Розчарування. Дитячий садочок, а не готель

Написано: 27 декабря 2018
Время поездки: 17 — 24 декабря 2018
Кому автор советует отель: молодёжь
Оценка отеля:
3.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 3.0
Сервис: 3.0
Чистота: 3.0
Инфраструктура: 1.0
Перше розчарування: шумний готель, не звукоізольовані номери, як наслідок - поганий сон. В номері все стандартно, не перший раз в Шармі. Але перший раз в такому шумному) змінили 2 номери з доплатою, але тихіше не стало.
Їжа: дійсно багато, але гриль - не просто неїстівне, а й шкідливе. Решітки не чистять, тому і риба і м‘ясо гірке. Навіть креветки зіпсували гірким чорним нагаром. Наша дитина окрім хліба нічого не хотіла їсти і правильно зробила, бо ми з чоловіком промучились останні 3 дні в готелі від болей в животі. Помітили, що у багатьох на столах пакунки з ліками. І купа дітей з висипами! Дітей багато, на дискотеці нарахувала 70!
Коляску можете не брати сюди, бо всюди сходи. Взагалі планування дивне - треба обходити басейни, потрапляти й в тупікові місця, вгору-вниз, купа загорож.. ще й торгівля всюди - то шкіри смердять, іграшки на підлозі, постійно дитина біжить до них. Сувеніри, картини.. ну добре в фойє, але ж не по всій території! Хоч все включено, але свіжовичавлений сок платно, морозиво, попкорн.. на пляжі спокійно не полежиш - екскурсії, таксі, массаж, спа, аніматори, реально задовбували щодня і щогодини. Невже так важко запам‘ятати, що вам відмовили? Ціни називають всім різні, тому легко переплатити. Взагалі персонал шумний і занадто помітний, це не рівень 5*. ще туристи біля басейнів, а робітник роздягається і починає плавати, дивно якось.
Дитяче крісло в столовій краще не брати, таке липке, що серветки не допомагають. На пляжі в піску дитина викопувала купу сміття.
Комарів не було, територію обробляли чимось смердючим.
Індійський ресторан - не треба було й записуватись, неїстівне зовсім.
Ріф бідненький, нема на що дивитись.
Добре себе почували п‘яні туристи, треба було й собі напитись, щоб не бачити цей безлад) бо тверезим тут мало що може сподобатись. Або якщо це перша поїздка в житті і нема з чим порівняти.
Я б не порадила своїм друзям цей готель точно.