Это ужас, грязь, алкоголь в одноразовые стаканы по 10 грамм... НО! Алкоголь весь разбавлен настолько, что это было просто безобразно! Тоже самое и в главном ресторане - алкоголь ВОДА! На пляже в баре стоит отвратительный бармен и почти всем отвечает, когда вы уже уедете домой. На вопрос почему такой злой, ответил я что клоун перед вами скакать? Мы были в шоке. То же самое и в ресторане... проскакивает фраза вы меня зае........ли!!!! От так! Еда сносная, но однообразная! Ну что ещё? Аквапарк! Это только на бумаге аквапарк... на самом деле две маленькие горки на территории два на два. Ну в общем, отдохнуть можно...
аватар vasylpushkarov
 •  ездил(а) 2 недели назад
Отель замечательный! Кормят неплохо (хочешь не стоять в очереди, приходи пораньше), а не нравится еда, езжай в ресторан или сиди дома, номера нормальные и полотенец хватает (на нас двоих было четыре, 2 для ног и два для тела) и мыло два куска, и туалетная бумага, и два стакана, и холодильник, и сейф, и телевизор, только смотреть можно три канала - два российских и один укр. … Еще ▾ Отель замечательный! Кормят неплохо (хочешь не стоять в очереди, приходи пораньше), а не нравится еда, езжай в ресторан или сиди дома, номера нормальные и полотенец хватает (на нас двоих было четыре, 2 для ног и два для тела) и мыло два куска, и туалетная бумага, и два стакана, и холодильник, и сейф, и телевизор, только смотреть можно три канала - два российских и один укр. (музыка), а два укр. (дебилы) заблокированы. На пляже полотенца выдают с семи утра, каждый день и без всяких скандалов (это я отвечаю и перечисляю для брехливо-недовольных). При мне полотенца не воровали, но рассказывали, что такое бывает, а бывает потому, что свое либо потерял, либо "защущил" (украл) домой в виде презента.

Основная масса отдыхающих кто? Правильно, "культурные братья славяне", они и уводят эти полотенца. А кто бросает на ухоженных дорожках пустые стаканы, целлофановые пакеты, окурки и т.д.? Правильно, "культурные, воспитанные братья славяне". Так что нефиг выступать и хаять. Нормальный отель, нормальное обслуживание, нормальная еда, нормальные люди (по крайней мере они стараются это показывать).

Да, кстати о поселении. Прилетели в 6 утра, ждали до 11, поселили без всяких поборов и вымогательств, хотя вначале обещали заселить в 14.00. В барах наливают что хочешь - виски, водка, ром, джин, коктейли, но по норме (не ведро). Напитки по крепости слабенькие, но при желании можно "набросаться". Море, пляж, рыбки, пальмы - это надо видеть самому. Вот и все.
аватар oolek
 •  ездил(а) 2 недели назад
Отдыхали в этом отеле с 2 детьми. Отель огромный, разделён главным зданием с администрацией на 2 части, первая - выход на сад, 2 - ближе к морю. Нашу семью селили в разные номера с видом на сад и кучу от сложённого аквапарка, нам было неудобно с 2 детьми далеко ходить, и 2, 3 эт. … Еще ▾ Отдыхали в этом отеле с 2 детьми. Отель огромный, разделён главным зданием с администрацией на 2 части, первая - выход на сад, 2 - ближе к морю. Нашу семью селили в разные номера с видом на сад и кучу от сложённого аквапарка, нам было неудобно с 2 детьми далеко ходить, и 2, 3 эт. совсем небезопасно, просили переселить, объясняли что с детьми и неудобно, они сказали, что только с доплатой по 10 долл. день, пришлось оплатить чтоб жить ближе к морю на 1 эт. с выходом на бассейн.

Первый день не было горячей воды, пришлось звонить напоминать 5 раз и ещё ходить к администрации чтоб сделали воду. У кого есть проблемы со здоровьем и нет возможности много ходить, этот отель не для них. Отель сделан ступеньками, территория большая, за день от моря в столовую, номер, обратно находили около 6000 шагов. Море супер, рыбок видно из понтона, дети могут сидеть в песке играть, хороший вход в море для детей, места на пляже достаточно, пляж большой.

Еда как и у всем Египте - курица, телятина, рыба - были всегда. Те кто первые приходят на обед, ужин, набирали пахлаву, халву, сладости, потом уже несли то, что было, бисквитные торты с разными кремами сверху, так что если хотите что-то вкуснее со сладостей, нужно приходить к открытию ресторана, остальной еды хватало на всех.

В целом отель старый, но уютный, персонал приветливый, хорошо относится к детям, могут помочь донести тарелку, воду, сок. Детский бассейн с подогревом и тот что рядом с большими горками, также подогревается бассейн - тот что выходит на море. Вечером выйти некуда, нужно только ехать на такси в Старый город - 4 долл., Сохо - 4-5 долл. В целом отдыхом остались довольны)
аватар annakryvko1993
 •  ездил(а) 3 недели назад
Стрельнуло мені в голову поїхати в теплі краї якнайшвидше. На вибір туру і готелю пішов один день. Основними критеріями пошуку були: перша лінія, риф, бухта, і щоб недалеко від прогулянкових точок в місті (Ринок, Наама, Сохо), бо готельні анімації мені в принципі ніколи не цікаві. … Еще ▾ Стрельнуло мені в голову поїхати в теплі краї якнайшвидше. На вибір туру і готелю пішов один день. Основними критеріями пошуку були: перша лінія, риф, бухта, і щоб недалеко від прогулянкових точок в місті (Ринок, Наама, Сохо), бо готельні анімації мені в принципі ніколи не цікаві. Тож вибрала Плазу, перелопативши всі відгуки на всіх можливих ресурсах, і будучи готовою до найрізноманітніших факапів. Але оскільки я натрапила на тур за 640$ за двох, то нічого особливого, крім моря і не очікувала.

Ні один страх не підтвердився. Ми були ввічливі - до нас були ввічливі. З рецепцією і обслуговуванням не було ніяких проблем, спокійно доплатили 20$ (з номеру, тобто 10 з людини) за ранній заїзд і пізній виїзд (4 години додаткового часу), і вважаємо це абсолютно нормальним. Офіціанти в ресторанах, прибиральники, водії, і інший персонал був привітний, і завжди йшов назустріч.

На рахунок стану готелю: коментарі про "залишки булої розкоші" в дечому правдиві, це не п"ятірка, все трошки занедбане. Але абсолютно для нас некритично, ще й за таку ціну.

Кухня. Два основні ресторани (перший і другий поверх), їжа різна, не вся смачна, але знайти щось для себе цілком можна. В єгиптян в принципі дивні уявлення про їжу, її смак і спеції, я це зрозуміла ще на другому візиті в Шарм. Тому в перший день я приблизно визначила собі що їстівне, а що ні, і весь відпочинок курсу дотримувалась (по вечорах ітак їздили вечеряти в Фарес). Яєчня (іноді треба за нею постояти в черзі), макаронирис і тушена яловичина, а ще супи - були найсмачніші. Салатів і овочів вдосталь. Випічка шикарна. Головне не брати ковбаси і сосиски, бо цілком і повністю з паперу, що на смак, що по консистенції.

Територія бомбезна, вид з рецепції і ресторанів просто шик. це перше, що вразило в готелі. І повсюди басейни (підігрівався тільки аквапарк і великий басейн з видом на море, достатньо), багато квітів, підсвічені пальми. Красиво загалом.

Пляж звичайний, достатньо великий, але треба мати на увазі, що буває що на всіх лежаків не вистачає, їх рано розбирають. Ми любимо поспати, тому на пляж приходили в 11 - все забито, ми просто розстеляли рушники на піску біля моря і бігли купатись. Але в першій починається обід і пляж пустіє, вибирай лежаки де хочеш.

Риф неперевершений. Оскільки це був головний критерій підбору готелю, то він виправдав абсолютно всі очікування, навіть більше. Це один з найкращих рифів при готелі, які я бачила в Шармі. Бачили купу найрізноманітніших риб, запливали навіть в цілі косяки, а одного разу прямо під нами пропливла двохметрова мурена.
В цілому, прирертись нема до чого, зважаючи яку ціну ми заплатили. Дрібні накладки типу недостатньої чистоти в номері, чи подекуди відсутності столових приборів на столах, абсолютно повністю перекривались морем і враженням від підводного світу. Готель порадував, але засмучували співвітчизники, які на тому all inclusive як з ланцюга зривались. Хамлять офіціантам, вимагають алкоголю і побільше, засмічують пляж, нагрібають їжі як в останній раз, штовхаються в чергах. Аж соромно. Не треба так.
аватар buh_lena
Безветренная бухта, отличный коралловый риф, большая и зелёная ухоженная территория, шикарный панорамный вид из рецепции и ресторана. Есть площадка с маленькими магазинами , но магазины всех видов: масла, ювелирка, хлопок, сладости, оборудование для плавания и снорклинга, папирус, сувениры и все по таким же ценам как и рынок в старом городе. … Еще ▾ Безветренная бухта, отличный коралловый риф, большая и зелёная ухоженная территория, шикарный панорамный вид из рецепции и ресторана. Есть площадка с маленькими магазинами , но магазины всех видов: масла, ювелирка, хлопок, сладости, оборудование для плавания и снорклинга, папирус, сувениры и все по таким же ценам как и рынок в старом городе. Чуть-чуть однообразное питание, но это не критично.
На фото здание где располагается рецепция и ресторан. Панорамный вид с террасы ресторана на море просто великолепен.
аватар Siryi
Початково планували їхати в Єгипет в квітні але порівнявши ціни січня і квітня прийняли рішення їхати в останній тиждень січня. На Continental зупинились завдяки рекомендаціям родичів що вже були тут неодноразово. … Еще ▾ Початково планували їхати в Єгипет в квітні але порівнявши ціни січня і квітня прийняли рішення їхати в останній тиждень січня. На Continental зупинились завдяки рекомендаціям родичів що вже були тут неодноразово. Турагент не заперечив і знайшов гарний виліт в 00-50 26 січня з прильотом 2 лютого в 2-30. Отже повноцінні 8 днів до 7 ночей! Взяли за тиждень в турагента Join Up з Вишневого по Л. Українки. Ми поїхали всім сімейством в 6 чоловік, а отже це- 2 автономні номери2+1і 1+2 ( діти 16, 11, 8, 2 роки). Ціна по 18 тис грн за кожен номер нам дуже сподобалась. Таксист відзначився незнанням розташування терміналу F і вивантажив нас на D. Це нас не розстроїло особливо, бо завдяки Шаттл-басу швидко дістались F. Аеропортні процедури стандартні як тут так в Шармі оператор вже заготував нам заповнені декларації і сканування і фотографування пройшли досить швидко. Купівля sim-картки etisalat трохи затримала: у людей не було решти з 20 доларів( купили 24 гб за 12 дол, наступного разу купимо більше інету як на таку компанію( не вистачило!) і двома сімками. Коли дружина була не поряд позбавлялась інтернету).

Приїхали на автобусі в 6 ранку. Заселяти нас звісно так рано не збирались. Годинку погуляли. І разом ще з одними туристами вирішили оплатити раннє заселення, а це офіційно 20 дол з номера. Одягли нам на рецепшн браслети і сказали йти поки поснідати. Після сніданку на нас вже дивились не так зацікавлено і заселяти вже ніхто не поспішав. Інша сімя заселилась в те що було а ми вирішили чекати бо у нас же 2 номери і поряд. Помучились ми в одязі і на пляжі і на території і коли сил моральних це терпіти не стало пішли на рецепшн. Правда цього разу нас відразу заселили і занесли чемодани. Перший корпус зліва за рецепшн. Біля моря селять за якісь вищі(ми цікавитись вже не мали бажання) суми доплат якщо у вас не зазначено вже в ваучері See. Номери звісно старі але досить чисті і нас повністю задовільняли весь відпочинок. Долар носильщику. 2 шоколадки за принесене ліжечко для 2 річного. Ну і через день замовляли прибирання (теж по шоколадці лишали). Ніхто не вимагав - це наші чайові.

Вода гаряча була постійно. Кондішн не працював але вночі холоду не було. Брали теплі ковдри-покривала з полички. Розташування номерів дуже нормальне оскльки були поряд 2 басейни з обігрівом. А обігрів був дуже хороший вода була в деякі дні ледь не гаряча. А від моря ходити до цих басейнів далеченько вже. 1 басейн з обігрівом з гірками(10-12, 14-16), а другий дитячий з дитячими пластмас гірками-фігурками і водоспадами. В яких любили масажуватись моі діти. Ці басейни - справжня радість для моіх дітей. Що старші що молодші наспускались досхочу, молодший 8 річний впритик до зборів до дому бігав поспускатись.

Аніматори прикольні. Дуже пластичні танцюристи і комунікабельні люди- вдень на пляжі і танці і зарядка з іграми на мілині. Танцювали і донька і дружина і 8 річний шаш. І волейбол о 15-й год( мій старший 11років витримав весь матч години в півтори з дорослими. Ввечері о 20-й ДискоКлуб для малечі. Шкода що реклама всіх цих заходів сарафанна. Ніяких афіш і оголошень. Не знаю чи є в готелю соцмережі? Дізнались про диско лише в ост вечір. Весело було. Більша частина відпочиваючих просто не знає що де коли.

Зустрілись з нашим джойнапівским гідом Мустафою-віддали належне його чудовим( не думав що так розчулю гідом!!!!)акторським здібностям і прикупили в нього дуже класну екскурсіє «все включено” з верблюдами, квадроциклами, купанням в морі і дайвінгом за 75 дол. з дорослого(поіхали я і старші 2 дітей 16 і 11 років)і за нашого 11-річного не платили, що й привабило. Але боюсь, в сезон в нього такоі ціни не буде. Екскурсія вийшла реально меганасичена-снорсклінг в Дахабі чудовий(там ступінь прозорості прибрежки б‘є всі уявлення про позорість) спускались з яхти. Костюми аквалангічні таки доведеться арендувати за 6 баксів. Чудовий обід на яхті з морепродуктів і ухи ще досі згадуємо.

Квадріки прикольно але арафатка і окуляри там не дуже й потрібні-маршрут між горами майже без пустелі досить нескладно для будь кого. Верблюди прикольно але головне дуже триматись як сідатиме верблюд бо це посадка з 2-х ривків)))) дайвінг дуже вдався і сподобався доньці-більше 10 хвилин іто зупинили інструктори. Мені явно не пішов (відверто був з хворим горлом і трохи стало погано) занурюватись бажано здоровим. В фіналі чаєпітіє на дахабському пляжі для дайвінгу (особливість його в зануренні з берега), тут не так багато туристів зате величезна кількість арабськоі молоді- я так зрозумів у них не так багато місць де б молодь обох статей могла неформально поспілкуватись без перешкод. Ще вам запропонують викупити фото/відео звіт з вашого дайвінгу(10 дол). І всієі вашоі поіздки(15 дол на 3 dvd). А дружина тим часом з 2 річ і 8 річними синами з‘іздила в екскурсію на батискафі(це корабель з підводною частиною зі склом) подивились 2 години на рибок- саме цю екскурсію є смисл купувати в кого подешевше(ще продають в центрі дайвінгу на пляжі Контіненталю але в них екскурсіі в середню ціну між гідами і вулицею(30 дол).

Ще JoinUp порадував безкоштовною!!!!! Екскурсією в Старе місто з приміркою моіми дівчатами одягу мусульм жінок і фотографуванням на фоні чудовоі новоі мечеті Мухамеда і відвіданням ще більш чудовоі церкви египетських християн-коптів. Ну і традиційні лавки олій з лекцією( хто поіде в Дахаб не спішіть, в дахабі оліі значно цікавіші по ціні). Солодощів і всіляких папірусів. І побрякушок. Не напружили і заставляти купувати не заставляв. Ніби на відміну від старооо ринку куди нас не везли з метою безпеки як сказала гід. Щен є одна безкоштовна екскурсія від JoinUp d Soho? але ранкова, ми вибрали варіант вечірньої щоб подивитися на фонтан і підсвітки скульптур, ввечері це-10 доларрів з дорослого(вам видають на вході в Soho талони на придбання водакавачайморозивокальян і квиток на фільм про Єгипет) отоварюються ці талонт на площі біля фонтану ліворуч, а Кіно-праворуч(кіно нормальне, хоч може нуднувате для когось), нам обіцяли що наші талони на кальян зможеи без проблем обміняти на морозиво-виявилось брехня-нам обміняли, але з напрягом, явно зробили вже знижку на 4 наших дітей)))))

Про їжу так багато написано, що аж нудно повторюватись, скажу що для нас - звичайний джентельменський мінімум з 4-ки(це не 5-ка!!!коли нарешті неофіти почнуть уважно читати відгуки) не здивував-його і чекали, особливої екзотики не було(переважно знайомі страви з турецьких четвірок), досить багато хлібобулочки і солодощів, курка була як на мене норм, з фруктами біда - вони часто або в соусі(а отже повторка , або щось свіже зразу розбирають). На пляжі в 12-й є перекус з непоганого сендвіча і поганої піцци. Напої алкогольні - порожень, я пив-пиво(норм), але 80% українців що перебували у переважній кількості в готелі в січні, заливали ці несмачні рідини в себе в немалих кількостях, щоб баарах, що в ресторанах, так що скаржитись, якщо пьть це.

Запис в ресторан Аля-Карт рівно в 7-00 біля входу в ресторан "Тераса" на 2 поверсі(функціонує в обід і ввечері ще ресторан на 0 поверсі, що зручно для людей що прямують з пляжу). Прийдете в 7-10 можуть вже і не записати. Знаходиться Аля-карт біля дитячої KIDS-зони(повз неї всі проходять на море, але жодної дитини там ніхто ніколи не бачив!!!) Чергуються: один день Італійська кужня, наступний-східна. Ходили на обидві 2 частинами сімї, італійська-ні про що, все те саме що і в головному ресторані, крім піцци, якою нікого звісно не здивуєш-не раджу-мімо каси, а от Східний-радив би відвідати, там теж більшість страв зі звичайного ресторану, але м‘ясо з гриля що пдають-обалдєнне, це-курка, мясо люля-кебаб і класичний шашлик, в мене 8-річний з‘їв дорослу порцію на рівні зі мною, реально таку таріль він і за 2 дні міг не з‘їсти.

Море всі дні було теплим, температура повітря вдень-приємні сонячні дні, коли налітав вітер прохолодно, особливо якщо вийшов з води, спектися складно)) Вечори різні-на початку було дуже холодно(12-13 градусів вночі, явно потрібні теплі піжами), але потім стало тепло-близько 15-16 градусів вночі, ++ хоча светри і шалі в цей час дуже і дуже в чемодані знадобляться).

По цінах-якщо будете в місті-то є смисл там і зкуплятись, але хто планує в Дахаб - там все на порядок й ще дешевше(ті ж манго по 3 шт на 2 дол.) Магазини поряд з рецепшн виставляють неадекватні ціни і не завжди адекватно спілкуються з туристами, як результат-там ніколи нікого немає, хоч ми від ліні таки купили в них футболок-дитячі зі скрипом але продали нам по 3 долари-це хороша ціна.(та й 4 норм)

Довелось скористатись послугами страхівника-2-річний затемпературив, приїхали за півгодини в клініці лікарі спілкувались лише англійською, обслуговування ввічливе і на високому рівні, з собою дали ще ліків в пакет, все-безкоштовно.

Персонал в готелі досить уважний і ненав’язливий, в наш заїзд близько 70% туристів з України, інші Білорусь і Казахстан, трохи арабів і зовсім мало європейців, персонал практично весь спілкується з вами російською.

При виїзді з отелю забули пакет із зимовим одягом в камері схову, почекали(Слава і респект JoinUp)? в аеропрту Шарма перевірка хоч і була докладна з роззуванням, але сприйняли це як розвагу, тому було не в напряг, декларації і назад вже мали заповнені.
аватар super1986
 •  ездил(а) 4 недели назад
Враження двоякі. З одного боку відмінний пляж, море, риф. З іншого - економія на всьому. У номері було по одному рушнику на людину, довелося випрошувати у прибиральника ще хоча б по одному рушнику додатково. … Еще ▾ Враження двоякі. З одного боку відмінний пляж, море, риф. З іншого - економія на всьому. У номері було по одному рушнику на людину, довелося випрошувати у прибиральника ще хоча б по одному рушнику додатково. Шампуні в ванній кімнаті без кришок - просто доливають в порожні баночки.
Ресторан - брудно, посуд зі сколами, одноразові стаканчики. М'ясне (курка або гуляш) дають порційно - потрібно відстояти чергу з простягнутою тарілкою. Хоча видно, що офіціанти в ресторані стараються, швидко прибирають, але власник напевно вирішив економити на всьому. Перноснал привітний.
Риф прекрасний, але вхід тільки з понтона. Понтон не для всіх (деяким людям важко підніматися). Якщо плисти з берега до коралів свистить "рятувальник" з пірсу - не дозволяє.
аватар Oleksand1
 •  ездил(а) 4 недели назад
Ми обирали цей готель тому що він був недорогий.Старенький ремонт, погано з їжею, немає асортименту. Нормальний пляж, кораловий риф, бухта безвітряна. З чистотою не геть супер, але нормально. … Еще ▾ Ми обирали цей готель тому що він був недорогий.Старенький ремонт, погано з їжею, немає асортименту. Нормальний пляж, кораловий риф, бухта безвітряна. З чистотою не геть супер, але нормально.На території готелю був вітер, а на самому пляжу немає. За такі гроші то можна їхати. Чуть чуть їм не вистачає для того щоб бути 5 зірковим готелем.
 •  ездил(а) 4 недели назад
В отеле хорошая безветренная бухта, для нас это было важно и был хороший вход в море. Заселились раньше за доплату потому что прилетели в 5 утра, заселились в 10 утра. Номер достаточно старый, перегоревшие лампочки нам никто не менял. … Еще ▾ В отеле хорошая безветренная бухта, для нас это было важно и был хороший вход в море. Заселились раньше за доплату потому что прилетели в 5 утра, заселились в 10 утра. Номер достаточно старый, перегоревшие лампочки нам никто не менял. Все достоинства отеля перечеркивает питание. Бухта + Пляж+ Красивая ухоженная территория. До города далековато. Анимация слабая.
аватар Alla100915
 •  ездил(а) 4 недели назад
Заселение пришлось обратно, пришлось немного заплатить чтобы быстрее заселили. Мне есть с чем сравнивать, если ставить цель смотреть на стены то это для нас с мужем было главным море, питание Есть вход в море с понтона и обычный пологий заход. … Еще ▾ Заселение пришлось обратно, пришлось немного заплатить чтобы быстрее заселили. Мне есть с чем сравнивать, если ставить цель смотреть на стены то это для нас с мужем было главным море, питание Есть вход в море с понтона и обычный пологий заход. Если кто-то планирует походы в город, то отель не совсем удобен расположен. Мы брали экскурсию в Сохо от отеля. Отель нормальный как для Египта даже ничего.
аватар rese55
‹ Отель Continental Plaza Beach & Aqua Park Resort 5*

Расположение В 10 км от аэропорта, в 3 км от бухты Naama Bay, в 8 км от Старого города, в бухте Garden Reef Bay (недалеко от центра Наама-Бей).
Описание пляжа 250-метровый песчаный пляж с 70-метровой плавучей пристанью.

4 открытых бассейна (один с подогревом), платный Wi-Fi, магазины, автобус в город (платно, по расписанию, 2 раза в день (в 09:00 и 20:00), требуется бронирование места на ресепшн), открытая терраса, камера хранения багажа, круглосуточная стойка регистрации.

В ресторанах отеля Plaza Beach предлагают блюда разных кухонь мира, от итальянской до индийской, в том числе приготовленные на гриле фирменные блюда. В барах у бассейна можно заказать освежающие коктейли и легкие закуски.

• поздний выезд
Для детей 1 отдельный бассейн и 3 детские секции во взрослых бассейнах, мини-аквапарк, мини-клуб (4 – 12 лет, 10:00 – 12:00 и 14:00 – 16:00), мини-дискотека (начало в 21:00 в амфитеатре).
Развлечения и спорт Теннисный корт и бильярд (в соседнем отеле «Континенталь Гарден»), настольный теннис (в ресторане «Все сезоны», ракетки и мяч у команды аниматоров).
  • диско-клуб

Адрес El Pasha Bay, P.O Box 128, SharmEl Sheikh, South Sinai, Egypt