Хороший готель, багато розваг

Написано: 12 октября 2021
Время поездки: 4 — 10 октября 2021
Кому автор советует отель: Для спокойного отдыха; Для семейного отдыха с детьми; Для отдыха с друзьями, для молодежи
Оценка отеля:
9.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 8.0
Сервис: 10.0
Чистота: 9.0
Питание: 9.0
Инфраструктура: 9.0
Прилетіли ввечері, одразу заселили, сам номер економ не тягне на 5 зірок, але цілком хороший.

З плюсів: швидке поселення, хороша різноманітна їжа, аквапарк, теніс, дуже гарне море і риф в готелі sea life resort (автобусом 5-7 хв), номер кожен день прибирався і прибиральника ми майже ніколи не бачили (на відміну від albatros aqua park минулого року, коли прибиральник стукав у двері ще з 8 ранку і на просьбу не стукати, бо висить табличка do not disturb не реагував), аніматори старалися, залучали людей до різних ігор (водне поло, аеробіка, волейбол), весела вечірня програма, раджу записуватися в італійський ресторан - ми брали морепродукти: дуже гарна подача і смачні краби, креветки, кальмари порівняно зі звичайним рестораном, коли був рибний день у четвер.


З мінусів: готель знаходиться у вітряній частині шарму, тому зазвичай рано висів червоний прапор на купання, нам рекомендували купатися в обід, і в цей час нам щастило - завжди був жовтий, сам номер-економ простенький, не дуже тягне на 5*, особливо у порівнянні з альбатрос аква парк, чути гул, коли літають літаки чи включений кондиціонер у сусідньому номері, але за 1 день звикаєш до цього. За водичкою потрібно ходити на бар, її не залишають у номері чомусь після прибирання, у номерах немає wi-fi, ми купували картку в аеропорту.

Додатково рекомендую:
- робити закупки на La Strada - 5-7 хв на таксі від готелю - за 4 долари можна проїхати. Там є один продавець Ахмед - на диво чесний і порядний чоловік, і якщо ви скажете, що "Юля (моя дружина) порекомендувала його", то зробить вам ще додаткову знижку.
- не рекомендую їздити на оглядові екскурсії по місту від туроператора, бо вас провозять півдня до магазинах туроператора, де все надзвичайно дорого, а міста ви толком і не побачите.
- брали ексукурсію на яхті русалка до заповідника Рас Мухаммад - то дійсно сподобалося, хороший риф, багато риб, дайвінг, батискаф, морепродукти) все на висоті. Хоча, ми були без дітей, але бачили, що дітям було нудно.