Sharm Grand Plaza 5*– Отзывы

ЕгипетШарм эль Шейх Шарм Гранд Плаза,Sharm Grand Plaza Resort,plaza,plasa,плаза
Отель, построенный в арабском стиле, прекрасно декорированная большая зеленая территория, расположен в районе Набк Бэй на первой береговой линии. Отель представляет собой одно главное двухэтажное здание (в основном здании расположен ресторан и лобби отеля, номеров нет) и шесть двух- и трехэтажных корпусов. Последний ремонт проводился в 2017 году. На пляже по запросу предоставляются принадлежности для занятия дайвингом и другими водными видами спорта. Отель отлично подходит как для молодежного, так и для семейного отдыха.Подробнее →
аватар Nail_Nail_Mariupol
Отель выбирали сами, ориентировались на цену и отзывы с разных сайтов. На встречу с гидом не ходили (не нуждались в информации, т. к. владели ею). Территория большая, зелёная, ухоженная. … Еще ▾ Отель выбирали сами, ориентировались на цену и отзывы с разных сайтов. На встречу с гидом не ходили (не нуждались в информации, т. к. владели ею). Территория большая, зелёная, ухоженная. Заселили быстро. Накормили. Номерной фонд слегка «ушатан»)). Но в целом нас устраивало. Чистота в номере на 4. Меню на 4-. Нас обслуживал Саад, очень милый и тактичный официант. Еда в основном рис, картофель, макароны, овощи. Фрукты: дыня, апельсины, гранат, яблоки, гуава. Мясо: говядина, курица, индейка. Вина и их местный алкоголь. Из аниматоров порадовала Антония и Алекс. Я ходила на йогу, зарядку, аэробику, разок в спорт зал ). Супруг играл в волейбол.

Бухта немного ветреная, отдыхали 10 дней, из которых 4 мы в море не плавали. Висел красный флаг. А когда удавалось, плавали и наслаждались рифом и рыбками, их там достаточно много и разных, что не могло не радовать. Для детей отличный клуб и было детское меню в ресторане. В отеле много людей разных национальностей, много итальянцев. Мы приехали 2-го марта и людей было не много, а ближе к нашему отъезду «понаехало». Не много таких. Но их сразу заметно. На пляже хорошие лежаки, а вот зонтики ржавые и крыша прохудилась. Пляж на половину песок/риф.

В целом отдыхом довольны, цена/качество.
Дет клуб Вид
аватар irina0671122
 •  ездил(а) 3 недели назад
Хотілося б подякувати персоналу готелю за гарний сервіс. Без додаткових доплат дали сімейний номер з двома великими двоспальними ліжками та двома диванчиками. Ключ від номера був один, але за потреби можна замовити додатковий. … Еще ▾ Хотілося б подякувати персоналу готелю за гарний сервіс. Без додаткових доплат дали сімейний номер з двома великими двоспальними ліжками та двома диванчиками. Ключ від номера був один, але за потреби можна замовити додатковий. Територия готелю велика і дуже доглянута, басейни з підігрівом (3 шт.) чисті. Прибирання в номері було постійне, нарікань не має. Персонал привітний, гарно володіють різними мовами. Їжа смачна, завжди свіжа, багато зелені, овочів, але на креветки, краби, кальмари не розраховуйте. Кожен день було куряче м'ясо, яловичина, риба. Якісні напої.
Готель більше підходить для сімейного відпочинку. 2 дні протягом відпочинку дув холодний вітер з моря, але найбільший басейн з підігрівом розташований у затишку. Море порадувало рифом, за кольоровими рибами можна навіть спостерігати з пантона. За 5-ти бальною шкалою, наша родина ставить готелю 5 балів (нам вже є з чим порівнювати).
З недоліків можу відмітити: 1) роботу гіда від Аnех тур, рідкісний хам, нажаль не пам'ятаю його ім'я, з першої зустрічі з ним в готелі, пропало бажання поїхати на будь-яку екскурсію; 2) відсутність послуги купити доступ до інтернету в номері. Безкоштовний інтернет був біля рецепції та біля басейну. Тому купуйте картку мобільного оператора в аеропорту, там виявилась найдешевша ціна ніж біля готелю.
 •  ездил(а) 1 месяц назад
Отель нам посоветовали и у нас были сжатые сроки поэтому поехали в этот отель, ну и цена тоже сыграла не маловажною роль. По питанию твердая 9ка, по обслуживанию, чистоте, номеру 9. … Еще ▾ Отель нам посоветовали и у нас были сжатые сроки поэтому поехали в этот отель, ну и цена тоже сыграла не маловажною роль. По питанию твердая 9ка, по обслуживанию, чистоте, номеру 9. Если взять пляж, понтон, море - 5. Была ветреная бухта, было холодновато, в море просто так не покупаешься. В прошлом году были в Domina Coral Bay был плавающий понтон и в середине в море были бассейны и это было нам, много лучше. Лучше немного позже ехать, чтобы не было ветра и подводных течений. Для меня важно это море, только из-за него я туда и ехала, не ради хлорированной воды в бассейне. Бассейн с подогревом только один и он достаточно глубокий, детям не покупаешься. Был еще для совсем малышей, но там совсем по щиколотку.
аватар Nikolaj882773
 •  ездил(а) 1 месяц назад
Мы попали в период дождей и вся вода практически была в номере, а жили мы на втором этаже. Искали отель по интернету, по рейтингу и отзывам большинство на интересовали отзывы и ценовая политика само собой. … Еще ▾ Мы попали в период дождей и вся вода практически была в номере, а жили мы на втором этаже. Искали отель по интернету, по рейтингу и отзывам большинство на интересовали отзывы и ценовая политика само собой. Бухта ветреная это же Набк, были бассейны с подогревом, пляж хороший, но в море можно нормально купаться летом. Понтон был хороший, не длинный 500-600 метров. Только после 2‑х часов дня и до 5 вечера, все остальное время висел красный флаг, а потом у же желтый. Смотря кто зачем едет, если позагорать то сюда зимой модно поехать, купаться нет. Кормили на убой, было много, вкусно, разнообразно.
аватар olgaa8274
Отель очень красивый, чистая территория, не навязчивый улыбчивый персонал, но... чтоб хотелось отметить это встречу с гидом от Анекс тур гид-Ахмед, который вводит в полное заблуждение только для того, чтоб экскурсии покупали у него вдвое дороже, чем их реальная цена, даже обзорную экскурсию продавал за 5$, хотя в этом же отеле отдыхающие ездили на нее бесплатно (по сути ничего обзорного не было, просто привозят в магазин и впаривают все втридорога, те масла, что на рынке стоят 15$, они продают за 70$. … Еще ▾ Отель очень красивый, чистая территория, не навязчивый улыбчивый персонал, но... чтоб хотелось отметить это встречу с гидом от Анекс тур гид-Ахмед, который вводит в полное заблуждение только для того, чтоб экскурсии покупали у него вдвое дороже, чем их реальная цена, даже обзорную экскурсию продавал за 5$, хотя в этом же отеле отдыхающие ездили на нее бесплатно (по сути ничего обзорного не было, просто привозят в магазин и впаривают все втридорога, те масла, что на рынке стоят 15$, они продают за 70$...), но это не про отель. Что насчет отеля, то замечаний нет, то что он международный придает ему особой пикантности, с нами отдыхали немцы, итальянцы, казахи, поляки... Отель находится в районе Набк Бэй и как оказалось это ветреная сторона Шарма и купаться в море большинство дней было запрещено, хотя если хорошо плаваешь, то пустят посмотреть рыбок, т.к. на берегу рыбок нет и риф мертвый, но когда был отлив, нам удалось посмотреть кто живет на дне моря... Что касается питания, нареканий нет, каждый вечер были тематические блюда (мексиканская кухня, египетская, международная кухня) в ресторане стоят две кофемашины, фрукты, овощи все свежие. Отель рекомендую! Что касается денег (экскурсии, такси, покупки масел и т.д.) торг обязателен, иначе отдых может быть испорчен разочарованием тем, что тебя развели на деньги...
вечерний отель пляж кто живет на дне моря после ливня клубника в феврале....
аватар Olga327135
 •  ездил(а) 1 месяц назад
Нормальный отель, я там отдыхаю несколько лет подряд, сейчас хозяин поменялся, стало хуже, экономят на еде, на выпивке. Раньше было и вино, и пиво, сейчас плеснули и пошли, грубо говоря. … Еще ▾ Нормальный отель, я там отдыхаю несколько лет подряд, сейчас хозяин поменялся, стало хуже, экономят на еде, на выпивке. Раньше было и вино, и пиво, сейчас плеснули и пошли, грубо говоря. Мне алкоголь не надо, но люди жаловались. Каждый раз они возят на разные пляжи, меняют их. Сейчас они возят на пляж в сторону Наама-Бей, здесь понтона нет, заходить не удобно, даже в коралках, лежаки уставшие, этот пляж на территории какого-то или заброшенного или строящегося отеля, они его арендуют, я так поняла. Персонал не плохой, за доллар все хорошо.
аватар JUliija
 •  ездил(а) 1 месяц назад
Отдых прошел отлично. Заселение прошло нормально, мы приехали около часу дня, нас сразу заселили, так как были с маленьким ребенком, то нам дали номер немного лучше и ближе к бассейнам. … Еще ▾ Отдых прошел отлично. Заселение прошло нормально, мы приехали около часу дня, нас сразу заселили, так как были с маленьким ребенком, то нам дали номер немного лучше и ближе к бассейнам. Гостиница очень классная, но Набк очень ветреная сторона, я наверное, туда больше не поехала бы. Питание не сильно разнообразное, но выбрать для себя всегда что-то можно. Номер был чистенький и аккуратный, убирали каждый день и убирали хорошо, даже если не оставляли на чай. Пляж чистый, большой, просторный, но в море мы так и не купались, так как постоянно висел красный флаг из-за ветра. Места всем хватало, бассейны работают, и взрослый и детский подогревались, в джакузи тоже все нормально могли разместится.
аватар Darja795630
 •  ездил(а) 1 месяц назад
Заселение прошло быстро, питание было нормальное. Номер нас устроил, единственное, что у них уборка номеров не очень хорошая. Территория хорошая, нам понравилась, пляж тоже. … Еще ▾ Заселение прошло быстро, питание было нормальное. Номер нас устроил, единственное, что у них уборка номеров не очень хорошая. Территория хорошая, нам понравилась, пляж тоже. За территорией отеля есть магазинчики какие-то, но мы там ничего не покупали.
аватар zavisha_ukr.net
Готель "Шарм Гранд Плаза", безумовно, відповідає заявленій зірковій категорії. Велика, чиста, зелена територія, просторі комфортні номери, гарні море та "домашній" риф, зручне розташування на початку видовищного променаду, достойне харчування, невтомні аніматори, гарні умови для занять спортом або "матрацного" відпочинку. … Еще ▾ Готель "Шарм Гранд Плаза", безумовно, відповідає заявленій зірковій категорії. Велика, чиста, зелена територія, просторі комфортні номери, гарні море та "домашній" риф, зручне розташування на початку видовищного променаду, достойне харчування, невтомні аніматори, гарні умови для занять спортом або "матрацного" відпочинку. Звичайно ж, трохи менше пафосу, ніж у сусіднього "Ріксос", але й ціни, як правило, цілком притомні. За показником якість/ціна - чи не найкращий вибір у Шарм-ель-Шейку. Рекомендую!

Докладно:

1. Заселення. Приїхав рано вранці, Попросили трохи зачекати, а поки що сходити поснідати. Браслет не вдягали, але до ресторану пускають і без нього. Після сніданку прогулявся до "Магазину Джорджа Клуні" (10 хвилин пішки), повернувся, зібрався йти гуляти територію, але мене вже покликали заселятися. Поселили у фантастичний номер із гарним видом, раніше стандартного часу і без жодного натяку на бакшиш. У корпусі "Тиран".

2. Корпуси. Загалом у готелі 6 корпусів. Корпус №1 "Тиран" найближчий до моря і з найзручнішим розташуванням відносно басейнів та іншої інфраструктури. Втім, і корпуси №№2-3 "Касатка" та "Дельфін" також дуже зручно розташовані, ще й на пагорбі, тож з них видно море, для кого це важливо. Корпуси №№4-6 "Корал", "Морський коник", та "Чайка" розташовано трохи далі від моря, але і в цьому є свої плюси. Там дуже тихо, біля 5-ки та 6-ки є свій басейн. Деякі щиро обурюються, мовляв європейців із окремим кольором браслетів селять ближче до моря, а туристів з колишнього СРСР - подалі, ще й для європейців окрема анімація та окремі ресторани. Але це дещо не так.

3. Браслети. Так, при заселенні гостям одягають різні браслети (сині, сріблясті, білі, жовті та зелені). І гості із синіми браслетами мають одну (лише одну!) перевагу перед іншими - вони можуть на обід та вечерю ходити до італійського ресторану "Гриль Хауз" поблизу пляжу. Або разом з власниками інших браслетів до головного ресторану "Рів'єра", чи ресторанів а-ля карт (їх три - ліванський "Фалафель", італійський "Портофіно" та рибний "Стар Фіш"). Є ще один основний ресторан "Пальміра", але взимку, коли готель не завантажений повністю, він не працює.
Так от, допуск до "Гріль Хауз" визначається не країною походження туриста, а оператором, який привіз туриста до готелю. Туристичний оператор "Альпітур" з Турина є чи не найбільшим з італійських операторів і входить до вищої ліги гравців глобального туристичного ринку. У "Гранд Отель Шарм-ель-Шейк" він має привілейоване становище, оскільки привозить ледь не половину гостей до готелю. Привілей полягає у дозволі побудувати на території готелю власний ресторан (так, "Гріль Хауз" - це ресторан туроператора, а не готелю), а також привезти в готель власну анімаційну команду та забрендувати частину пляжу. При цьому ніхто не забороняє іншим гостям готелю відпочивати на "італійській" частині пляжу, ходити на заняття італійської анімації і ввечері приходити на шоу із італійською мовою. Тобто, єдина відміна у браслетах - доступ до колопляжного ресторану. Сумнівний привілей. Хоча у "Гриль Хаузі" працює італійський шеф-кухар, вибір страв вочевидь скромніший за головний ресторан із певним перекосом у бік пасти та зелені. Тож, навіть в обідній час, а особливо ввечері, більшість італійців віддають перевагу головному ресторану перед "своїм".

4. Ресторани. Деяких гостей обурює, що ресторани а-ля карт - за окрему плату. Мовляв, це ж не "усе включено". Втім, зважаючи на доволі помірну плату за проживання в готелі за системою "усе включено" - цілком логічно. Хочешь окремої кухні у затишному ресторанчику - плати. Усе чесно. Щодо головного ресторану нарікань нема. Величезний вибір страв у будь який час - що після відкриття ресторану, що за п'ять хвилин до закриття. Кухня більш європеїзована порівняно з іншими готелями Єгипту. Невеличкий перекіс у бік середземноморської кухні - безліч якихось травок, салатів, оцтів та соусів.
Сніданок традиційний: овочі, варені яйця, омлети, яєшня-пашот (насправді ближче до бовтанки), млинці, велика кількість сирів, творогу, різні мюзлі і, увага, фрукти (грейпфрути рожевий, червоний та жовтий або білий, помаранчі, диня). Завжди є на вибір 4 види соку з наступних: яблучний, манго, кавун (!!!), помаранчевий, ананасовий та гуавовий. Соки, як і алкоголь, у ресторані наливають у скло. Хтось у відгуках скаржився на відсутність кави. Дивно, оскільки і в ресторані і в усіх барах стоять автомати із 12 (прописом: дванадцатьма!!!) видами кави! Для кави є пристойна порцеляна. До кави гарно йдуть тортики. Також нема проблем із випічкою та тістечками - їх тут до 20 видів.
Обід та вечеря також не бідні на страви. М'ясо, курка та риба завжди є і у будь-яких кількостях. Салати цілком їстівні, втім, є й окремо пристойний вибір овочів та заправок. Супи смачні. Завжди є фрукти: мандарини, помаранчі, яблука червоні та зелені, диня, гранати, гуава, фініки, тощо. Кілька разів давали полуницю із морозивом. Інколи бувають якісь грилі. Рідше, але бувають краби (не знаю, що в них такого). Навіть шаурму крутили :) Хто вживає - на обід та вечерю дають алкоголь. Можна самому взяти на барі, або попросити принести офіціянта.

5. Бари та напої. До речі, на пляжі та біля басейнів напої також можна брати на барах самому, а можно попросити офіціянтів принести їх до шезлонгу. Для мене це було трохи ніяково - завантажувати їх роботою, оскільки їм і так було не нудно. Бари дуже завантажені, втім, ніяких перебоїв із напоями не спостерігалось. Пиво, місцевий алкоголь у чистому вигляді та у коктейлях, безліч безалкогольних коктейлів, чаї, кави - бари готелю "Гранд Плаза" завжди працювали як невтомний конвейер. Наливають у пристойні стакани (втім також з пластику). Якщо на винос - то у паперові стаканчики "Кока-кола". Жодних кривих поглядів та відмов з боку барменів. Скульки замовиш - стільки і наллють. Хіба що, до зовсім вже наклюканих гостей може бути обережне, із жартами, але намагання відправити до номерів відсипатися.
Окрім отримання напоїв, біля барів можна також підхарчитися. Зранку це різані помаранчі, тістечка та випічка. Вдень після обіду - картопля фрі, щось м'ясне гріль (котлети, сосиски, кебаби), салат. Є година для морозива, а заморожений сік із кавуна є на барі цілий день. Загалом система побудована так, що якщо вам ліньки далеко відходити від басейну - то й не треба.

6. Басейни. Їх у готелі п'ять. Центральний "Луна" взимку підігрівається. Фактично це класичний спортивний басейн - 25 метрів завдовжки, 20 завширшки, глибина 2 метри. Саме біля нього й вирує основне життя. Поруч знаходиться дитячій басейн, також із підігрівом взимку. Також неподалік розташовано основний "Гранд" басейн. Він місцями глибший, місцями мілкуватий, із острівцями з пальмочками посередині. Не підігрівається, але вода не крижана і дозволяє плавати й грати у ватерполо. Неподалік "Гранду" впритул до пляжу знаходиться джакуззі. Гарна штука, особливо після моря або прохолодного басейну. Сидиш у теплій воді, що масажує тобі поперек. Це, звичайно, якщо не набридне слухати верески італійських дітей, які набиваються в джакуззі, як ті шпроти в банку, і хлюпаються там годинами. Нарешті, ще один, "тихий" басейн "Ніньо" знаходиться біля дальніх корпусів №№5-6. Там є свій бар, який, втім, взимку не працює. Не зважаючи на це, чимало гостей віддавали перевагу саме тихому "Ніньо". Втім, були й такі, що скаржилися, що їх навмисно заперли до дальніх корпусів, тому що кращі номери - тільки для європейців.

7. Номери. Насправді, майже усі номери у "Гранд Плаза" однакові за комфортом, відрізняються лише розташуванням корпусів та розмірами. Є подовжені "сімейні" номери із дещо більшою площею. Є номери з видом на море, на сад, на басейн або просто "суперіор", які у "Гранд Плаза" - найпростіші і, відповідно, найдешевші.
Більшість наших туристів купує "суперіор", які знаходяться переважно як раз у корпусах 5 та 6. Потім негодують, чому їм не дали вид на море у ближчому до моря корпусі, а італійцю - дали. Звідси народжуються байки про нерівність та сегрегацію. Насправді, рецепція навпаки, за недовантаження готелю намагається поселити гостей у кращі за класом номери. Наприклад, я отримав "номер з видом на сад" у корпусі №1, хоча оплачений був "суперіор" (тобто у корпусі №5 або 6).
Ще один міф про те, що корпуси "Касатка" та "Дельфін" - лише для італійців. Насправді, ці корпуси - переважно для клієнтів "Альпітур", оскільки оператор викуповує номери в цих корпусах заздалегідь. Хочете жити у "Дельфіні" - купуйте тур в "Альпітур". Там продають тури усім - не тільки італійцям.
Втім, у інших корпусах номери нічим не гірші. В мене був номер із виходом на терасу та видом на сад із пальмами та квітами. Дуже затишно.
Пройдемо до номерів усередину - вони за оздобленням усюди однакові (мав можливість подивитись на кілька). Усе не нове, але й не старезне. Усе працює. Сантехніка (є повноцінна ванна), сейф, ТВ-панель (із роз'ємами для флешки), фен, холодильник, кондиціонер, чайник.
До речі, є єдине зауваження - щоб добитися гарячої води, треба дати їй трохи зтікти, кілька хвилин. Спочатку здається, що є лише холодна вода.
Прибирають ретельно. Постійно оновлюють набір чай-кава-цукор-сухі вершки та косметичний набір шампунь-гель для душу-лосьйон для тіла-мило. Щодня доносять воду у пляшках. Інколи крутять лебедів-слонів-крокодилів. Сервіс непомітний, але дієвий.
У номерів, залежно від поверху, є великі балкони із столиками або тераси. Можна ввечері посидіти із кавою, або принести щось з бару на басейні. До речі, комахи є, але дуже мало - їх тут ретельно витравлюють.
Також із живності є ящірки та геккони, але не в номерах, а на вулиці. Є кумедні чаплі. І окраса готелю - надзвичай незалежний рудий кіт. На терасі ресторану горобці та кілька круків постійно пільнуюють, чи не відійде хтось далеко від своєї тарілки, щоб щось поцупити. Тож, будьте пильними. Кумедно, але дівчина з гестрілейшн розповідала, що були навіть скарги на те, що на теріторії готелю літають птахи. Туристи бувають надто вимогливими, аж інколи зашкалює.

8. Контингент. Більшість туристів у готелі - це задоволений життям середній клас, і, в цілому, у "Гранд Плаза" панує доброзичлива атмосфера. Втім, інколи попадаються і нитики, яким усе не до вподоби. Запам'яталися дві молодички з Казакстану, які засунувши пальчик у джакуззі, із відразою заявили усім, хто там ніжився, що вода недостатньо гаряча і "ето - нє джакуззі, а просто бальшоє карито для бєдних". Були ввечері і деякі перебори із спиртним, а дехто примудрявся набратися ще вдень.
На жаль, доволі часто соромно було за земляків. Українців в готелі ледь не чверть, за кількістю співвітчизники поступаються лише італійцям. Народ буває різний, і відвертого бидла вистачало. Вголос прокричати (піснею це не назвеш) під час вечері у ресторані рядки про лабутени з пісні "Лєнінграда", як на мене - це по-бидлячому. Втім, на щастя, нормальних людей усе ж таки - більшість, тому відпочивати було комфортно.
Багато італійців відпочивали із дітьми, а щоб ви розуміли, більше двох маленьких італійців поруч, це вже ще той гвалт. Але, що ж поробиш, темперамент в них такий. До цього можна звикнути.
Крім італійців та українців в готелі було помітно багато поляків. Непомітно, але багато було німців, просто вони тихіше за інші нації. Також були прибалти, трохи англійців, хвилями накочувалися балканці, казахи, білоруси, узбеки (!), молдавани, навіть грузини та вірмени. Зовсім мало було французів та голандців. Цікаво, що ті, хто скаржиться на сегрегацію європейців та "совків", не подумали, що як раз європейці і найбільше від неї потерпають. Адже анімація та сервіс найкраще оптимізована під італійськомовних та російськомовних. Ну, ще з англійською мовою в готелі усе гаразд. А як же бути іншим?

9. Анімація. У "Гранд Плаза" працюють дві команди аніматорів по сім чоловік - одна від готелю, інша - від туроператора "Альпітур". Обидві команди стараються і, це видно неозброєним оком, конкурують та ревно стежать одна за одною.
Готельна команда складається з росіянок та місцевих хлопців. Запалюють непогано. Зарядка, йога, степаеробіка, аквааеробіка, різноманітні уроки танців, інколи дитячі паті біля басейну, якісь спортивні змагання, тощо. Доволі ненудно. Анімація проходить переважно російською та англійською, інколи додають кілька фраз німецькою, польською та арабською.
Команда "Альпітур" працює виключно італійською. Якщо готельна команда проводить активності по всій території готелю, то італійці - виключно на п'ятачку на пляжі. Це їм трохи обмежує можливості. То ж, усі образи, мовляв у італійців навіть анімація окрема - це ні про що. Ніхто не забороняє ходити до італійців на ті самі йогу або боччу, так само, як вони ходять на уроки танців до "нашої" анімації.
Годі вже казати про волейбольні баталії, які завжди інтернаціональні. До речі, у "Гранд Плаза" волейбольний майданчик на пляжі огороджено сіткою, що надзвичайно зручно - не треба бігати за м'ячем після кожного влучного удару кудись на пляж або у кущі.
Ввечері анімація працює на двох локаціях. Спочатку в кінотеатрі крутять фільми та мульфільми (англійською), потім там відбуваються конкурсні шоу російською та англійською. У амфітеатрі після вечері проводять міні-діско (ведучі італійці, втім дітки швидко знаходять спільну мову). Потім там йде конкурс-шоу на італійській мові. Ті, хто не натомився за день, мають змогу поплясати на дискотеці у амфітеатрі, а двічі на тиждень - у закритій дискотеці "Горішки" (танцювати - безкоштовно, напої - за гроші).
Для любителів ночного життя - аніматори щодня возять на нічні дискотеки Шарма. Любителі півночі куняти над чаркою після одиннадцятої, коли зачиняється олл-інклюзівний "Луна-Бар" біля басейну, можуть переміститися до бару в лоббі, який, втім, платний.

10. "Усе включено". Те, що бар у лоббі платний - є чи не найчастішою скаргою незадоволених. Мовляв, готель - "жлобський". Але, як на мене, це як раз і показник піклування про гостей і продуманного сервісу. Готель великий, постійно приїжджають та відїжджають туристи, у лоббі у будь-яку годину доби чимало людей. Платний бар у лоббі дає можливість гостям, що тільки приїхали, або ж вже чекають транспорт на від'їзд, випити філіжанку кави чи стакан соку у спокійній обстановці, без сусідства із галасливими (і доволі часто нетверезими) відпочиваючими. Готель піклується про усіх (адже усі колись приїжджають чи виїжджають), а не лише про любителів нічного бухання. Адже більшість гостей вночі переважно спить, в очікуванні наступного дня, сонці та моря.

11. Море. У Набку, як і у більшості локацій Шарм-ель-Шейку, море дещо специфічне. Попід берегом іде так звана коралова полка. Це мертвий корал, що у Набку його ширина варіює від кількох десятків до кількох сотен метрів. Щоб покупатися з берега, нема й мови. У Набку є лише два з половиною виключення. Готель "Барсело" має піщаний вхід, оскільки знаходиться з краю коралової полки, з її торця. Поряд також є пляжик готелю "Фараана Хайтс", який знаходиться дещо поодаль на другій лінії. Також можливість купатися у морі просто з берега є у гостей "Гранд Плаза", біля якого просто у коралі вирубано таку собі лагунку кілька десятків метрів завширшки та завдовжки. Як це не дивно, в ній також є рибки, а інколи навіть скат запливає погрітися. Води в лагунці по груди, у приплив максимум по шію, у відплив може бути й по пояс. Втім, це усе ж таки можливість залізти у морську воду навіть тоді, коли на понтоні висить червоний прапор.

12. Риф та понтон. Понтон у "Гранд Плаза" найкоротший з усіх готелів на променаді "Костал Роуд". Це - важливо, адже є різниця між тим, щоб дійти з пляжу (або навіть від басейну) до купання у морі за 1-2 хвилини, як у "Гранд Плаза", чи за 6-8 хвилин, як у тому ж "Ріксос". Сам понтон стаціонарний, міцний та зручний. На кінці розташовано великий майданчик із трьома вертикальними драбинами, щоб вилазити з води, зручними сходами для дайверів або тих, хто боїться стрибати з понтону (він доволі високий) або вилазити по драбинах. На понтоні є рятувальний пост із дуже серйозним рятувальником, є ящики для речей, лавочки для взування ластів.
Море біля понтону доволі глибоке. Дно видно, але допірнути до нього без аквалагу під силу лише небагатьом - там майже 20 метрів. Тож, коли хтось губить маску, і вона опускається на дно, то просять її підняти дайверів, які постійно пасуться на понтоні.
У готелі працює чималенький дайв-клуб, щодня інструктори проводять бескоштовні заняття для усіх бажаючих у басейні, а після обіду бажаючих (вже за гроші) занурюють з понтону у море. Зазвичай, це - прогулянка під ручку з інструктором вздовж рифа метрів 50-60 в один бік, а потім в інший.
Кораловий риф біля "Гран Плаза" не найбагатший у Червоному морі, але й, вочевидь, не найбідніший. Живності вистачає, подивитися є на що.
Інколи на понтоні піднімають червоний прапор, типово до обіду, оскільки по обіді хвиля найчастіше вщухає. Також слід зважати на течію, вона інколи доволі відчутно тягне вздовж рифу. Із ластами вона не становить жодної проблеми. То ж як їхати у "Гранд Плазу", то мати маску і ласти - обов'язково. Або ж їх можна придбати за якісь копійки "у Джорджа Клуні".

13. "Клуні". Зрозуміло, що голівудський актор не має жодного відношення до відомого магазину у Набку. Просто такий нікнейм взяв собі винахідливий єгиптянин, що є власником крамниці. "У Джорджа Клуні" можна придбати усе з традиційного єгипетського набору і за фіксованими цінами, що відповідають найнижчим, яких тільки можна витиснути на базарі після години торгів. Скажімо, гарна кофта з капюшоном коштує 7-12 доларів, футболка - від трьох доларів, набір маска-трубка - від 5 доларів, пляшка свіжовіджатого соку манго - вахид долар, цигарки (чистий контрабас) - два-три долари. Тут є одяг, парфуми, спеції та рушники, сувеніри, солодощі, дешева китайська електроніка, фрукти, масла, срібло, шкіряні сумки і ще багато чого.
До чого тут згадка про цю крамничку - а вона розташована у 10 хвилинах пішки від готелю "Гранд Плаза". Дуже зручно. Оплата готівкою у будь-якій валюті або картою. Єдине - слід зважати, що десь з 17 до 19-ї години у "Клуні" зміїться довжелезна черга на касі, тож слід приходити раніше, або пізніше.
Окрім "Клуні" раджу зазирнути до магазину алкоголю поблизу "Британського пабу" - трохи далі за готелем "Ель Хайат". Там без усяких дьюті фрі є гарний європейський алкоголь за притомними цінами.
Також є сенс у поході до гастроному "Метро" поблизу клубу "Рок-Кафе Шарм-ель-Шейк". Там за фіксованими цінами (цінники звичними нам цифрами) можна придбати побутові дрібнички, косметичні засоби, сік, молоко та йогурти, цигарки, печіво, чіпси, деякі фрукти та солодощі. Оплата можлива карткою або готівкою (лише фунтами). Щоб не витрачати спеціально дорогоцінні хвилини відпочинку на шоппінг, найкраще відвідувати крамниці під час прогулянки після заходу сонця і перед вечерею. Скажімо, прогулюючись або бігаючи променадом Костал Роуд.

14. Костал Роуд. Це одна з неоцінених принад Набку. Доріжка для прогулянок і джоггінгу тягнеться на 5, 5 кілометрів вздовж пляжів через низку шикарних готелів. Вона починається у готелі "Нубійське Селище", проходить через "Парротель", "Гранд Плаза", "Ріксос", "Туі Чарівне Життя", "Амваж Ойоун", другий "Ріксос", "Коралове Море", "Лагуну Вісту" (нині ремонтується), "Аврору", ще одне "Коралове Море", потім прослизає через відкритий простір повз публічний пляж "Порто Біч" і знов занурюється на теріторію готелів: "Баоуф Інтренешнл" (законсервований), "Рідженсі Плаза", "Морський Берег" (єдина "четврка" на тутешньому узбережжі), "Джаз Мірабель", "Альбатрос Модерна" та "Штайгенбергер Альказар". За німецьким готелем променад біжить ще сотню метрів між "нічийним" пляжем та котеджним містечком (переважно пусті будинки на продаж) і впирається у огорожу готелю "Барсело", крайнього у Набку, за яким починається природнохоронна зона заповіднику Набк.
Біля готелю можна вийти на понтон, дуже довгий, колоритний, і надзвичайно зручний, щоб із видом на острів Тиран при сході сонця робити на ньому зарядку, або виконувати асани з йоги на закаті.
У лютому на понтоні розпочався ремонт, і на нього затягли зварювальний апарат, труби та швелери, тож наразі опція з понтоном працює лише частково, що ніяк не зменшує принад променаду Костал Роуд. Дуже приємна доріжка, захищена загорожами та охоронцями готелів, які, втім, пропускають туристів (просять показати браслети), серед пальм та кущів, із видом на безліч щасливих людей, що відпочівають у шикарних готелях обабіч.
Раджу усім. Для прогулянок, а особливо для джоггінгу! Адже дві щоденні пробіжки зроблять з вас за час відпустки іншу людину. Більш спортивну, струнку, веселу і впевнену у собі. Вам буде приємно зустрічати на Костал Роуд таких само як Ви, людей, що прагнуть досконалості і обмінюватися з ними вітаннями.
Втім, не обов'язково бігати усю дистанцію. Цілком притомно назад просто йти пішки, прогулюючись, біля Порто Біч звернути з Костал Роуд, вийти на вулицю Ель-Салам і нею повернутися до готелю, при цьому зазираючи до крамниць чи просто із цікавістю позираючи на навколишнє життя.
Якщо вибігати з готелю о 5-й вечора, коли сонце вже заходить, цілком достатньо часу, щоб встигнути повернутися до готелю ще до 7-ї і буде кільканадцять хвилин зазирнути до спортзалу.

15. Джим. Спортивна зала у "Гранд Плаза" невеличка, але доволі миленька і знаходиться у самих нетрях СПА-салону. У ньому є пара бігових доріжок, велотренажер, орбі-трек та комплекс "Наутилус" на 4 тренажери - жими, розводки, пресс-ноги та бедра-квадріцепси. Також є дві штанги - більша на стійці та менша із фігурним грифом. Є набір гантелей. Вода з кулера, свіжі рушники, ненав'язлива музика. Що дуже сподобалось - хоча зала працює з 9-ї ранку, коли відчиняється центральний вхід до СПА, для тих, хто встає раніше, відкривають (неофіційно) бічні двері до спортзали вже о 7-й.
Рекомендую усім хоча б час від часу протягом дня зазирати до спортивної зали. Ваше тіло Вам віддячить. Я, наприклад, протягом відпочинку навідувався до зали під час походів до ресторану, з першого дня і аж до від'їзду.

16. Від'їзд. Як під час заїзду, так і при виїзді готель демонструє свою гостинність. Зрозуміло, що номери, за правилами, мають бути звільнені до 12-ї години і подовження коштує грошей. Але, навіть після звільнення номера ніхто не буде зрізати Вам браслета. Дозволяється користуватися усіма сервісами готелю, крім кімнати (її вже прибирають для наступних туристів) аж до миті від'їзду. Бари, ресторани, спортзал і, зрозуміло, басейни (джакуззі!) та море.

17. Чарівне Червоне море! Я вже зо два десятки разів був у Єгипті, але знов і знов повертаюсь до цієї дивної країни. Заради теплого моря із його рибками та коралами. Заради променадів та спортзалів, із якими так комфортно серед зими займатися спортом. Заради усміхнених дюдей, як туристів з усього світу, так і місцевих - у масі своїй вони - дуже приємні та приязні люди. Заради нових місць (насправді - ні, оскільки вже об'їздив і облазив усе, що тільки можна, лишився лише готельний відпочинок, який не набридає ніколи). Невдовзі повернусь сюди знову. Звичайно - не у "Шарм Гранд Плаза".

Готель - суперовий, просто я звик кожного разу обирати інше місце і поки що не бачу сенсу змінювати принципам. Але цей готель я можу порадити без вагань, як гарне місце для гарного відпочинку.
аватар JAroslav422952
Харчування жахливе, кожен день одне й те саме.Море дуже мілке. Понтон був, було вітряно і неможливо було купатись. Ми дивились готель по відгуках, люди були задоволені більше всього, але це не так, ну він не є зовсім поганий, їжа була погана. … Еще ▾ Харчування жахливе, кожен день одне й те саме.Море дуже мілке. Понтон був, було вітряно і неможливо було купатись. Ми дивились готель по відгуках, люди були задоволені більше всього, але це не так, ну він не є зовсім поганий, їжа була погана. Територія нормальна, анімація нормальна, все решта було нормально. Все решта на 8 балів. На мою думку, ціна не співпадає з якістю, з Києва на 5 тисяч дешевше люди їхали, а ми купляли у Львові.
аватар nastiasuper111
1 месяц назад  •  2 подписчика 1 ответ
аватар JxxxJ
Мясо, птица, рыбы, морепродукты присутствуют? Какие фрукты? Как сервис и обслуживание?
8 месяцев назад  •  2 подписчика 1 ответ
аватар jaroshuk
Подскажите, пжл, стоимость экскурсии. Или может, помните сколько стоит? Не хочется переплачивать туроператору. Хочу обратиться к местным гидам
1 год назад  •  4 подписчика 4 ответа
аватар galina.hromova
1 год назад  •  3 подписчика 2 ответа
аватар info58
‹ Отель Sharm Grand Plaza 5*

Расположение В 8 км от аэропорта г. Шарм-эль-Шейх, 19 км от Наама Бей, в бухте Набк.
Описание пляжа Длина пляжной полосы 450 м. Кораллы, рекомендуется специальная обувь. Есть лагуна с песчаным дном.

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа (бесплатно), услуги консьержа, услуги по продаже билетов, экскурсионное бюро, факс/ксерокопирование (платно), заказ такси, услуги по глажке одежды (платно), обслуживание номеров, 5 ресторанов (3 а’ля карт), 4 бара (1 платно), конференц-зал (до 550 персон), 4 открытых бассейна (1 с подогревом в зимний период), у бассейна зонтики, шезлонги, матрасы, полотенца: бесплатно, магазины, автобус до центра города (платно), Wi-Fi в лобби, платно.

Для детей Открытый бассейн с пресной водой без подогрева (площадь 100 кв.м, глубина 90 см), отделение для детей в бассейне для взрослых (без подогрева), детская анимация, детский уголок в ресторане, мини-дискотека.
Развлечения и спорт Библиотека, теннисный корт с грунтовым покрытием (прокат теннисных ракеток и мячей, освещение — платно), дартс, настольный футбол, водное поло, аквааэробика, волейбол на пляже, мини-футбол, джакузи (под открытым небом рядом с пляжем), дайвинг-центр платно, напитки на дискотеке платно, вечернее шоу.

Номерной фонд отеля насчитывает 535 номеров.

• кондиционер (не во всех номерах)
Адрес Nabq Bay, 8 Km from Sharm Airport
Телефоны: +2 069 3710645