v-3_1

Готель непоганий, але з жахливими нюансами. Як в бочці меду ложка дьогтю

Написано: 16 декабря 2019
Время поездки: 7 — 16 декабря 2019
Оценка отеля:
5.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 1.0
Сервис: 4.0
Чистота: 10.0
Питание: 7.0
Инфраструктура: 4.0
Останні півроку року видалися дуже напруженими і тому в грудні, на свій день народження захотілось подарувати собі трішки літечка, море з рибками та перезавантажити, заспокоїти нерви.
Бюджетний готель***Vіva Sharm з гарними відгуками та ще який возить відпочиваючих на шикарний пляж Farsha з гарними рифами – саме те.
ПЛЮСИ:
1. Гарна доглянута, приємна територія, чисті басейни. Молодці.
2. Прекрасне достатнє , досить різноманітне харчування.Можна дотримуватись здорового харчування: багато овочів тушених і свіжих, різноманітні бобові, є зелень. Едине – м’ясо, риба в основному -смажені. Вцілому - честь і хвала.
3. Цікавий, досить атмосферний пляж з гарними рифами. Але, якщо ви не любите блошиних ринків і антикваріату, то вам не сюди.
4. Готель заповнений, не вимираючий, люди є, сумно не буде.
5. Є аніматори, дискотека.
МІНУСИ.
1. В день приходиться стояти в п’яти чергах: під час сніданку за яєчнею і чотири черги на маршрутку: на пляж і з пляжу. Черги серйозні такі – по 15-30 хв. Маршрутка мала, завозить людей за 2-3 заходи. Все це нагадує трохи чергу за ковбасою в радянські часи.
2. Старі, грязного кольору пляжні рушники в порівнянні з рушниками п’ятизіркових готелів підсвідомо змушують рахувати себе людиною третього сорту.
3. Пляж, хоч і цікавий, але досить тісний і шумний.
ЖАХИ. А тепер добавлю в бочку меду ложку дьогтю, який зіпсував мені всю відпустку.
1. Заселення. Так вийшло, що в час мого приїзду приїхало ще чимало людей.Під час заселення допустила ряд стратегічних помилок. Оскільки їхала відпочивати одна, для мене важлива була наявність сейфу в кімнаті. Раптори від комарів, фен, я зазделегіть, прочитавши відгуки, взяла. Спитала, чи є номер з сейфом? Мені відповіли, що ні. Думаю, чому я повинна платити пресловуті 10доларів при заселенні, сейфу все-рівно немає, відгуки хороші. І тут почалось. Номер який мені запропонували – старий на першому поверсі з видом на проїзджу частину. Ловлю себе на думці, що відпочиваю одна і на першому поверсі мені буде страшно, та і відпочивати приїхала, а не дихати дорожники пилом і до ранку чути бібікання таксі. Лечу назад, прошу другий поверх, гроші, які пропоную, не беруть: або нормальні номери закінчились, або гроші мілкі, або бояться, думаю я. Спостерігаю як основна маса прибульців вилітає, як ошпарені з запропонованих номерів і хто скандалом, хто грошима вирішують свої проблеми. Що дивно, нормальні номери досить швидко знаходяться.
Як вияснилось потім за гарні номери платять від 10 до 50 доларів.
Дають мені другий поверх. Гроші мої привселюдно звичайно не беруть і, як я неправильно зрозуміла, натякають щоб я заплатила носію чемоданів. Номер виявився не ахті, старий, але другий поверх,все таки, добре- пять доларів заплатила. Потім придивляюсь, і таке враження, що мене кинули в канцер. Номер весь займають три величезні кроваті,хоча відпочиваю я одна. Білизна сірого кольору, м’ята, таке враження що її не міняли, стіни , меблі в крові від вбитих комарів, двері грязні зі щілинами, в номері неясно чим смердить. Двічі ходжу на рецепшен прошу, щоб поміняли білизну. Приходить прибиральник міняє при мені на таку ж сіру і м’яту білизну і говорить, що за це потрібно платити. Говорю, що завтра заплачу, в мене гроші не поміняні. Відповідь – сьогодні , я поміняю. Самими мілкими грошима, що він поміняв, виявилось 5 доларів, прийшлось їх заплатити під обіцянки, що він поговорив з адмігістрацією і завтра мені дадуть нормальний номер.
Добре. Заспокоїлась. Залажу в душ – полотенець немає. Двічі ходжу на рецепшен з проханням принести полотенця. Принесли. Номер біля дискотеки, до 24.00 заснути змоги не було. Вночі замерзла, ковдра тонка, з вікна дме.
День другий. Сьогодні день народження.Ура – співбесіда з гідом в 8.45. Є надія попасти на море, зареєструюсь і побіжу. Не тут то було. Реєстрація після втюрювання туристичних турів, на які я не збиралася із-за відсутності зайвих коштів, втюрювання затягнулось більш чим на годину. Моя третя, чи навіть четверта помилка: душа моя не витримала і м’яко запротестувала, що гіду не сподобалось і він сказав, що реєстрація онлайн, система відкриється тільки о 10.45. Кидаю все, беру таксі їду на пляж. Повертаюсь ,розмовляю з адміністрацією за номер, ніхто, нічого не знає, мінять не будуть. Гід на місці, іду реєструватись.
Тут гід починає мені мститися, зі слів:” ви українка, українці всі такі; зніміть сонцезахисні окуляри, це неповага до мене.”. Це була остання крапля в мій день народження. В мене проблеми з зором і сонцезахисні окуляри я ношу часто. Але не в цьому причина.Приїхала в першу чергу розслабити нерви, а вони ніяк не розслаблялись. Окуляри я зняла, але мої очі були вже переповнені сльозами і я позорно розридалась. Тут гід змінив гнів на милість, прийшлось розповісти про всі проблеми. Після розмови гіда з адміністратором на арабському, мені чемно повернули гроші і пообіцяли вранці переселити в нормальний номер.
День третій. Урааа мені далють нормальний номер. Від відпочиваючих почула, що нормальні номери починаючи з 300 до 500 і дальше, мені дають 520-тий. Номер з чистою білизною, новими матрацами,теплою зимовою ковдрою, тихий, другий поверх. Старі меблі вигляду не портили, нагадували антикваріат . За номер, щоб не відчувати себе падлюкою, віддячила пресловутими 10 доларами адміністратору.
Прибиральщику пресловутим “ван доллар” за чистоту і “лєбєдя”з рушника, якого не просила.
Старанно були включені два раптори, + обробляю кімнату спреєм від москітів, що попросила у прибиральщика. На москітів жахливо реагую. Укуси не проходять по декілька тижнів.
Наступного дня просинаюсь гарно з’їжена. Ще раз обробляю кімнату, не дивлячись на це укусів добавилось вдвічі. З жахом починаю згадувати, як кусаються КЛОПИ, якіх я не бачила ще з початку 80-тих років, коли заселялась в студентський гуртожиток. Піднімаю матраци, знаходжу в декількох місцях сліди їх перебування, одного засушеного і одного жирного живого. Совєршаю убійство і біжу з трупом клопа до адміністратора. Мені тут же без слів пропонують інший номер 512. Номер такий же гарний, тільки на першому поверсі. Дивлюсь зразу на постіль, яку не встигли змінити – слід від роздавленого клопа, під матрацом, на швах матрацу маса слідів перебування, живих не бачила. Від номера відмовляюсь.
Кидають мене знову в черговий канцер без балкону, грязний і т.д. В ньому слідів клопів не знайшла,тому згодилась від безвиході переночувати. Під снодійним ночую. Укуси клопів дико чешуться і не дають закріпитися в моїй голові думці, що приїхала я сюди милуватися морем, рибками, а не номерами.
Наступний день – п’ятий день відпочинку.
Я вже так дістала персонал готелю, що їх думки матеріалізувались: раптово піднявся вітер , зніс тяжкучий тент ( зонт, парасолю), який впав мені на голову і чуть не відправив мене не той світ. Але обійшлось.
Пропонують ще один нормальний чистий номер 509. Сліди клопів знайшла в двох місцях. Живих не було. Ризикнула, подивившись на те, що їх тут все-таки оперативно травлять, 520-тий протравили і заклеїли щілини дверей скотчем, щоб не розлазились.
Поки не кусають.
Ще одна моя знайома відпочиваюча знайшла в себе в номері 529 сліди і одного засушеного клопа.
Відпустка підходить до кінця: нерви зіпсовані, укуси чешуться, шишка на голові болить…
У персоналу хочу попросити вибачення, якщо я його дістала. В цілому персонал доброзичливий і справний. Винна корумпована система ,яка існує не тільки в цьому готелі довгі роки, яку ми самі підтримуємо.
В готелі є частина номерів вбитих, грязних, які обслуговують такий же безшабашний персонал і частина номерів чистих , доглянутих, де крутять “лєбєдєй” і посипають постіль пелюстками квітів. На цьому і бізнес. Хоча всі номери заявлені як стандартні.
В принципі, сліди від клопів, це діло таке, аби живих не було і не кусали. Покусаних людей я майже не бачила. Може мене в “гарний” номер з клопами спеціально поселили, бо дістала …
Висновки: або не їдьте в Viva Sharm, або платіть гроші зразу при заселенні, щоб вас не селили в грязні номери – канцері, або в номери з клопами.
КЛОПИ ,або їх сліди перебування є в номерах 520, 533(по попередніх відгуках, які я не дочитала перед поїздкою),512, 529.
Вдалого Вам відпочинку. А мені дай Бог нормально, без пригод долетіти до дому.
P.S.: Персоналу готелю.
1. Червоні кроваві плями від вбитих комарів і москітів легко виводяться перекисом водню, як і сліди від клопів,(я надіюсь, бо це продукт переробки крові, в крайньому випадку вимиваються миючими засобами.)Це визиває у людей огиду зразу.
2. Провіряйте після кожного відпочиваючого номер на наявність клопів, травіть вчасно, двічі з інтервалом в тиждень. Прибирайте зразу їх сліди. Так ви будете бачити, є нові, чи ні. І не будете вводити в шок відпочиваючих, адже ці комахи дуже добре маскуються.
3. Не дозволяйте використовувати сіру, м’яту білизну, бо моментально складається враження, що її взагалі не прали. Та і утюжити обов’язково; так ви вбєте і яйця клопів і, не дай Бог корости, чи вошей.
В противному випадку ваші клієнти від вас швидко розбіжаться.
P.S.-2: Доречі в номер 520 вже заселили нових людей. В четвер травили перший раз, в неділю вже заселили. Народ, хто там, тікайте – через пару днів вилупляться молоді клопенята…
P.S.-3. Доречі, гарним розсадником клопів може бути сам пляж Farsha. Яким би він чудовим і атмосферним не був. Місце, куди з усіх усюд завозяться старі речі, меблі, килими, місце, де на старих диванах постійно тусуються місцеві араби. Єгипет ще не так вражений електромагнітним смогом, як Київ, щоб з нього втекли клопи і тарганини, та і клімат, швидше всього їм цей дуже підходить .
Нажаль, “антикваріат” тепер в мене буде асоціюватися з клопами. Не дарма блошині ринки називають блошиними.