Чекайте мене у жовтні

Написано: 21 марта 2024
Время поездки: 9 февраля — 16 марта 2024
Кому автор советует отель: Для спокойного отдыха; Для семейного отдыха с детьми
Оценка отеля:
10.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 10.0
Сервис: 10.0
Чистота: 10.0
Питание: 10.0
Инфраструктура: 10.0
Відпочинок добіг кінця і прийшла пора підвести підсумки.
Отже, готель Naama Bay Promenade Mountain Resort 5*. (друга лінія)
Переваги, які є безумовними:
- Інтернет. Покриття є на усій території готелів 1 та 2 лінії та біля моря. Купувати сімку не потрібно. Невелике повідомлення від гіду готелю - не купуйте сімку в аеропорті, дуже велика ймовірність, що вас обдурять. Доречі, ми мали можливість у цьому переконатись. Наша сусідка стала прикрим прикладом цього.
- Крокова доступність до центу, ресторанів, аптек, магазинів фіксованих цін ( Манго, Fixed prices). Маршрутки у будь-яку точку міста. Значно дешевше таксі.
- чудовий пляж для діток і тих, для кого риф не є головною принадою.
Далі для тих, хто цінує тихий, спокійний відпочинок – пари з малими дітьми, люди похилого віку і просто любителів тиші.

Усі активності проходять в готелі на 1 лінії, а ви після повернення в свій номер поринаєте в атмосферу релаксу та спокою. Тому ввечері ви можете розслабитись у барі посеред басейну або підійти на 1 лінію і поринути в атмосферу драйву та музики.
На мою думку, це прекрасно - кожен може обрати собі те, що йому до вподоби. Жодних обмежень щодо пересувань між та 1 та 2 лінією немає.
Тепер конкретно про мій відпочинок і чому я повертатимусь сюди ще не раз.
Я з друзями потрапила в готель о 20.45. Нам одягнули браслети і одразу відправили на вечерю. В ресторані нас намагались нагодувати усім, що є, пропонували усі страви і ми лише встигали відмовлятись. Їли ми до 21.30 і ніхто на словом, ні виразом обличчя не дав зрозуміти, що вечеря лише до 21.00 і ми затримуємо офіціантів і кухарів. На обличчях лише посмішка і побажання гарного відпочинку.
Посмішка персоналу супроводжувала нас упродовж усього відпочинку. Ніколи, ніде ми не відчували себе непотрібними або зайвими. Нам завжди приходили на допомогу, завжди піднімали настрій і бажали хорошого відпочинку.
Анімація. Рівно о 10.00 хлопці і дівчата розпочинали свою роботу. Можна було по них звіряти годинники. Зарядка, йога, аквааеробіка, волейбол, дартс і купа усього іншого. Вони запрошували усіх, але не були нав’язливі, для мене це було важливо. Ввічливо запросили, розповіли про усю програму на день, але з повагою ставились, якщо ти хотів просто полежати, поплавати і позасмагати.
Харчування. На колір і смак товариш не всяк. Але завжди курятина 2 види, риба – 2 види, яловичина, баранина, свіжі овочі, випічка, свіжі фрукти, овочі. Креветки, кальмари, гриль. Для нас було більше ніж достатньо. Велике дякую усім працівникам ресторану. Якщо вам чогось не вистачає, то ви реально зажерлись. Дома сиджу на дієті, бо привезла зайві кілограми. Відмовитись від деяких страв було нереально.
Прибирання. Білизну, рушники міняли щодня. Також додавали шампунь, мило і гель для душа. Я не протирала білим носовичком усі поверхні для пошуку пилу. Я не для цього приїхала відпочивати.
Я вдячна працівникам, які для мене прибирали, готували, прали і робили усе, що мій відпочинок був чудовим.
Своє враження ви зможете скласти лише побувавши у цьому прекрасному готелі.

Сподіваюсь, що вам сподобається як і мені. Якщо ж ні – то я не буду засмучуватись, адже я планую у жовтні знову приїхати зі своїми друзями і знову насолоджуватимусь прекрасним готелем і спілкуватимусь з чудовими людьми, Naama Bay Promenade (Mountain Resort 5*), я з нетерпінням очікую наступної зустрічі.
Переведено автоматически с украинского языка. Посмотреть оригинал