Наче в Дубаях!

Написано: 11 октября 2021
Время поездки: 26 сентября — 5 октября 2021
Кому автор советует отель: Для спокойного отдыха; Для бизнес-поездок; Для отдыха с друзьями, для молодежи
Оценка отеля:
9.0
из 10
Оценки отеля по критериям:
Номера: 9.0
Сервис: 9.0
Чистота: 9.0
Питание: 9.0
Инфраструктура: 9.0
Готель обирала враховуючи високий рейтинг.
Затишний, молодіжний, концепція для дорослих, доглянута територія, хоч і мало кущів із квітами, але є чудова алея з пальм. Завжди свіжі квіті у залі рецепції.
Номер делюкс був з чудовим краєвидом.
На пляжі є бар детокс, де подають свіжовичавлені соки, які входять у вартість, також на сніданок у головному ресторані, решта за додаткову плату.
Рушники нові та чисті у потрібній кількості на пляжі та біля басейнів без карток, що дуже зручно, в кінці дня курсує клаб кар, який забирає використані.
Стильні браслети, які можна знімати.
Відвідали 3 ресторани: італійський, бразильський, рибний, добрі всі. Особливо сподобався бразильський ресторан.

Недоліки: практично немає можливості де плавати у морі, висить червоний прапор, не просіюється пісок на пляжі, є невеличка лагуна поруч, але води по пояс. В ресторанах обплямлені крісла, інколи гучно збирають посуд, що властиво багатьом готелям Єгипту, персонал різний, є дуже кваліфіковані, знавці своєї справи, фото кращих добавлю частково.
Стосовно обслуговування персоналу: поселили швидко, добре проінформували, в холі біля рецепції працюють дівчатка гарно одягнені та добре обслуговують, в ресторані та на барі біля басейну є різний персонал, як ті, що добре і професійно виконують свою роботу, так і ті, що балаганять, як на ринку.
По території курсують клаб кари, які потребують реновації, але загалом, як розвага, приємно проїхатися з вітерцем.
Фото кращих працівників добавлю, серед них бармен у детокс барі, дуже смачні фреші робить, аніматор Аліна, а також рятувальник, який врятував двох старших чоловіків з моря під час хвиль.
Вперше, що мене запитали, коли виставила відео і світлини і не позначила локацію, то чи я в Дубаях, і справді схоже.
Готель достойний, але багато що потребує реновації, на момент перебування там, проводилась реновація рецепції, яка задекларована у рекламі, також персонал потребує тренінгів щодо обслуговування, не всі звісно. Загалом враження позитивні.